temmuz 2008 erkek bebek bekleyen anneler

yok ben obur değilim yani bunları canım istedi okadar zayıfladımki 60tan 56 kiloya düştüm

Benimde mide bulantım olmadı hiç.
14 haftalık hamileyim 7 şubatta öğrenicem kısmetse yani haftaya.
Benim içime erkek gibi geliyor ama kardeşim ve babamın komşularıda rüyalarında görmüş kız diyorlar.
Allahım sağlığı sıhhati yerinde olsun başka bir şey istemiyorum.

güzelim doktor muhanesine gitmeden önce çikolata ye 5-10 dakka önce beyinden mutluluk hormonu geldigi için bebişte mutlu oluyo ve cok hareketli oluyomuş.bende hamişim ama daha 8.haftamı yaşıyorum dogum yapan arkadaslardan duydum.bi dene derim kolay gelsin.bebişini kucagına almayı nasip etsin allahım

kızlar benimde az kaldı öğrenmeye şu ikili testteki free B-HCG değeri ve cinsiyet ilişkisi çok dikkatimi çekti bir çok kişide tutmuş doğru olabilir gibi geldi bana bakalım benim 42 idi 9 şubatta öğreeceğim erkek mi kız mı :)

15 hafta 2 günlük hamileyim hep tatlı yedim karnım sivri hiç suratımda sivilce çıkmadı güselleştin kesin erkek dediler bende erkek olucağından emindim öyle hissediyordum ama geçen cumartesi öğprendimki Kısım olucakmışşş :)) bu belirtilere de pek inanmıyorum ama bu yorumcu.com da da kıs çıkmıştı doktora gitmeden önce bakmıştım .

ben hiç aşermedim,bulantı falan hiç bi şey olmadı çok şükür ama önceden tatlıya çok düşkündüm şimdi pek bakmıyorum,yüzüm sivilcelendi(progestan kullanıyorum ondan galiba)içime hep kız doğuyodu hatta emindim diyebilirim,yüzük falı,bıçak,makas falı,çin takvimi hepsi kız diyodu,arkadaşlarım da hep kız diyodu ama erkekmiş...ben hiç bi şeye inanmıyorum,bunlar biraz tesadüf galiba

canım hayırlısı olsun tabiiki inanmamak lazım hiçbiri bilimsel değil sonuçta aslında bizimde hatamız var bu konuda benimde bakmadığım girmediğim site kalmadı cinsiyet konusunda insanı ister istemez şartlandırıyor böyle seyler ,katagorize ediyoruz kendimizi bende erkek diye hissediyorum mesela ama nedeni bu çin takvimi ,belirtiler,girdiğim siteler falanda olabilir hepsi erkek diyor çünkü ama hayırlısı neyse o olsun hepsi evlat sonuçta
tekrar tebrik ederim seni a.s.

evet canım biz çok kaptırıyoruz kendimizi,ben nerdeyse emindim kız olduğuna...o kadar şartlanmışım yani,napalım kısmetimizde erkek varmış buna da çok şükür,Allah sağ salim kucağımıza almak nasip etsin,senin bebeğin de gönlüne göre olur inşallah,sağlıklı,hayırlı,güzel evlatlarımız olur inşallah:1hug:

inşallah canım amin hepimizin ki inşallah hayırlısıyla kucağımız almayıda nasip etsin Allah Şeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…