Temizlik robotu kullananlar...

pazarlama tarzı şeylerde servisin gelmeyeceği dönmeyeceğini düşünemiyorum sizden her seferinde 1 isim kapmak için bile kendilerini paralıyorlarbenim 2 arkadşımda libelle var bir arkadaşım(annesi ablası kendisi) ve benim annemde ihlas var hepside memnun verdiği paranın hakkıını veren süpürgeler
şimdi gelelim arasında nasıl karr vereceğim ben :26: onu bilmiyorum
dün arkadaşın libellesini aldım ihlasın olan arkadaşım bendeydi ve sanki bizimki daha güzel dövüyr dedi
parçaları karşılaştırmak gerek hangisiniin parçaları daha fazla ve kullanışlı
yoksa libelle su tankını taşımama kolay taşıma anlamında çok mantıklı geliyor
,hlas çok ses yapıyor diyorlar sesini duymadım ama libelle de hiç sessiz dedğil klasik süpürge sesiydi
karar verme aşamasındayım ve biran önce karar vermek istiyorum

sonundaaa libelleyi almaya karar verererek siparişi verdim yarın getirecekler.artık dedim iyi mi yapıyorum kötümü bilmiyorum ama birbuçuk milyar gidecek olsa da alıp deneyeceğim.

libelle den memnun musunuz. konuyu açalı 5 sene olmuş artık bu geçen süredeki tecrübelerinizi paylaşmaya ne dersiniz. :)

Son düzenleme:
Herkes sıkıştığı zaman soru sormak için foruma konu başlığı açıyor. Ya sonra. İşiniz bitince yorumlarınızı yazmıyorsunuz :) Pazara kadar mı :) Arkadaşlar sizden ricam bu kadar konu açılmı, yorumlar yapılmış. Artık onca yıl geçtiğine göre süpürge/temizlik robotu alan arkadaşların yorumlarını bekliyorum. Ne aldınız, memnun musunuz? Şimdi yeni yorumlarınızı bekliyorum. İhlasın tanıtımını gördük, ama libelle henüz cevap vermedi bile Kararsız kaldım. İhlasın ki 2.500 lira, libelle ne kadar henüz öğrenemedim ama o kadar para vermek te zoruma gidiyor. Öbür taraftan yaptığı işlev de gözümün önünde beni cezbediyor..... Offf yardımm.

10 yıldır ıhlas kullanıyorum ..cok memnunum..
çocuğumun alerjısı ıcın almıştım...bılmem ıhlastan mı..
ama cok surmedı atlattı oğlum..

aslında yorumlar kişiden kişiye göre değişiyor. asıl istediğim libelle ve ihlasınkini kullananların yorumları. ikisinide kullanan var mı.

libelle den memnun musunuz. konuyu açalı 5 sene olmuş artık bu geçen süredeki tecrübelerinizi paylaşmaya ne dersiniz. :)

tecrübelerimi paylaşayım efenim :)

ben libelleyi aldım 4 yılı geçti sanırım alalı.hala çok memnunum bi sıkıntı yaşamadım.özellikle döverli ucundan çok memnunum.bi sıkıntı yaşamadım hala kullanıyorum.

annem ve görümcem ihlasınkini aldı.enneme gittikçe onunkini de kullanıyorum ama aıkçası benim süpürgem daha kolay kullanılıyo.çekiş gücü olarak aynı gibiler ama sanki benimki daha iyi çekiyo :)

ayrıca benimkinin kablosu baya uzun koca evi bi prizde süpürüyorum.ama ihlasınkinde her odada priz değişiyo kısa kalıyo baya

bide ihlasınkinin beyni sapında ve bilirsiniz makinaların bu kısımları genelde çok düşer filan.görümceminki bu yüzden bozuldubi kere düşmeyle yani.

anneminki de bi kere servise gitti deli gibi ses çıkarmaya başlamıstı durup dururken.bide ihlasın sap kısmı daha kısa oldugu için daha çok eğiliyor insan süpürürken.ben 170 boyundayım eğilmek zor geliyo bana :)

şekil olarak ihlasınki daha kibar duruyo ve kablosu içine çekilebiliyo ama benimkinin dışarıda sarma yeri var oraya sarılıyo.ama benim için önemli değil kullanımı bana göre daha kolay.

iki makinada gördüğüm kadarıyla güzel ikisi de nerdeyse işlev olarak birebir aynı,tasarım farkı var sadece.

başka sorularınız varsa memnuniyetle cevaplarım.

Teşekkür ederim. Kıyaslama yapılarak yapılan yorumlar daha doğru. :) Yani tek belirgin fark kablosunun uzunluğu ve manuel sarma diyebiliriz :) Bende ihlasın kini gördüm ama libelle müş.hizm. aradım ama haaalaaa dönen olmadı. Fiyatlarınıda karşılaştıracağım tabi :) Şuan ihlasınki 2.500TL. Libellenin fiyatına da ulaşamadım

biz evde libelle kullanıyoruz çokta memnunuz iyi ki almışız yengemde de ihlas var hiç bi fark yok temizlikleri arasında. libellenin tek olumsuz yanı kablo sargısı yok. ihlasın ise biraz daha ağır olması olumsuz. marka farketmiyor bence hangisi daha uygunsa onu alın. ikisi de çok becerikli maşallah

libelle almayı düşünüyorum ama benim için önemli olan koltuk ve halı yıkamak siz yıkama yaptınız mı kullanışlılığı zor mu ayrıca ben günlük temizlik için uygun mudur.

libelle almayı düşünüyorum ama benim için önemli olan koltuk ve halı yıkamak siz yıkama yaptınız mı kullanışlılığı zor mu ayrıca ben günlük temizlik için uygun mudur.
koltukları yıkıyorum rahat kullanışlı. halı yıkamadım hiç. ben günlük kullanıyorum artık ona alıştığım için başka içime sinmiyo. hiç düşünme al derim. bence alabilen herkes alsın her eve lazım. cvp geç oldu anca girebildim cnm

SAYIN AKKUS EĞER LİBELLE ALMAK ISTERSENIZ BANA ULAŞIN MUHAKKAK SİZE YARDIMCI OLACAĞIM

LİBELLE ALMAK İSTEYEN TÜM KADINLAR KULUBU UYELERİNE KAMPANYA VAR ALMAK İSTEYENLER BANA ULAŞSIN

2009dan bu yana önerisi değişen var mı acaba?

bir de bu temizlik robotları ıslak bırakıyor mu?

Son düzenleme:
hayır ıslak bırakmıyor mükemmel bir şekilde kurutuyor istendiği taktirde ücretsiz olarak tanıtım yapılabilir
isterseniz bana ulaşabilirsiniz waterlife_sefikakdag@hotmailcom

ihlası 12 senedir annem kullanıyor. çok memnun. eskiden günesli havaları sevmezdi. guneş evde uçuşan tozları gösteriyor sinirimi bozuyor derdi. ihlastan sonra toz derdimiz olmadığından artık bayılıyor güneşli havalara:) evin içi pırıl pırıl. hele ihlasın halı dövücüsüne hayranım. yeni yıkanmış halıdan kapkara su çıkarmıştı tanıtımında. ben de nisanda evleneceğim inş. çok pahalılıar ancak kesinlikle almayı düşünüyorum. diğer markalarda libelle thomas vs halı dövücüsü gibi bir parça var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…