tellwe.com'da bakılan fallar!

Ben tanitim fali batiramadim neden Fal baktira tikladim, falci tanitim falina tikladim, sonra kahveye tikladim, sonra Harun u sectim ama yetersiz bakiye verdi, hani 1 tl ye bakiyorlardi alcaklar, beni uzduler

Bildiğim kadarıyla 1 tl ye baktırmak için sitedeki ilk falın olması gerekiyor.Harun senin falimpirdeki ilk falinmiydi??

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ben tanitim fali batiramadim neden Fal baktira tikladim, falci tanitim falina tikladim, sonra kahveye tikladim, sonra Harun u sectim ama yetersiz bakiye verdi, hani 1 tl ye bakiyorlardi alcaklar, beni uzduler

Yada belki Harun tanıtım bakmıyodur.Her falcı tanıtım bakıyormu?Bilemedim..

İkisine de aylar önce baktırmıştım.Dediğin gibi be benzerlik sezinlemedim ama olur mu olur.Belki ben farketmedim.ikisininde falı patladığı için önemide kalmadı bende.Bi daha bu ikiliye baktirmayacagim nasil olsa...

Bildiğim kadarıyla 1 tl ye baktırmak için sitedeki ilk falın olması gerekiyor.Harun senin falimpirdeki ilk falinmiydi??

ben tarot baktırdım haruna güzel bakıyor ama hala favorim derviş ve medyum beyaz :) tanıtım falı hepsi bakıyor

bir kaç arkadaşla bu konuda konuştuk bu uygulamalı dualı olan, böyle sanal ortamda yapılacak kadar basit değilmiş ama

evet sanalda yapılacak kadar basit ve etkili olmayacağını düşünüyorum ben de ama sizin ve bir kaç kişinin daha olumlu sonuçları da insanın aklını çeliyor :)

evet sanalda yapılacak kadar basit ve etkili olmayacağını düşünüyorum ben de ama sizin ve bir kaç kişinin daha olumlu sonuçları da insanın aklını çeliyor :)

Yorum yaptır dua olayını illaki yaptırman gerek yok en azından bir dene

Yorum yaptır dua olayını illaki yaptırman gerek yok en azından bir dene

lebudaya yanılmıyorsam kahve falıydı gönderdim ama bizim fal biraz teferruatlı geçti :) biraz da bunun etkisi var dua konusundaki kararsızlığımda.

ilk yorumunun benimle hiç mi hiç ilgisi yoktu hatta fallar mı karıştı acaba dedim, bunu kendisine de ilettim, 700 kişide 3. kişisin bu yorumu yapan dedi, varlıkları onu hiç yanıltmazmış, sende korunma muskası var mı dedi evet var dedim. demek ondan korkup şaşırdı benimkiler dedi, muskanı çıkar 3 gün sonra yine bakıcam dedi .. tabii bu esnada bana uymayan yerleri de düzelterek söylemiştim doğrusunu :)

yarım saat sonra aynı fala farklı yorum geldi bu kez çok uyumluydu ve muskamı da çıkarmamıştım o esnada, dedim muska hala üzerimde bu kez nasıl tutturdun ? geçici olarak etkisiz hale getirdim dedi .. artık ne derece doğru yalan bilemiyor insan ..

ben tarot baktırdım haruna güzel bakıyor ama hala favorim derviş ve medyum beyaz :) tanıtım falı hepsi bakıyor

Beyaz'ı denemedim.Derviş'in bana kızım da kızım demelerini çıkarırsam falı üç cümleden ibaret kalır sanırım.Tanıtım falıydı ama tam tersi daha iyi yorumlamalılar tanıtımı.Kafayı çalıştıran falcı bence on numara bakımla tanıtımı değerlendirip müşteriyi bağlar.Mesela beni memnun etseydi Derviş'in her falını denerdim kesin.

Medyum Deniz bende vasattı ya...Geçmiştede,an itibariylede.Birazda pozitif bir yorumdu sanki.

Gündüz de demişlerdi ''farklı kişiler diye biliyorum ama olur mu olur'' diye. Eğer ki farklı kişilerse mevcut durumu ve geçmişi baya iyi bildiler benim fallarda. Geleceğe dair dedikleri de paraleldi. Bu işler biraz da enerji ve denk gelme işi sanırım (her ne kadar sanal fal olsa da). Birinin memnun kaldığından başka biri memnun olmayabiliyor.

Kesinlikle haklısın,sanalda olsa enerji işi hić belli olmuyor.Güzel şeylerse söyledikleri gelecek için umarım sana çıkar.

kimi önerirsin peki bana

Tellwe'de detaylı fal istiyosan Esince,bana dediği nadir çıkan falcılardan (ama sanırım şu an uzakta)Rumii,kısa fal bakar ama atıp tutmaz,sorunun cevabını net olarak tarafsız verir Serüven.Geçmiş ve durum analizi bende çok iyiydi Madam Salu (dedikleri çıkmadı altini cizerek söylüyorum.)Fatima'yî deneyen arkadaşlardan memnun kalanda var ,kalmayanda ama oda sanirim fal alimi su an kapali.Yüzlerceden tellweden çikan inan ki malesef bende bu kadar.

Kesinlikle haklısın,sanalda olsa enerji işi hić belli olmuyor.Güzel şeylerse söyledikleri gelecek için umarım sana çıkar.

Umarım canım, bakalım görücez. Bir sorum daha olacak, bu ücretsiz promosyon kahve falı hakkında. İlk defa kahve falı baktıracağım burada, fakat yine de krediniz yok kredi alın diyor. E hani ücretsizdi? Anlamadım.

cnm direkt baktırmak istediğin kişinin profilinden fal seçmeye çalışırsan olmaz,ücretister ilk önce kahve yada tarotu seçeceksın,sonra çıkan falcılardan bulacaksın istediğin kişiyi

yok canım neden sorumluluk hissedesin :) hiç fark etmez

Himmm farketmez ise falalem Mert eğer şu an için sorularin varsa bence tarotta çok iyi.Yine falalem Sinem yani falimpir Lebuda,falalem Ecren.Falsepeti Taha,Hale.Durum analizinde Melek.Melek in bi dediği cikmisti bana sonrasi gelmedi.Falimpir Lebuda ,Harun.Binnaz Abla'dan çok ilginç kimseyi tavsiye edemiyorum.Çıkan tek bir falim yok o siteden.Şöyle eleyebilirim senin için.Durum analizi ve geçmişte ???Yani hangisini aklima getiriyosam yok olmuyo.En iyisi Binnaz'dan hiç baktirmaman gerekenleri yaziyim.Inci,Serra,Elif,Kesira,Deniz,Hülya,Haleh.Bunlardan uzak dur,diğerleride bu kòtülerin bi sınıf üstü.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…