tellwe.com'da bakılan fallar!

Metalistten hıc memnun kalmadım telwedeki soruya gore cevaplar vermıs bır suru ayrıntı varken hıc bırını bılememıs soyledıklerı seylerde asla olacak seyler degıl zaten olumsuz bıseyde soylemedı hep olumluydu ama kesınlıkle onermıyorum bu sene evlılık dusundumu solemıs mesela cok klasık bız bıkac sene sonra dusunuyoruz bu sene olacak demıs ımkansız hemde 3 ay sonrasına dıkkat edın :))

kızlar forumda crazywomen'ın methini çok okudum ve kendisine su falı baktırdım ve gerçekten çok ama çok güzeldi .. kesinlikle tavsiye ederim

bende baktırmıştım gerçekten iyi bakıyor,hemde ucuz :)

Evet Vip+ olduğu halde fiyatlarını uçurmamış bu fiyata bu kaliteye bayıldımmm .. 1-1.5 ay içinde bir gelişme olacağını yazdı eğer olursa buraya yazacağım yine .. An'ı ve geçmişi tam tamına bildi yani

hangi falı baktırdınız bu isimlere ?

klothoyagmura tarot ve kahve baktırdım.memnun kaldım.tarotda sorularıma özel açılım yaptı ve önceden dediklerini yaşadım.
hydra ona da tarot baktırdım.daha verdiği tarihe var bakalım bekliyorum

klothoyagmura tarot ve kahve baktırdım.memnun kaldım.tarotda sorularıma özel açılım yaptı ve önceden dediklerini yaşadım.
hydra ona da tarot baktırdım.daha verdiği tarihe var bakalım bekliyorum

klothoyağmurun methi çok geçiyor forumda, önceden dediklerini yaşadım demeniz iştahlandırdı beni şimdi :)

klothoyağmurun methi çok geçiyor forumda, önceden dediklerini yaşadım demeniz iştahlandırdı beni şimdi :)

evet yaşadım :) yani ben onu blogdan falanda takip ediyorum bana güven veriyor.asıl mesleği başka ama özellikle tarot konusunda uzmanlığı ve eğitimi varmış.birazda ben artık kaliteyede bakıyorum açıkcası mahalle ağzı ile fal bakanlar var malesef.biraz daha net ve geniş gözle yapılan yorumlar daha aydınlatıcı oluyor.

evet yaşadım :) yani ben onu blogdan falanda takip ediyorum bana güven veriyor.asıl mesleği başka ama özellikle tarot konusunda uzmanlığı ve eğitimi varmış.birazda ben artık kaliteyede bakıyorum açıkcası mahalle ağzı ile fal bakanlar var malesef.biraz daha net ve geniş gözle yapılan yorumlar daha aydınlatıcı oluyor.

evet çok haklısınız, yağmur hnımın bloğu nedir acaba ben de takip etsem ..

Bunu demeyeydin iidi nası tutcam kendimi :)

biraz daha dayan :) falım yorumlanınca ya sana direnme sal kendini derim ya da amaaan direnilecek kadar yokmuş derim :) ama yorumlara baktığımda valla milletin dibi düşmüş ben de merak içindeyim

Artık cok gec bebeğim 16. Sırada beklemekteyim :)))
yaaa ben de 20. Sıradayım çok korkuyorum yoğun ilgiden dolayı bakmaz veya hani gider siteden vesaire diye bana sıra gelir mi acaba..

Bir de kızlar nerde bu falcı hakkındaki yorumlar sitede ben pek bulamadım da

X