tellwe.com'da bakılan fallar!

FATİMA:Ve Fatima'nın bendeki falı;copy paste değildi öncelikle onu belirtiyim(fiyat uygunluğundan dolayı aşırı yoğunluktaki kaçışıydı galiba kısa süre önce),tamamen şahsıma yapılmîş bi yorumdu başından sonuna kadar.Ancak beni benden alan,şaşırtan bi yorum okumadım.Duvarında çocuklarının adına kadar söylediğini yazan bir yorum gördüm.Bende ne geçmiş ne gelecekle ilgili tek bir isim yoktu.Sadece harf vermiş ve bildiginiz uzere fallarımızın hemen hemen hepsinden harf alırız zaten.Tek birşey kalıyo geriye gelecek zaman.İki gün beklemeye değdimi değmedimi ancak dediklerinin gerçekleşmesi veya gerçekleşmemesiyle belirleyebilirim.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ben lebuda ve medyumesrefi merak ediyorum dua uygulamaları da var etkili mi acıbaa :44::44:

lebudaya baktırdım birde dün..baskada baktrmıycam 2 tane yetti.dua konusunu hiç acmadı bana,öyle tarih vs de vermedi.sordgum soruya evet hayır demiş birazda anlatmıs olacak tahminlerini...bilemıyorum ki.medet ummak tabi ki yanlış ama lebuda bi derece iyi dervişe göre.bide tellwede klothoyağmuru begenmiştim biraz ama nisan başı bişeyler olacak demişti daha gelmedi tabi:) yazarken bazen de gulumsuyorum haa ne hallerdeyiz diye :)

valla bizi bu hallere düşürenler utansın gülüüüüüm biz de buralarda teselli bulmak istemezdik ama nabalım kara vicdanlıların eline düşünce nereye kime gideceğimizi şaşırıyoz işte

alcanzarcım, demeyecektim ama sen yazınca dayanamadım yine.. fatima'ya ben de baktırdım da arkadaşlar ne isim ne tarih?? yani saraylının venusamberin bile falı daha kesindir o kadar diyim.. hani son derece genel bir fal göndermiş ?!?! promosyon veya ucuz fal da değildi, belirteyim...

firuze'ye gelince burada tutturduğu olmuş sanırım ama ben bu kadar pembe tablocu falcıya ilk defa rastladım..

Fatima ben de de isim ve tarih vermemişti, zaten istediğim yorumda isme ihtiyacım yoktu ilişkiyle alakalı ydı, benim ve karşı tarafın karakter analizim doğruydu, geçmiş ve anda mükemmeldi beklentim le ilgili sonuç olumsuz du bu yazılı yorumdaydı, baktıranların yorumlarına göre açıkçası hayal kırıklığına uğradım.
ama daha öncede attığım yorumlarda da görebilirsiniz bir kez daha yorum almak isterim demiştim.
Sonra bir gece şu chat li falda açık yakaladım gece dediğim sabah 04.00 falan ben sordum o cevapladı yazılı faldaki kafama takılan ları sorunca rahatladım, nasıl anlatsam etkilendim açıkçası sorularımın karşılığında aldığım cevaplarda yanıldığı hiç bir şey yoktu.

Firuze nin yorumcu olduğu ilk gün yorum aldım katina falı çok baktırdığımdan az çok kartların anlamını anlar olduk, o kadar olumsuz kartlardaki anlatamam ancak kartların kombinasyonunu o kadar farklı yorumladaki şaşırdım dediğiniz gibi kadının sitede ilk günü ilk falıydım pempe tablo çizdi dedim ama yanıldım dedikleri tarihiyle birlikte çıkmaya başladı sonuç için zaman var aralıklı olarak girer yorumlara bakarım bu kadar fal baktıran herhalde eşi dostu değildir, yani hepimiz yanılıyormuyuz acaba ?

yani Fatima yazılı yorumda olumsuz yazıp canlı chatte olaya neden olumsuz baktığını detayına kadar anlattı o zaman ? çünkü sonradan fikri değiştiyse de bu da olumsuz br durum bence..siz canlı chat yorumu almayabilirdiniz yazılı ile yetinip..

Olumlu olsa sorgulamazdım, sonucun olumsuz olma sebebi yazılıda var, soru soruyorsunuz cvb da var, ancak karşılıklı olunca soru soruyu doğuruyor sonuç aynı ama daha detaylı yazılı fallarda bu olmuyor anlatabildim mi mesala ben bir şey yazdım siz arkasından bir fikrinizi yazdınız ben şimdi bir kez daha yazıyorum yazıştıkça aklımıza bir şeyler geliyor anlatmak istediğim bu

anladım..sonuç değişmediyse memnun kalmış olmanız gayet doğal.. bana 2 falcı da pozitif bir tablo çizdi hatta firuze inanılmaz pozitifti..bir an için başkasının falını mı dinliyorum diye şüphe ettim çünkü.. bende diğer bütün mart falcıları patladığı için artık umudum yok pek..tamamen şüpheci ve sorgular bir haldeyim

Bazen bende öyle oyluyor, öyle yorumlar oluyorki havalara uçasım bazende gidip sevgilimi boğasım geliyor. :)

Sorguluyoruz, birimiz birini çokbeğeniyor hop hona baktırıyoruz, benim beğendiğimi sen beğenmiyebiliyorsun ve zincirlime devam ediyor.

Canım vallahi özellikle bekledim,sakinlik dönemini yakalayayım diye,ücretinin bilhassa artmasınıda bekledim ki daha sağlıklı yorum yapar umuduyla.Seninde örneklendirdiğin gibi isimlerle kıyaslayacak olursam;Mert bende geçmiş ve durum analizinde çok daha netti,ıskaladığı tek bi nokta yoktu.Son dönemden Sinem benim için çok daha etkili bir yorumdu,zamanında Madam Salu hep söylüyorum beni bana en iyi anlatan isimlerden biridir.Keza hiç ummadığım Harun bile öyle .Duvarına baktığında olumlu yorumdan duvar yıkılıyo.Bende ise ne isim ne cisim...Anlayamadım bacım.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ilk seçenek daha mantıklı geliyo bana şu an aslında, çünkü herkese standart yorum yapsalar benim özellikle fal baktırdığım konu ile ilgili bu derece doğru bilemezlerdi gibi. içerik hepsinde doğru fakat üslup, konuya giriş ve konuyu ilerletme şekilleri aynı. yazım kabiliyetleri pek gelişmiş olmadığı için sanırım aynı üslup oluyo.

şeyi merak ediyorum asıl, bu iyi bilen falcılar kart veya fincanlardan nasıl bu derece doğru yorum yapabiliyolar. yani acaba paranormal varlıklarla falan irtibatları mı var

arkadaşlar hep enerji meselesi derler herhalde o rastladı sana çok iyi yorum yapılmış olması fiyatı v.s ilgisi yok bence sinem de ben de çok ilginç bir detayı söyledi hiç bir yorumcunun söylemediği

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…