tellwe.com'da bakılan fallar!

Beyaz'ı denemedim.Derviş'in bana kızım da kızım demelerini çıkarırsam falı üç cümleden ibaret kalır sanırım.Tanıtım falıydı ama tam tersi daha iyi yorumlamalılar tanıtımı.Kafayı çalıştıran falcı bence on numara bakımla tanıtımı değerlendirip müşteriyi bağlar.Mesela beni memnun etseydi Derviş'in her falını denerdim kesin.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
tanıtım falında hepsi öyle derviş su falında çok iyi

Su falinin ucreti de uygun, baktirsam mi ben de :21:

Perican tavsiyen var mi?

ben baktırdığımda su falı 5 tl idi şimdi 10 lira olmuş, burda crazywomen'ın su falı bayağı methedilmişti ve gerçekten memnun kaldım, yani ilişkimi bu denli güzel yorumlayan olmamıştı, dediğim gibi gelecekle ilgili tutarlılığını söyleyebilmem için 17 nisana kadar vaktim var asker gibi şafak sayıyorum :KK70:

crazy hatun dışında Fatimayı çok beğeniyorum ama bayağı tuz ekti fiyatlarına
onun haricinde hislerenerjiyi de çok beğendim cidden hisleri güçlü birisi
falaniyethakkaniyet de güzel nokta atışlar yapıyor onu da çok beğendim
2 favori falcım daha var amma velakin 10 günü aşkın süredir kendilerinden haber alınamıyor :KK70:
bir de kahince var bak o da isabetli yorumlar yapan biridir onu da deneyebilirsin fiyatı da uygun

senin de engin falcı bilgilerinden faydalanmak isterim canım :KK34:

Ben baktırdım yorumum geldi süper süper süper :) geçmiş an birebir sonuçta istediğim gibi tabi olur olmaz ama bu beni bayağı oyalar:)

ayy beğenmene çok sevindim geçmiş ve şimdiki durumumu bende de çok isabet ettirmişti hatta bi an beni tanıyan biri mi dedim kendi kendime inşallah gelecek yorumları da çıkar, birisi duvarına fallarının çıktığını yazmış umutluyum azıcık :21::21:

gönderdim hemen ayy nasıl fal baktırasım var bu aralar enerji patlaması yaşıyorum resmen :KK70:

ona fal gönderdiğin için pişman olmayacağını umuyorum inşallah, fikirlerini paylaş bizimle olur mu :) sorma o enerji bende de tavan şuan ama direniyorum resmen önceki muhteşem fallarımın bozulmaması için :26: az evvel fincan kapattım normalde benim fincan çok karman çorman karınca yuvası gibi çıkar ama bu kez tabak çok ilginçti sadece tabağı yorumlatmak istiyom bi adam gördüm orda kim o adam nabıyo :KK70:

ona fal gönderdiğin için pişman olmayacağını umuyorum inşallah, fikirlerini paylaş bizimle olur mu :) sorma o enerji bende de tavan şuan ama direniyorum resmen önceki muhteşem fallarımın bozulmaması için :26: az evvel fincan kapattım normalde benim fincan çok karman çorman karınca yuvası gibi çıkar ama bu kez tabak çok ilginçti sadece tabağı yorumlatmak istiyom bi adam gördüm orda kim o adam nabıyo :KK70:

Paylaşırım mutlaka tabii :)) Bozulurmu ki öyle ben günde 5 öğün fal baktırıyorum abartısız bende dizginliyim kendimi bari biraz ozaman :KK43: Çokbekliyomusunuz birde sanırım ben 4. sıradayım ama sistemden çıktı galiba :KK70::KK1:

Fal baktirmak en büyük gunahlardandir sirktir arkadaslar fala Uğur'a inanmayanlar hesapsiZ cennete gireceklerdir

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Paylaşırım mutlaka tabii :)) Bozulurmu ki öyle ben günde 5 öğün fal baktırıyorum abartısız bende dizginliyim kendimi bari biraz ozaman :KK43: Çokbekliyomusunuz birde sanırım ben 4. sıradayım ama sistemden çıktı galiba :KK70::KK1:

bir çok falcı sık aralıklarda fal bakılmamasını öneriyor, sık bakılan fallar birbirini bozar diyorlar bence sen de biraz dizginle kendini önceki falların güzel çıktıysa özelikle de ..

bekleme konusuna gelince çok bekleten biri değil sırayla tez zamanda yorumluyor ama sistemde değil şuan belki bi ihtimal yarına sarkabilir 4. sıradaysan, açıkçası ne kadar kısa sürede yorumlandığından ziyade enerjisinin yüksek olduğu vakit sakin kafayla yorumlaması daha iyi olur

bir çok falcı sık aralıklarda fal bakılmamasını öneriyor, sık bakılan fallar birbirini bozar diyorlar bence sen de biraz dizginle kendini önceki falların güzel çıktıysa özelikle de ..

bekleme konusuna gelince çok bekleten biri değil sırayla tez zamanda yorumluyor ama sistemde değil şuan belki bi ihtimal yarına sarkabilir 4. sıradaysan, açıkçası ne kadar kısa sürede yorumlandığından ziyade enerjisinin yüksek olduğu vakit sakin kafayla yorumlaması daha iyi olur

hadi yaaa ozaman bende biraz gelişmeleri bekliyim bari :)))

Ben de su falı baktırmıştım crazywoman a .bana Allahın izniyle yapmayı planladığım birşeyi çaattt diye söyledi.bakalım inşallah dediği gibi çıkar:)

X