tellwe.com'da bakılan fallar!

Yanlis alinti yapmisim duzelttim. withoutyou withoutyou
Ya kumdankadin da sirada bekliyordum birirmeden gitti fallari. Acaba gelir mi cok heves etmistim b de sesli diye :KK43: beklesem mi ceksem mi geri. Ne dersin? Cek dersen kime atayim b de o var tabi.

Bence bekle ama geç bakıyor biraz. meşgul oluyormuş

Kızlar Chitranın haziranda yaşayacaksın dediği bir şeyi ve medyumnamenin dediği bir şeyi yaşadım ☺ bilginiz olsun. Birkerebir sorulmuş. Baktıralı bayağı bir oldu ona iyi analiz yapar. Dediklerinin bi kısmı olmasa da geleceğe yönelik şimdiki duruma benzer bir yorumu olmuş tekrar okuyunca. Kehriban da tarotta harf vermiş ve harflerde fire bile yok iyi bilmiş.
Ah bende de chitra m.name ve kehriban ayni dogrultuda konustular. Hayirlisi! Bende de ciksin, butun bekleyenlerde ciksin!

Yoo hala beklemedeyim. Kendim iptal ederim olmazsa. Uzuldum. Hem kadinin yasadigi duruma hem de heveslendigim falima. Kumdan kadin nasil?
Bana da enerjim düşük, verimli bir fal olamayacak daha sonra altım diyerek iade etmişti 2-3 gün önce. Bu arada biraz geriden takip ediyorum.

Kızlar ben yeni üyeyim. Daha önce fal deneyimlerimi paylaşmıştım sadece görenler olmuştur ☺ alıntılama yapmayı bilmiyorum o yüzdenn. Bana sormuşsunuz evet aşkla ilgili idi. Medyumname eski erkek arkadaşımın ansızın ortaya çıkacağını bildi. Chitra da haziran ayında yaşanacak bi olumsuzluktan bahsetti. Oldu valla ☺ ayrıca işle ilgili bir yer değişiminden bahsetmiştii birden ortaya çıkacak kadersel olarak demişti. O da oldu bugün itibariyle.

X