temmuz 2008 erkek bebek bekleyen anneler

Rosca

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2007
726
5
kızlar size bir sorum olacak şu erkek bebek belirtilerinden hangileri sizde tuttu
yani şu zamana kadar neler yaşadınız kusma ,baş ağrısı ,göğüs ucunda kararma sizce erkek bebek beklediğinizi öğrenmeden önce cinsiyete dair en kuvvetli belirtiniz neydi paylaşabilirseniz çok sevinirim
ben 9/şubatta öğreniceğim ama erkek diye hissediyorum bakalım kısmet
o zaman kadar tahminlerimi kuvvetlendirmeye ihtiyacım var
a.s.

EVET SEMRASÇIM SANA KATILIYORUM.. LÜTFEN NELERE AŞ ERDİNİZ. NE GİBİ DEĞİŞİKLİKLER OLDU YAZIN BENDE ÇOK MERAK EDİYORUM. :uhm:

ya kızlar nerdesiniz sabahtan beri sizi bekliyorum :çok üzgünüm:

kızlar birde şeyi okudum ikili testteki free beta HCG 50 altında ise erkek 50 üstü ise kızmış kızlar sizin nasıldı amma çok soru sordum :)

Kizlar Cevap Vermiyor Ki.. Bende Kalp Atişi 140 Ve üstüyse Erkek, Altindaysa Kiz Diye Duydum.. Sizin Kaçti. Benim 140 Ti.neyse Görürlerse Toptan Cevap Verirler Sorularimiza Inşallah.

benim bebeisimin kalp atislari 9. haftada 176 diydi :))) simdi 145..yani hep 140 uzeri
ilk hamile kaldigimda (daha ogrenmemistim) tursu suyu icip duruyordum
10 larca zeytin yiyodum, ogrendikten sonra inanılmaz tiksindim tuzdan da tuzludan da..ama oyle tatlı ya da tuzlu cekti canım diyemem..cunku genelde tiksindim herseyden
annemler guzellestigimi soyluyor, erkek bebek guzellestirirmis anneyi :))
bana sorarsanız erkek olduguna dair pek bi isaret yoktu :)))
hadi bakalım darısı basınıza

kızlar bende ne baş aprısı,ne bulantı,ne de tiksinme olmadı,ama daha çok uyuyorum ve inanılmaz bel ağrılarım oluyor.hiç bi şeye aş ermedim ama tatlıya çok düşkün olmama rağmen şimdi canım pek istemiyor,kız bebeğim olsun çok istiyorum bakalım nolacak?Allah hepimize sağlıklı evlat versin inşallah

erkek olunca kadina güzellik katarmis bebek .. banada hep cok güzellestin diyorlardi :teytey: ama kiz cocuklarinda bebek annenin güzelligini alir anne cirkinlesirmis jeyyar tabi bunlar ananemin zamanindan seyler ama bende tuttu ...
asermeye gelincehergün dondurma yiyiyorum eksi tatli tuzlu hersey yiyiyorum sadece aci yiyemiyorum ..

bebegin kalp atislari yuksekse erkek olur dedi kayinvaldem.benimki 170di en son,icimede erkek doguyor.birde erkek olunca canin devamli sebze meyve cekiyormus.et turu seylerden tiksiniyormussun.Annenin guzellesmeside cabasi.birde eger bebek erken canlanirsa erkek diye biliyorum

Bende bu haftaya kadar tursu hastasiydim,ekmegi suyuna banip yiyordum,bebegimin kalp atislarida 170.
4 subatta ogrenecem bende

Allah'im hepimize hayirli,saglikli evlatlar versin arkadaslar :1hug:

evet alleyna ben etten tavuktan kofteden tiksinmistim dogru olabilir

arkadaşlar benim gebelik haftam 13+1 bugün..dün testlerim yapıldı..kalpatışı 166 dk çıktı...benim inanılmaz derecede baş ağrım oluyo ..herkes güzelleştiğimi söylüyo..önceden çok tatlı severdim şimdi canım pek istemiyoo...mide bulantısı fazla yaşamadım diyebilirim...ara sıra yaşadım oda düşük ilacı kullanıyodum o yapıyodu..sizce bu belirtilerle kız mı erkek mi olur...tahminlerinizi bekliyorum..ama her şeyden önce tabi Allah hepimize sağlıklı sıhatli hayırlı evlatlar versin

Selam kızlar
benim ne bulantım ne aşermem oldu ama turşu çok yiyiyorum ve de akşamları dondurma krizi tutuyo tabiki onuda yiyiyorum sadece soğan kokusundan tiksindim hala daha öyle salatalara koymuyorum ve henüz kendim yemek yapamıyorum hepsi bu.
Ama bunların cinsiyete dair bi belirti olabileceğini sanmıyorum. Siz sadece içinizdeki sese kulak verin o ses beni yanıltmadı annişlerrr..:))

bende 9 şubatta öğreneceğim inşallah kızlar bende hiç bulantı kusma aşerme hiç bir sey olmadı bebeğin kalp atımıda 140 hadi hayırlısı sağlıklı sıhattli olsunda
çok az kaldı öğrenmeye

semras senin bebis kızmıs gibi geliyor bana :)))

9 subatı bende bekleyecegim sabırsızlıkla :))):dance::teytey:

canlarım bugün ikili tarama testim vardı ölçülerimiz çok güzel çıktı yarında kan tahlilimiz var bi sorum olacak bebişin başta bacakları kapalıydı doktorum kız dedi sonra bacaklarını açınca erkeğe benziyo çıkıntı var dedi bu durumda cinsiyetimiz ne olabilir bunu yaşayan oldumu aranızda

allahım sen ne büyüksün nasıl hareketler yapıyo el sallıyo amuda kalkıyo zıplıyo sizler söylemiştiniz gerçekten çok duygulandım heleki çok sağlıklı olduğunu öğrenince dünyalar benim oldu bebeğim sen ne çabuk büyümüşsün allahım herkese nasip etsin bu duyguyu

benim bebişimin 7 haftada kalp atışı 140 idi ilk zamanlar hep limon yiyordum canım ekşi istiyordu şu an 15 haftalık hamileyim hala daha canım tatlı istemiyor doğru düzgün acayip peynir, yeşil zeytin yiyorum.kız çirkinleştiri derler ya ben kız olucak sanıyordum çünkü suratım çok sivilce olmuştu ama 14 haftada gösterdi bizee:)) oğluışum olucakmışş doktor tam kesin deil dedi ama büyük ihtimalle erkek dedi bakalım birz daha büyüsünde tam netleşir o zaman darısı size inşşş

canım bende 15 haftalık hamileyim bvende çok merakımdan sordum doktora cinsiyeti belli olurmu diye önce bebeiğimin duruşu tersti yan duruyordu sonra bacaklarını açtı orda gördü herhalde doktor tam kesin deil ama büyük ihtimalle erkek dedi bakalım bende ilerki haftaları bekliyorum tam kesinleşsin diee herşeyin hayırlısı inşallahh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…