temmuz 2008 erkek bebek bekleyen anneler

semras senin bebis kızmıs gibi geliyor bana :)))

9 subatı bende bekleyecegim sabırsızlıkla :))):dance::teytey:

kısmet canım hayırlısı nasılsa öyle olsun ben erkek diye hissediyorum ama bellide olmaz neyse çok az kaldı öğrenmeye azıcık daha sabredeyim :icecream:

kısmet canım hayırlısı nasılsa öyle olsun ben erkek diye hissediyorum ama bellide olmaz neyse çok az kaldı öğrenmeye azıcık daha sabredeyim :icecream:

kesin cinsiyetini ögrenene kadar ilk başta ne olmasını istediyse o şekilde olsun istiyor...ben hep oğlum olsun istiyorum ama ekşi yememden dolayı çevremdekiler senin kızın olacak diyor...sonuçta hayırlısı ve sağlıklı olsunda cinsiyeti önemli değil...en gec 1 aydan hepimiz ögreniriz cinsiyetlerini ve ozamanda hazırlarımız baslar:teytey:

haklı olabilirsin canım bende oğlum olsun çok istiyorum
birde ben daha hamile olduğumu bilmiyorum o ay sürekli rüyamda armut görüyorum anlamına bakıyorum rüyada armut görmek bir erkek çocuğunuz olacağına işaret eder yazıyor tabii o zaman hiç ihtimal vermiyordum hamile olduğuma bu ayda yok diyordum kasıklarım falan çok ağrıyordu çünkü sonra öğrendim o günden beri böyle hissediyorum belkide rüyanın ve isteklerimin etkisiyle de böyle olmuş olabilir hayırlısı kızda olsa erkekte olsa hiç farketmez
ilk bebeğim ve o yüzden her ikiside çok üzel olacak benim için a.s.

Selammmm....
Şimdi muayeneden geldim... 13 hafta 5 günlük hamileyim.. Galiba benimki de erkek... Doktorum yanılma payı çok yüksek ama erkek olma ihtimali yüksek dedi. Zaten çıkıntıyı beraber gördük... Açmıştı bacaklarını kerata...

Ayy yerim ben onu.Bacaklarinida acarmis, annesine gosterirmis.Darisida bizim basimiza :asigim:

ay meral76 çok sevindim canım çok heyecanlandım şimdi alacağı olsun Ebru hanımın ben ona küstüm :dilcikar:beni bekletiyor 9 şubata kadar ne güzel sen her fırsatı değerlendir tebrik ederim canım 4 temmuz annesinde oğluşu olacak :teytey::teytey::teytey:

Çok tebrik ederim meralcım seninde erkek. Temmuz Erkek bebek ayı oldu..

Teşekkür ederim kızlar... Darısı öğrenemeyenlerin başına... Alleyna sorma valla.. öyle açmıştı ki bacaklarını resmen annesine mal beyanında bulunmak istedi :) Semracım Ebru hn. daha çok erken bişey söylemek için dedi ama ben biraz ısrar edince bak bi çıkıntı var dedi. Ancak yanılma payı çok yüksek, unutma dedi... Ama o çıkıntıyı gördüm.. Pek yanılacağımızı sanmıyorum. Bıdışım gerçekten temmuz ayı erkek ayı galiba. Yıl erkek yılı sanki. Kime sorsam erkek bekliyor. Bize karı-koca olarak kız biraz daha ağır basıyordu ama erkek de bi başka sevindirdi beni... Yüzümde güller açıyor resmen :))) Allah'ım bu mutluluğu dileyen herkese yaşatır ve hepimize de sağlıkla kucaklarımıza almayı nasip eder inşallah...

banada aynısın söyledi meralcim birde benimki bacakları caprazlamıştı ama ben gittiğimde 12 haftalıktı daha bencede normal görememesi tabiiki pozisyonuda çok önemli bebişin inşallah sağlıkla kucağımıza aldımız günleride gösterir Allahım hepimize tüm bebek bekleyen annelere çok çok öpüyorum seni tekrar tebrik ederim canım

Semracım bu arada 9 Şubat'ta nöbetçi benim yine... Bekliyorum seni tamam mı :)))

Semracım bu arada 9 Şubat'ta nöbetçi benim yine... Bekliyorum seni tamam mı :)))

süperr o zaman ilk müjdeyi sana vereceğim desene :))))
bir aksilik çıkmazsa mutlaka uğrayacağım canım kendine ve bebişine iyi bak a.s.

benim bebişim erkek ama ben hep kız olarak hissetmiştim.ultrasonda çıktı ordan anlaşıldı..şimdiye kadar ne bulantı ne baş dönmesi nede halsizlik gibi bi durum yaşadım.sadace başlarda biraz nefes darlığı çektim onunda nedeni bilinmiyor...aş erme gibi bir durum değil ama devamlı tuzlu domates yemek istedim olmasa aramıyorum ama oluncada hiç kimseye bırakmıyorum..yani bence kalp atışı yada ikili test gibi bir durumdan anlaşılmıyor...ayrıca 3 lü testte daha belli oluyor cinsiyeti

ne guzel kızlar ya...yavaş yavaş herkez ögrenmeye basladı...darısı biz ögrenemeyenlere...

bende erkek diye hissediyorum bendede hiçbirsey olamadı hamileliğin başından beri sadece bu haftalarda baş ağrılarım oluyor o kadar oda migrenden kaynaklanıyor hayırlısı erkek kız bakalım çok az kaldı belli olacak bir 10 -12 gün sonra 3-lü testim var :dance:

kız erkek valla hiç farketmez önemli olan sağlıklı olması vede hayırlı bir evlat olması..herkesin inşallah sağlıklı ve hayırlı bir evladı olsun

kız erkek valla hiç farketmez önemli olan sağlıklı olması vede hayırlı bir evlat olması..herkesin inşallah sağlıklı ve hayırlı bir evladı olsun

aynen en güzel temenni bu işte sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip etsin yarab

erkek bebişi olacağını öğrenen temmuz anneleri haydi sizleri bekliyorum
meral76,tub83,hafsaa,esinsi,rengin 35
sizler neler hissetiniz yada en kuvvetli belirtiniz neydi şu şöylenen seyler arasında erkek olduğuna dair hiç sesiniz çıkmıyor:sm_confused:

canım ben söyleyim ama doktorum erkeğe benziyo dedi kesin değil ben kilo kilo domatesi tuzlayıp tuzlayıp yedim koyun yoğurdu ve koyun peyniri aşerdim limonu çok fazla canım istedi göğüslerim hala acıyo uçları çok hassas öptm canım allahım inş gönlüne göre verir

o sen çok oburmuşsun tub83 inşallah az kaldı öğrenmeye 9 şubatta söylücem bende inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…