Temmuz 2016 aşılama yaptiranlar burayaburaya

Can'ım ben de doktorumun baktırmasını istiyorum ne söylemeliyim ?
Canım doktoruna ben kan pihtilasmasi testi yaptırmak istiyorum de ama bzim burda sadece üniversite hastanesinde ve özel hastanede yapiyolardi üniversitede ucretsizdi ancak iki düşük yapmis olman lazim dediler benim doktorum da yalan söyle iki düşük yaptım de sağlık için bu yalan bile sayılmaz dedi öyle yaptım bende testi yaptılar yoksa yapmiyolardi illa iki tane evlat kaybetmemiz gerekmis Saçmalığı bak

Hakikaten saçmalık canım. Düşükleri belgelemeni istemiyorlar mı Can'ım? Tamam böyle söyleyeyim canım.

Ya ben birinden duydum iki kere dusuk olduğu için sonradan fark etmişler doktora söyledim ama gerek yok dedi ama suphede kaldım

Hakikaten saçmalık canım. Düşükleri belgelemeni istemiyorlar mı Can'ım? Tamam böyle söyleyeyim canım.
Yo özel muaynehaneye gidiyorum ben zaten özelden geliyorum doktorum gönderdi dedim sende böyle soyleyebilirsin eğer şart kosarlarsa insanlara verilen deger sıfır gercekten biz evlat diye yanalim sonra önlem almak isteyelim ama iki düşük yap öyle gel diyolar çok acınası bir durum

Ya ben birinden duydum iki kere dusuk olduğu için sonradan fark etmişler doktora söyledim ama gerek yok dedi ama suphede kaldım
Canım ben gidip yaptırdım bi tup kan veriyosun hersey çıkıyo ona göre de önlem alınıyor aklında soru işareti kalacağına yaptır ben öğrendikten sonra artık bütün bebek isteyenlere öneriyorum gidin yaptırın diye

İyİ ediyorsunuz canım önemli bir bilgi bu gerçekten.

Senin doktorun üniversitede de çalışıyor sanırım. Benimki sadece muayahanesi var

Jel ile progestan ayni ise yariyor canim maalesef benim dinlenmek gibi bi sansim olmadi 24 saat çalışıyorum

Tabi yazarm cnm aslama oldgm gunden 9.gunume kadar gogus acisi karnmda siskinlk afedersn gaz sorunu bazi seylere aserme belki bu (pskolojkti blemyrm) en belrgn ozellklerm bunlardi son 3gun gogus acsi dsnda hc bsey hssetmedm sadece dun cnm erik istdi tuzlu tuzlu bde arada adet sancsi gbi agri cekyrm cnm bukdr dlerm szede nasp olur en ksa zmnda

Insallah cnm benm

Aşılam öncesi rahim filmi çekildi mi ? Bir de aşılama masrafı ne Can'ım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…