Temizlik robotu kullananlar...

canım ihlasın robotunu kullanıyorum,çok memnunum.
emeklemeye çalışan 7 aylık bir bebeğim var ve yerlerin temiz olması çok önemli.
ayrıca yerlerde saça hiç gelemem bu yüzden robotun dövücüleri çok işe yarıyor.

benim de alerjik rahatsızlığım var. bi tutunca yatak döşek yatıyorum daha toparlanamıyorum. hava filtreleme özelliği benim için çok önemli bu anlamda ama kafam karıştı. ben libelle de karar kılmıştım ama bakınca fakirde de aynı özellikler var ve fiyat daah uygun. kullanan arkadaşlar varsa fakiri önerirler mi?ileri derecede alerjik rahatsızlıklarım var hatırlatayım...

bende ihlas temizlik robotu kullanıyorum çok güzel çok memnunum tavsiye ederim alın bence

thomas twin 1 kullanıyorum cok cok memnunum....halı yıkamasıda cok kolay ....
şimdi twin 2 cıkmıs onun güçü daha fazlaymış ama buda yetiyor

ben de aldım çok güzel her şeyi yapıyorum ihlası bilmiyorum kayın babam hediye yollADI BANA suan evde 2 adet var birinide satmayı düşünüyorum 900 TL CİVARINDA SATMAYI DÜŞÜNÜYORUZ İLGİLENENLER karayurek1985@hot. ulaşabilirler

ben de aldım çok güzel her şeyi yapıyorum ihlası bilmiyorum kayın babam hediye yollADI BANA suan evde 2 adet var birinide satmayı düşünüyorum 900 TL CİVARINDA SATMAYI DÜŞÜNÜYORUZ İLGİLENENLER karayurek1985@hot. ulaşabilirler

merhaba libella mı ihlasmı satacaksınız ?bende temizlik robotu almayı düşünyorum

iki ay önce 1450 lira verip libella temizlik robotu aldım ve ilk kullanmamla birlikte hüsrana uğradım,benim bozuk olan philips toz torbalı süpürgem bile bundan daha iyi çekiyordu çekiş gücü hiç de verdiğiniz paraya değmiyor,kablosu bile kendi sarmalı değil elinizle doluyorsunuz keşke 500 lira verip philipsin hali yıkama makinesini ve ya son çıkan maroton süpürgesini alsaymşım,philipsimi çok özlüyorum ve gerçekten çok pişmanım...

çeyizim için libelle aldım,yorumları okuyunca içimi pişmanlık kapladı. memnun olduk diyen birileri yok mu hiç

slm bende beğenmedim ihlası hiç çekmiyor arnica halıyıkama ondan güçlü hemde uygun fiyat

slm bende beğenmedim ihlası hiç çekmiyor arnica halıyıkama ondan güçlü hemde uygun fiyat

siz hayal görüyo olmalısınız arnica ile kıyas etmeyin bari

bence çekişi mükemmel arniayı kim aldıysa bi kaç senede bozuldu sıaradn bi halı yıkama işte

dün libellenin tanıtımına geldiler aşık oldum süpürgeye 1600tl 10 taksit yapıyolar.hem halı yıkama hem su hazneli normal elektirik süpürgesi.ablamın yeni yıkamadan gelen halılarından ne pislik çıktı şaştım kaldım 8ay önce ihlasınkinin tanıtımınada katılmıştım ihlas ağır ve hantal gelmişti ama libelle küçük bişi halı yıkamada temiz su tankı ayrı halı yıkayacağına zaman takıyosun işin bitince kaldırıyosun yani ihlastaki gibi senede 4-5 defa kullanacağın halı yıkamayı bütün yıl taşımıyosun makinade bu beni çok cezbetti.ben kararımı verdim bi de eşimi ikna edebilirsem kesinlikle libelleyi almayı düşünüyorum.

uzun süre kullanan filan var mı libelleyi?

benim en büyük endişem çabuk bozulması

Bende almayı çok istiyorum hep araştırdım evi köşeyi bucağı pırıl pırıl yapıyormuş toz falan bırakmıyormuş...eşim ikna oldu ama şimdilik beklesin diyor...:18:

ben ihlas kullanıyorum, düzenli olarak her yıl bakıma geliyorlar, satış sonrası hizmet çok iyi. hortumda problem oldu, bir tel. yetti. değiştirme yaptılar hemen, öyle tamir falan uğraşmadım. libelle kullanıcı yorumları sitesinde de hep servisle ilgili problemlerden ve tamir olaylarındaki ilgisizlikten yakınılmış. zaten bir pazarlamacı arkadaş da libellenin servis probleminden bahsetmişti.

sayın akkuş merhaba
temizlik robotu hakkında bilgi topladınız mı neye karar verdiniz benimle paylaşırmısınız. teşekkürler

ihlas ile libelle temizlik robotu özellikleri hemen hemen aynı. bir kaç farkı sayayım. öncelikle libelle fiyat ve ödeme koşulları konusunda daha uygun. Filtre kısmını ihlas ta 6 ayda bir değiştirip yenisini almanız gerekirken libellenin filtresini altı ayda bir yıkamanız yeterli. Yedek parca fiyatları cok uygun ve kullanımı daha pratik. Aynı zamanda ihlasın tekeri 4 adet olduğu için devrilme yaparken libellede 5 tekerlek sayesinde devrilme olasılığı en aza indirgenmiş. ben 4 yıldır libelle kullanıyorum ve daha önce de tanıtımında calıştım her iki robotun. Ama libelleyi tavsiye ederim

ben ihlas kullanıyorum, düzenli olarak her yıl bakıma geliyorlar, satış sonrası hizmet çok iyi. hortumda problem oldu, bir tel. yetti. değiştirme yaptılar hemen, öyle tamir falan uğraşmadım. libelle kullanıcı yorumları sitesinde de hep servisle ilgili problemlerden ve tamir olaylarındaki ilgisizlikten yakınılmış. zaten bir pazarlamacı arkadaş da libellenin servis probleminden bahsetmişti.

Libellenin servis probleminden bahseden her kimse bana bildirin ben yardımcı olayım. servis en geç iki gün içerisinde gidiyor. o yorumları yazan kişilere yardımcı olmak istedik servis ve herşey için numara bıraktık ama bir kişi bile aramadı çok ilginçtir:) Zaten tüv ve C.E. belgelerine sahip bir sistemin servisi olmaması gibi birşey söz konusu olamaz :) Biz ürün alan ailelere servis çağırın iki gün içerisinde gelmezlerse kayıtsız şartsız iade edebilirsiniz diye garanti veriyoruz.

her yoruma kanmamak lazım bende hangisini alacağımı şaştım. tam libelle dedim sonra yorumları okuyunca vazgeçtim. siz de okuyun
Libelle Temizlik Robotu hakkindaki yorum ve grsler

Sizinde dediğiniz gibi yoruma kanmamak lazım. Çünkü internet üzerinden bunların doğruluğunu ispatlayamazsınız . Gerçek kullanıcılara aitmi o yorumlar değilmi bilemezsiniz gercek bilgi istiyorsanız irebir kullananlara danışmanızı tavsiye ederim. bu konuda da yardımcı olabilirim isterseniz.

X