tellwe.com'da bakılan fallar!

Bu naktanın çok olumsuz konuştu denmesine çok şaşırıyorum , bana çok gerçekçi konuştu olumsuz du ama gerçekçiydi , size ne demiş olabilir ? 3 günlük ömrün var filan mı ?:skandal: chitra ve nakta gerçekçi bakıyorlar , chitra pembeye boyadı güzeldi ama nakta daha net ve doğru idi

Neden? Cinsel tercihlerini ust kimlik yaratmak icin ortaya koyanlari dogru bulmuyorum. Ayni sekilde hetero birinin Heteroseksuelsu gibi bir rumuz almasi da tuhaf olurdu. En bastan beri rumuzu bende bu cagrisimi uyandirdi. Fal bakim isi de de bu tercih ini on plana cikarmasink gereksiz buluyorum.
Bence bunu konusuyor olmak bile cok sacma ama duramadim yaziyorum yine de. Oncelikle Geysu nun tipki sizin rumuzunuzda oldugu gibi bir isim oldugunu biliyor musunuz? Olmasaydi bile yaklasim tarziniz bence hic hos degil. Herkes herkese gore gerekli seyler yaparak yasamaya calisiyor fazlasiyla. Sorun da bu zaten! Ozellikle kadinlar olarak toplum baskisinin ve kurallarinin hayatimizi kisitladigini bilirken bir de kendi aramizda kisitlamalar yapmak acik goruslu olmamaya calisir gibi bir tavir uzucu. Cok sevdigim bir soz vardir. Her dogruyu soylemek zorunda degilsin, her soyledigin dogru olsun yeter. Sizin bazi dogrulariniz baskalarina gore dogru gelmeyebilir. Ben burada kalkip da cicek isimlerinin insana verilmesi bence cok gereksiz deseydim bana ne derdiniz, bir dusunun isterseniz.

Neden? Cinsel tercihlerini ust kimlik yaratmak icin ortaya koyanlari dogru bulmuyorum. Ayni sekilde hetero birinin Heteroseksuelsu gibi bir rumuz almasi da tuhaf olurdu. En bastan beri rumuzu bende bu cagrisimi uyandirdi. Fal bakim isi de de bu tercih ini on plana cikarmasink gereksiz buluyorum.
Cinsel tercihinden nasıl bu kadar eminsin? Aynı platformda mısınız! Ayrıca cinsel tercihinin fal ile ne ilgisi var? Sana dedikleri çıkmadı diye haksız isnat yapıyorsun? Onun cinsel kimliğini bilmem, brni de hiç ilgilendirmez. Ama sen insani kimliğini afişe ettin.

Bu naktanın çok olumsuz konuştu denmesine çok şaşırıyorum , bana çok gerçekçi konuştu olumsuz du ama gerçekçiydi , size ne demiş olabilir ? 3 günlük ömrün var filan mı ?:skandal: chitra ve nakta gerçekçi bakıyorlar , chitra pembeye boyadı güzeldi ama nakta daha net ve doğru idi
Nakta bende de iyiydi ama pek cok insana farkli bakmis. Hatta nakta dan iyi fal alan bir arkadasim baska bir arkadasin falini dinlediginde arada dunya kadar fark oldugunu yazmisti. Yani herkese ayni bakmiyor enerji farkli oluyor. Her falcida oldugu gibi. Begenmeyenleri elestirmek yanlis degil mi? Uslubunuz biraz sert geldi, belki de ben alindim kusura bakmayin.

Tek olumsuzluk işareti kalan ömrümüz mü olmalı? Gerçekçi olmak ayrıdır negatiflik saçıp,insanlara ağırlık vermek başkadır. Ki bunu fal baktıran birçok kişi söyledi. Olumsuzu bile kırmadan,dökmeden söylemek meziyettir.

Nakta bende de iyiydi ama pek cok insana farkli bakmis. Hatta nakta dan iyi fal alan bir arkadasim baska bir arkadasin falini dinlediginde arada dunya kadar fark oldugunu yazmisti. Yani herkese ayni bakmiyor enerji farkli oluyor. Her falcida oldugu gibi. Begenmeyenleri elestirmek yanlis degil mi? Uslubunuz biraz sert geldi, belki de ben alindim kusura bakmayin.
Uslubum sert değildi aslında , çok gerçekçi şeyler yasıyorum gerçekleri duymaya ihtiyacım var ve ben hiç kusura bakmam hepimiz bir değiliz neticede .. herkes farklı bir ruh , hayırlısı olsun

Bence bunu konusuyor olmak bile cok sacma ama duramadim yaziyorum yine de. Oncelikle Geysu nun tipki sizin rumuzunuzda oldugu gibi bir isim oldugunu biliyor musunuz? Olmasaydi bile yaklasim tarziniz bence hic hos degil. Herkes herkese gore gerekli seyler yaparak yasamaya calisiyor fazlasiyla. Sorun da bu zaten! Ozellikle kadinlar olarak toplum baskisinin ve kurallarinin hayatimizi kisitladigini bilirken bir de kendi aramizda kisitlamalar yapmak acik goruslu olmamaya calisir gibi bir tavir uzucu. Cok sevdigim bir soz vardir. Her dogruyu soylemek zorunda degilsin, her soyledigin dogru olsun yeter. Sizin bazi dogrulariniz baskalarina gore dogru gelmeyebilir. Ben burada kalkip da cicek isimlerinin insana verilmesi bence cok gereksiz deseydim bana ne derdiniz, bir dusunun isterseniz.
Demek istedigim eger bu rumuzu benim dusundugum gibi cinsel tercihinden secmis ise bunu dogru bulmuyorum nedeni de fal baktirmak isteyen bir musteri olarak kendisinin bu secimi beni ilgilendirmez. Heteroseksueller gay ler den ustun olmadigi gibi gaylerde heterolardan ustun degil. Vurgu niye... Bu Benim kisisel gorusum Leyla. Hem durum boyle mi degil mi diye soru sorarak basladim

Tek olumsuzluk işareti kalan ömrümüz mü olmalı? Gerçekçi olmak ayrıdır negatiflik saçıp,insanlara ağırlık vermek başkadır. Ki bunu fal baktıran birçok kişi söyledi. Olumsuzu bile kırmadan,dökmeden söylemek meziyettir.

Ben olumsuzluğun ölçütü nedir ortaya sordum , yani ne olabilir acaba diye ? nasıl bir negatiflik saçabilir ? ben eşimden ayrıyım o adam sana dönmeyecek dedi bu negatiflikliktir ama gerçekliktir , açıkcası kırılmadım , adam diğer kadına nikah yapmış bile 15 gün önce eski eşim için sizi çok düşünüyor dese zaten inanmam beni istese zaten başka birine gitmezdi :kızgın: aksini söylese hatalı olurdu , yani fal umuttan ziyade gerçekliği yansıtmalı kanımca hani ben ondan dolayı baktırıyorum tabi beklentiler farklı her birimiz farklıyız :KK200:

Chitra ve nakta bende çok farklıydı nakta olumsuz ama chitra daha özenli detaylı uzundu olumsuza da açığım dediğim halde olumsuz demedi...Naktanın enerjisi ürkütücü ve o paraya değmez bence...

Ben olumsuzluğun ölçütü nedir ortaya sordum , yani ne olabilir acaba diye ? nasıl bir negatiflik saçabilir ? ben eşimden ayrıyım o adam sana dönmeyecek dedi bu negatiflikliktir ama gerçekliktir , açıkcası kırılmadım , adam diğer kadına nikah yapmış bile 15 gün önce eski eşim için sizi çok düşünüyor dese zaten inanmam beni istese zaten başka birine gitmezdi :kızgın: aksini söylese hatalı olurdu , yani fal umuttan ziyade gerçekliği yansıtmalı kanımca hani ben ondan dolayı baktırıyorum tabi beklentiler farklı her birimiz farklıyız :KK200:
Herkes kendi yaşadığını bilir hayatında. Ve faldan, falcıdan aldığı enerji farklıdır. Siz tolere etmişsiniz nakta hanımı, biz edemedik demek ki. Sorduğunuz soruyla bizimle inceden dalga geçtiniz umarım farkındasınızdır. 3 senedir fal baktırıyorum bu kadar negatif enerji veren biri olmadı, gerçekçi değil negatif benim için. Alice harikalar diyarında tadında birşey beklemiyoruz elbette ama olumsuzluğu ifade tarzıda önemlidir. Kendi adıma burda reklamını yapan o hanım hakkında daha fazla konuşmak istemiyorum. Reklamı yapan üye zaten banlandı forumdan. Çok iyi falcı reklamada ihtiyaç duymazdı zaten.Daha fazla sizinle o falcı hakkında konuşmak istemiyorum. Hakkında yazarken bile negatif hissediyorum. Bana yarın için eskilerden birinden haber alacaksın dedi alırsam inanın gelip yazarım. Negatif ama dediği çıktı diye. Gün ola harman ola.Tam olarak 8 HAZİRAN dedi . Hevesle bekliyorum :KK66:

Enerjisi berbat bi kadın başkasının falını dinlediğimde bile enerjim yerle bir oluyor başım ağırıyor..kahve baktırdım kart bakmış...Çok çapkın hovarda adama bile çapkın değil demiş yaaa hiç anlayamadım ben o kadını...

Herkes kendi yaşadığını bilir hayatında. Ve faldan, falcıdan aldığı enerji farklıdır. Siz tolere etmişsiniz nakta hanımı, biz edemedik demek ki. Sorduğunuz soruyla bizimle inceden dalga geçtiniz umarım farkındasınızdır. 3 senedir fal baktırıyorum bu kadar negatif enerji veren biri olmadı, gerçekçi değil negatif benim için. Alice harikalar diyarında tadında birşey beklemiyoruz elbette ama olumsuzluğu ifade tarzıda önemlidir. Kendi adıma burda reklamını yapan o hanım hakkında daha fazla konuşmak istemiyorum. Reklamı yapan üye zaten banlandı forumdan. Çok iyi falcı reklamada ihtiyaç duymazdı zaten.

Burada dalga geçmek söz konusu olamaz , ama siz öyle algıladıysanız sizin probleminiz olur benim değil ,bir örnek verir geçersiniz benim gibi ,Ben öncesini bilmiyorum , daha eski yazışmaları okumadım sadece genel görüşüm faldan beklentim tecrübemi yazdım ,

Cinsel tercihinden nasıl bu kadar eminsin? Aynı platformda mısınız! Ayrıca cinsel tercihinin fal ile ne ilgisi var? Sana dedikleri çıkmadı diye haksız isnat yapıyorsun? Onun cinsel kimliğini bilmem, brni de hiç ilgilendirmez. Ama sen insani kimliğini afişe ettin.
Sakin. Ben de ayni seyi soyluyorum. Eger bu rumuz "gay" su gibi dusunulup secildiyse bir falci olarak bunu neden on plana cikarmaya calisiyor? Benim gozumde bu onu daha ustun kilmayacak. Herkes esit cunku. Hepsi bu. Kendisine hic fal baktirmadim. Insani kimligim kimsenin kimseden ustun olmadigina inanmam. Ben bu sekilde dusunuyorum ve dusunce ozgurlugu var.

Burada dalga geçmek söz konusu olamaz , ama siz öyle algıladıysanız sizin probleminiz olur benim değil ,bir örnek verir geçersiniz benim gibi ,Ben öncesini bilmiyorum , daha eski yazışmaları okumadım sadece genel görüşüm faldan beklentim tecrübemi yazdım ,
3 günlük ömrünüz mü kaldı dedi sanki yazıp, sonuna emoji eklemeniz dalga geçmek değil miydi? Sanki biz abartıyormuş gibi yazdınız. Leyla arkadaşımızda öyle algılamış yani tek değilim bu konuda :KK66: Demek ki problem bizde değil. Neyse iyi günler hanım efendi.Daha fazla yazmak istemiyorum o kadın hakkında.

3 günlük ömrünüz mü kaldı dedi sanki yazıp sonuna emoji eklemeniz dalga geçmek değil miydi? Leyla arkadaşımızda öyle algılamış yani tek değilim bu konuda :KK66: Demek ki problem bizde değil. Neyse iyi günler hanım efendi.

Evet bazı kelimeler e vurgu yapmak için emoji kullanırım , bunda halen olumsuz halen bir şey arıyorsanız sizin probleminiz olur benim değil , Leyla hanım kendi adına konuştu , kusura bakmayını da ekledi , bende saygılı hanıma düşüncemi bilhare yazdım tek taraflı düşünmedi yani , sizede iyi günler

Bu arada arkadaşlar kendi adıma Naktanın gelecekte iyi olup olmadığını yarın anlayacağım. Bana baktığı falda kesin olarak 8 HAZİRAN'da eskilerden birinden haber alacağımı söyledi. İlk defa bir falcı bana böyle spesifik tarih verdi. Eğer dediği gibi bir haber alırsam, o kadından hiç hoşlanmadığım halde objektif bir şekilde burda gelip yazacağımdan emin olabilirsiniz.

Bu arada arkadaşlar kendi adıma Naktanın gelecekte iyi olup olmadığını yarın anlayacağım. Bana baktığı falda kesin olarak 8 HAZİRAN'da eskilerden birinden haber alacağımı söyledi. İlk defa bir falcı bana böyle spesifik tarih verdi. Eğer dediği gibi bir haber alırsam, o kadından hiç hoşlanmadığım halde objektif bir şekilde burda gelip yazacağımdan emin olabilirsiniz.
Telefonunun sarji hep olsun, alacagin haber kaynaklarini acik tut lutfen :) Gece 12 ye kadar haber bekliyor olacagim :KK66: kendi adima dogru ciksin cook istiyorum. Chitra da bana 6 Haziran i isaret ederek (yildiznamede) kucuk b olay yasanacak demisti. Ama ya olay cok kucuktu ben farketmedim ya da cikmadi. Aksine tarih 6 haziran oldugunda (gece tam 12 den sonra yani) kafami karistiran baska kucuk bir olay yasandi ama olumlu diyemem:KK43:

X