Temmuz 2016 aşılama yaptiranlar burayaburaya

Canm benmde cok erken basladi gogs hassasyeti 2 3.gun falandi sanrm
hadi darisi basimiza onsallah bu belirtiler hayra alamettir..
Buradaki tüm arkadaşlara soruyorum lütfen bilgi verin , aşılmadan önce rahim filmi çekildi mi sizlere ???
bana cekildi ama asilama icin degil dis gebelik gecirmistim o yüzden canim hsg cekilmekte fayda var tabii ama ilk denemelerde cogu doktor gerekli görmüyor.. ben konyada 750ye yaptirdim 1000 tlde ilaclar tuttu. benim 3. asilamam oldugu devlet karsilamiyor ilaclari..

Arkadaşlar benim de göğüs hassasiyetim var iki gündür ama henüz aşılama olmadım yarın olucam acaba yaptığım iğneler den olabilirmi

Arkadaşlar bişey sorcam aşılamamın 12. Günü bugün önemli olan gebelik testinde pozitif çıkması mı yoksa kan testinde kan değerlerinin yüksek çıkması mı bilgilendirirseniz sevinirim

Arkadaşlar bişey sorcam aşılamamın 12. Günü bugün önemli olan gebelik testinde pozitif çıkması mı yoksa kan testinde kan değerlerinin yüksek çıkması mı bilgilendirirseniz sevinirim
idrar testinde pozitifi görürseniz egerki idrar testi bozuk degilse kanda da kesin pozitif cikar. önemli olan kan sonucunun iki gün sonra ikiye katlamasidir bundan sonra. test yapmayi düsünüyor musun..

kan sonucun onemli. idrar testınde bazılarında 14 gun cıkıyor . mesela bende :)

idrar testinde pozitifi görürseniz egerki idrar testi bozuk degilse kanda da kesin pozitif cikar. önemli olan kan sonucunun iki gün sonra ikiye katlamasidir bundan sonra. test yapmayi düsünüyor musun..

Gebelik testi yaptım biraz önce negatif çıktı bir daha yaptırmaya gerek varmı sence !

Ben bir saat önce yaptım negatif çıktı 14. Gün bir daha denememe gerek var mı sence ! Senin sonuç pozitiftir inşallah
yok canım ben 2 kez yaptırdım asılama ıkısıde negatıf. ama ıgne etkısı 13-14 gun suruyor bende.
senın erken olabılır. nefatıf cıktıysa 2 gun sonra tekrar dene canım. ınsallah olumludur

Kızlar bende kasik agribi hala devam ediyo biraz evin içinde dolassam bile hemen kasiklarimda agri oluyo sizde de varmi

Gebelik testi yaptım biraz önce negatif çıktı bir daha yaptırmaya gerek varmı sence !
iki üc gün sonra tekrar edebilirsin bence insallah o zaman alirsin güzel haberleri
Kızlar bende kasik agribi hala devam ediyo biraz evin içinde dolassam bile hemen kasiklarimda agri oluyo sizde de varmi
bendede devam ediyor canim aynen dolasirken falan arada dinlenmem gerekiyor agri oluyor cünkü

Kızlar selam. Ben dayanamadım meraktan cuma ve cumartesi evde test yaptım aşılamanın 6-7.günlerinde birincide ikinci çizgi çok silik çıktı (sanırım test çubuğundan kaynaklanıyor) ikincisi negatif. Progestoron alırı göğüs ağrısı yaptı tetsden dolayı moralimde bozolduğu için onu kullanmayı da bıraktım. Göğüslerim biraz daha rahatladı. Bu haftasonu kan testine gidicem ama hiç umutlu değilim.. Benden haberler böyle. İnş sizde durumlar pozitifdir..

Kızlar selam. Ben dayanamadım meraktan cuma ve cumartesi evde test yaptım aşılamanın 6-7.günlerinde birincide ikinci çizgi çok silik çıktı (sanırım test çubuğundan kaynaklanıyor) ikincisi negatif. Progestoron alırı göğüs ağrısı yaptı tetsden dolayı moralimde bozolduğu için onu kullanmayı da bıraktım. Göğüslerim biraz daha rahatladı. Bu haftasonu kan testine gidicem ama hiç umutlu değilim.. Benden haberler böyle. İnş sizde durumlar pozitifdir..
İyi de canım test için çok çok erken şimdiden bozma morelini

Evet canım aynı durumdayız senin kaçıncı gunun
asilama gününüde sayarsak 4 oluyor canim... cuma günü yapildi.
Purogen kullandım cnm en son cumartesi yaptım dün gece 11 dede ovitrelle yaptım
puregon kullanirken gecen asilamada benimde öyle olmustu gögüslerimde büyüdü canim ayrica. asilaman insallah pozitif olur

X