Cilt Bakımı Ürünleri temizleteyimmi yoksa vichy'mi kullanayım

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
E

EU1

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU1
Arkadaşlar şimdiye kadar hiç yüzümü güzelllik merkezine gidip temizlettirmedim.Temizlettiren arkadaşlarım çok memnun.
Vichy'nin ürününümü kullansam ne dersiniz

• Konu Sahibi EU1
temizleme e dedikleri buhar maskesi gibi bişiymiş sanırım akabindede sana bissürü ürün satmaya çalışıyolar.vichy hiç kullanmadım deneyenler cevap versede bilgilensek mesela normadermi?

• Konu Sahibi EU1
ben vichy kullandım..uzun süre hatta leke gidirincesini de kullandım..ama bırakınca sivilcelerim tekrar çıktı pek memnun kaldığım söylenemez ama herkesin cilt tipi farklı tabi..

• Konu Sahibi EU1
Vichy ürünleri çok güzel en güzelleri ama çok pahallıya mal oluyor biliyorsunuz .
Yüzünüzü yıkarken ,erkeklerin kullandığı traş kremi ile iyice ,yavaşça fırçalayın biraz dinlendirin. Rosens in gül suyu ve göz altı ile gece gündüz aynı kremini kullanın çok memnun kalacaksınız .

• Konu Sahibi EU1

traş kremi mi? ilk kez duyuyorum.kadınlar için bi ton yüz temizleme jeli varken niye onu kullanalım ki?? ne özelliği var yani?

• Konu Sahibi EU1
temizleme e dedikleri buhar maskesi gibi bişiymiş sanırım akabindede sana bissürü ürün satmaya çalışıyolar.vichy hiç kullanmadım deneyenler cevap versede bilgilensek mesela normadermi?
Evet normadermi kullanmalımıyım diye düşünüyorum..
ben vichy kullandım..uzun süre hatta leke gidirincesini de kullandım..ama bırakınca sivilcelerim tekrar çıktı pek memnun kaldığım söylenemez ama herkesin cilt tipi farklı tabi..
Sonradan eski haline dönmesi kötü ya...
Traş kremini ilk defa duyuyorum..
traş kremi mi? ilk kez duyuyorum.kadınlar için bi ton yüz temizleme jeli varken niye onu kullanalım ki?? ne özelliği var yani?

Bende merak ettim doğrusu

• Konu Sahibi EU1
Bende ilk duyduğumda merak edip denemiş ve yüz temizlemeye artık para vermeyeceğime karar vermiştim onca paramı sokağa atmışım dedim.. Deneyin pırıl pırıl bir cilt görün

• Konu Sahibi EU1

ben yağlı yüze fırça kullanılmamalı diye biliyorum ve bunu bikaç yerden okudum. yağ bezlerini daha çok çalıştırıp yüzü daha çok yağlandırıyormuş :sm_confused:

• Konu Sahibi EU1
güzelim kaşınmaa
çok güzel cildin var ugraşıpta bozma normal bi temizleyici işinii görür çok kirli oldugunu düşünüyosan gell ben fırçalarım
mucukss

güzelim kaşınmaa
çok güzel cildin var ugraşıpta bozma normal bi temizleyici işinii görür çok kirli oldugunu düşünüyosan gell ben fırçalarım
mucukss

Tamam gelirim fırçalarsınsengözlerimebaksanab

kızlar ben wichy normaderm kullandım hiç memnun kalmadım etkisi olamadıgı gibi bide beyaz komedonlar falan olusturdu ve cildimi kuruttu krem sanki cildin üstünde kalıyo hiç emmiyo bile

sana fırça kar etmez kaşağı lazım :icecream:
vichy almayı düşünme bile para tuzağından başka birşey değil
bi peelingine 30küsür bayildim bin pişmanım :tomato:
hiç bir işe yaramıyor
verdiğin parayı haketmiyor
cilt bakımı yaptır çok daha memnun kalirsin
ama bu işi bilen, hijyene önem gösteren iyi bir yerde yaptır :içelim:

Kaşağı sende işe yaradımı pekii..şakkıdı
Yaradıysa bende yaparım sengözlerimebaksanab

Cilt bakımı için bir yer biliyorum.Hijyen yönünden bir sorun yok..
En iyisi oraya gitmek galiba sanırsam zannederim

canım benim cilt bakımı yaptırıcağın yer ve kullandığı ürünler önemli bak
sonra cildin daha kötü olur mazallahhh

senin cildindeki sorun ne sor bana bi bakemmm :))))

traskremine falan sakin guvenmeyin, icinde ne oldugu belli olmayan bir urun yuzunuzu ilk etapta piril piril yapabilir, ama zamanla pekde hos olmayan bir cilt cikabilir ortaya, erkek cildi genelde yaglidir ve urunleride ciltlerine gøre yapilir, buda cildi zamanla kurulastirip hassaslastirabilir, en guzeli bilen birine yaptirip birde bilen birinden fikir almaktir.

canım benim cilt bakımı yaptırıcağın yer ve kullandığı ürünler önemli bak
sonra cildin daha kötü olur mazallahhh

senin cildindeki sorun ne sor bana bi bakemmm :))))

Aslında cildimde öyle gözle görünür bir sorun yok.Siyah noktalar temizlensin.Cildim nefes alsın istiyorum

Aslında cildimde öyle gözle görünür bir sorun yok.Siyah noktalar temizlensin.Cildim nefes alsın istiyorum

a.s. tamam tatlım anladım bakımdan sonra cilt çok güzel oluyo yumuşacık
ama sana tavsiyem işini iyi bilen hijyen bi yere git siyah nokta temizliği yapcakları için hijyen şart
:içelim:

a.s. tamam tatlım anladım bakımdan sonra cilt çok güzel oluyo yumuşacık
ama sana tavsiyem işini iyi bilen hijyen bi yere git siyah nokta temizliği yapcakları için hijyen şart
:içelim:

Arkadaşımın gittiği bir yer var.Temiz bir yer olduğunu söylüyor.Sanırım oraya gidecem

Sakaryalı arkadaşlar bana bir yer önerebilirmi acaba

ben yağlı yüze fırça kullanılmamalı diye biliyorum ve bunu bikaç yerden okudum. yağ bezlerini daha çok çalıştırıp yüzü daha çok yağlandırıyormuş :sm_confused:

Bir yerde doğru duymuşsun lunitari, 20 li yaşlardaysan ve yağlı bir cilde sahipsen fırça daha çok yağlandırıyor ve sivilce yapıyor, ben 30 yaşindayim ve yağlı bir cildim var -dı, fakat yaşla beraber yağlanma azaldiği için ancak bu kış fırça ile temizlik yapabildim düşün.

Vichy ile ilgili düşüncelerime gelince; Kimse kızmasın ama pek olumlu değil. Bundan 10 sene önceydi ve bu marka Türkiye'ye yeni gelmişti, bizde eczanelerde satılıyordu (hala öyle) ama Fransa'da vasat - vasat altı süper-marketlerde satıldığını gördüm. Bunun dışında hiçbir parfümeride ve ya eczanede vichy yoktu.
Ürünlerini gene de kullandım bir ara fakat hiçte reklamlarında vadettiği gibi olmadı. Normaderm yeni çıktığında eczaneye gittim eczacı bana alma hiçbir işe yaramıyor dedi. Ona o kadar para vereceğime gider başka marka alirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…