Temiz ev kokusu

mucize_bebek

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2015
449
415
Merhabalar BirseY sormak istiyorum
komsum kapısını açsa veya camını açsa evinden hep aynı miss gibi bir koku yayılıyor O an alt katta ben 4 kat üstünde oturuyorum apartmanda evinin kapısının açık olduğunu anlıyorum O derece ,
Kendisine sorduğumda veya bakıyorum oda kokusu ne bileyim taş veya çubuk kokulardan yok kendisi çok sık nevresim takımını yıkıyorum vernel kokuyordur dedi , ama ben de yıkıyorum böyle bir durum olmuyor, İnanın evim çiçek gibi tertemiz çok sık siler süpürürüm başına gelen veya evinden misss gibi kokular yayılan sevgili arkadaşlarım varsa fikir erir misiniz ?

Çamaşırlarını yıkadığında yumuşatıcı kullanıyorsan evin içinde teli ser çamaşırları kurut eve mis gibi koku yayar. Bir de şokta pudra esintisi diye bi çubuk kokusu var harika kokuyor ondan alabilirsin. Yemek yaparken mutfak kapısını kapalı tutabilirsin. Gibi gibi

Çok teşekkür ederim cevap için bunları yapıyorum ama hep aynı esans ta aynı kalıcı koku ya nasıl desem ebebek Mağaza kokusunu bilirsiniz aynı oranda hep aynı kokar böyle bir koku geliyor ☺️Çok hoşuma gidiyor açıkçası bende koksun istiyorum

Çok teşekkür ederim cevap için bunları yapıyorum ama hep aynı esans ta aynı kalıcı koku ya nasıl desem ebebek Mağaza kokusunu bilirsiniz aynı oranda hep aynı kokar böyle bir koku geliyor ☺️Çok hoşuma gidiyor açıkçası bende koksun istiyorum
Kız sen benim komşum ve arkadaşım mısın yoğusam 😜 benim arkadaşım der senin evin hep aynı ve mis gibi kokuyo diye ben maalesef kışın evde çamaşır kurutmak zorunda kalıyorum abc yumuşatıcı kullanıyorum mavi olanı. Artık öyle ki kokusu herşeye sinmiş parfüm kullanmam mesela he bocalamam da bi kapak falan koyarım. Bi zaman sonra o koku Eve de assam balkonda da assam Eve işliyo nevresimlere hayatta koymam ama onları bebek deterjanıyla yıkıyorum kokusu pek olmuyo.

Sanmıyorum canım ☺️Valla taktım Sanırım sunan evde vernel kaynatıyorum internette yazıyor 🙈 ama sanırım kalıcı olmaz Buda geçer , dediğin gibi oda hep peteklerde kurutuyor sanırım hergün çamaşır yıkadığı ıcın vernel kokusu sinmiş artık bende anlamadım bende yıkıyorum ama 🤭

Yumuşatıcı kokuları özellikle zaten zararlı ama arayışa girmişsiniz diye yazayım.
Büyük ihtimal yer silme suyuna karıştırıyordur yumuşatıcıyı, bir de bilindik markalardan daha yoğun koku verenleri var, Vatan komşu çatlatan, elti çatlatan gibi isimleri var, o tarz bir ürün de kullanıyor olabilir.
Ancak tekrar söylüyorum gerçekten ciğerleriniz için çok zararlı.

Ben dolaplarıma güzel kokulu sabunlar koyuyorum. Sabun koleksiyonum var desem yeridir o yüzden dolapları açtığımda mis gibi koku yayıliyor. Ayni siizn gibi arkadaşlarım da hep der nasıl böyle kokuyor ev diye aslında özel bir çaba harcamıyorum. En geç iki ayda bir perdelerimi yıkarım yumuşatıcı kokusu uzun süre kalıyor. Bingonun mor olanı kullanıyorum bebek kokusu gibi oluyor. Ya da koltuk kirlentlerini yıkarım iki haftada bir o da çok uzun süre kalıyor yumuşatıcı kokusu. Onun dışında özel olarak bir şey yapmıyorum ama English home mediterranean oda kokusu dururr salonumda kokusu da çok uzun süre gidiyor :)

Sevgili arkadaşlarım olayı cözdüm 😂🙈
Komşumun bingo nun kırmızı olanını kullanıyor kapı girişindeki halıları makinada yıkıyo hergün evde birsey kurutuyor e otomatikmen vernel kokusu artık eve siniyo .... kapı önündeki halıdan da kapıyı açtığı an apartmana siniyo
herkese tişikkirler🙈😂

Yumuşatıcı kokuları özellikle zaten zararlı ama arayışa girmişsiniz diye yazayım.
Büyük ihtimal yer silme suyuna karıştırıyordur yumuşatıcıyı, bir de bilindik markalardan daha yoğun koku verenleri var, Vatan komşu çatlatan, elti çatlatan gibi isimleri var, o tarz bir ürün de kullanıyor olabilir.
Ancak tekrar söylüyorum gerçekten ciğerleriniz için çok zararlı.
Aman yarabbi, elti çatlatandan almış eşim, o nasıl yoğun kokudur. Çamaşırı asınca ciğerim ağrıyor :sinirli:

Aman yarabbi, elti çatlatandan almış eşim, o nasıl yoğun kokudur. Çamaşırı asınca ciğerim ağrıyor :sinirli:
Kullanmayın o zaman :KK43: Özellikle çok yoğun yapıyorlar ki balkondan her yere gitsin, ama aşırı zararlı, koku olarak ayrı giydiğimiz kıyafetin vücut tarafından emilen kısmı ayrı :KK43: Yazık bizlere gerçekten.

X