tellwe.com'da bakılan fallar!

denemedim ben, ki şu sıralar tellweye olan ilgi azalmış burdan pek kimse önermiyor artık, binnazabla topiğinde şu sıralar fal sepetinden Taha önplanda.

taha'nın dediklerinden bi tane bile çıkmamıştır bana. zaman zaman bazı falcılar ön plana geçer zaten..

telvedeki falcılar hepsinin bir sürü hesabı var. uyanık olduklarını sanıyorlar ama sonuç olarak bir sürü müşteri kaybediyorlar. ay bide bekletme havaları başladı bunlarda. ayol 1.sıradayım daha ne bekletiyosun, yok hastaydım, yok elektrikler kesildi, yok sayfa açılmıyor..maksat fal atanların sırasını çoğaltmak, merak edilen, erişilen falcı yapmak kendilerini..resmen kekliyolar bizi.

Oncelikle, henuz verdikleri tarihler gelmedigi icin bu yarım bir degerlendirmedir. Bunu belirteyim. Sadece aklinizda bir fikir olsun.

Ruhani; (ayna+su) uzun yorum yapiyor.yer yer kendini tekrara düşüyor gibi gibi. 15 gunluk tarih vermisti ama olmadi. diger tarih olursa yazarım. Hep gelecege yonelik seyler oldugu icin pek birsey soyleyemiyorum. Kisilerin ic tahlillerini dusuncelerini belirtiyor.

Nimelmatlub; (yildizname) ben baktirdigimda 5 tl idi ve gercekten guzeldi.simdi 20 tl yapmis.gerci simdi 'falci uzakta' diye gozukuyor ama belki doner.gayet net yıl vermişti.ve gayet gercekciydi. Oyle simli pembeye bulanmis bi bicimde sunmadi. Eger gelirse onu oneririm.soyledigi tarihte soyledigi seyler de oldu.

Kralzeus; (tarot) ileri tarihler verdi suan pek birsey diyemiyorum ama "olabilir de olmayabilir de" tadinda cevap verdi.zaten ya olur ya olmaz.iddiali faldi diyemem.yalniz beklemedigim yerden degisik birsey soyledi.olursa yazarim.Soru sordum cevaplamaya tenezzul etmedi.

Kumdan kadin; biraz huyuna gitmek gerek diye düşünüyorum.bi soruyu tersten sorarsanız cevaplamayabiliyor.daha cok soyut yorumlar yapiyor.daha cok bir sureci ve o surecin kisilere etkisini anlatiyor. Falcidan cok psikolog gibi. net, keskin seyler belirgin tarihler istiyorum diyorsaniz size gore degil.

Utem; su faliydi ama "acaba bakmadan oylesine mi yazdi lan" diye dusunmeden edemedim.cunku pembe tatlı bir hikaye yaratmak icin ufaktan ufaktan yazilmis gibiydi biraz.olmasi sinirlari cok fazla zorlayacak seyler icin olacak dedi.biraz sacmalamasyon geldi.Profil fotografi da bende fake izlenimi uyandirdi.ama yine de tam olarak birsey diyemiyorum, iyice tarihi gormek gerek.

Ikamet; bak iste kadin harbiden iyiydi.once bi durumu tarif etti, sonra da gelecek icin yorumunu yapti.ozellikle birsey sordugumda o soruya "benim senin icin yazdigim olacaktir sen de biliyorsun bunu, sadece gozlerini kapa ve hisset" yazmasi dikkatimi daha da cekti.kafamdakileri gayet yanitladi.fiyat da ucuk kacik degildi en son.tarih daha gelmedi ama yine de oneriyorum.

Nevin725; onermiyorum diyebilecegim tek isim galiba.belki daha cok ucretli fallarinda daha iyi tahminleri vardir bilemiyecegim
uslubu da beni hic sarmadi.usenmedim tek tek saydim buyuk harflerle 8 satır yazmış.1 satırı; nazar oluyorsun su su duayi oku klisesi zaten.bir de ustune YILDIZA BASMAMISSINIZ diye yorum yapmis.yavrum yildiz mi kalır 7 satira, kayar giderler gökyüzünden. ben olmusum yıldız.

Nosferatu; simdi soyle soyleyeyim, ben ona fali atarken kafamda birseyi kurup kurup oyle atmistim.buna istinaden kadin da tam buna uygun(ve bundan daha da beter) seyler soyleyince ben 1 ay paranoyak ruh hastasi modunda gezdim.halbuki yokmus oyle dusundugum seyler. Bu durumda benim de etkim buyuk, dogru ama cok iyi bir falci olsa zaten "sen soyle soyle kurmussun ama olay aslinda bu sekil" diyebilirdi diye dusunuyorum.

Astrokobri1975 ; ufak ufak dedigi seyler cikti.buyuk birsey de demisti o da cok cikacak gibiydi vay canina dedim ama cikmadi.

Acikahvem ; uzun yazmis ama hep ayni seyler dönüp dönüp duruyor. Yazılı fal oldugu halde tam birseyi anlatirken cumle aniden kesiliyor ve alakasiz baska cumle basliyor. o dedigi seyin ne hakkinda oldugunu kestiremiyorsunuz.Cumleler cilginca düşük. Bir kere okunup duzeltme zahmetine bile girilmemis. Hani şu şu tarihte şu olacak dedigi birsey de pek yok."X yasimdan sonra bereket bolluk beni bulacakmis." Tamam bulsun cok guzel.

tutankammon; oyle cok parlak isikli gosterisli bir fal degildi. olani bildi geneli bildi.

Milenaa; durumu, olanları bildi.ileri tarih verdi.'hayatindan birisi cikmis hayirli olmus' dedi, ardindan biraz zaman sonra biri var diyerek tip tarif etti.tarif ettigi tip + verdigi burc yine ayni kisiyi betimliyordu.kafa karistirdi.

Penthos; cok ucuk kacik parlak ifadeler yoktu ama sadeydi. Olayi yorumladi ama sonunu yorumlamadi. Yine de oldu gibi.

Yesilcingene; 3 ay tarih vermisti, 6 aya oldu. Olani anlatti. gelecekte olacak olan seyi anlatti uzunca.o dedigi oldu gibi ama tam olarak oldu da diyemem.

Tatlicadi84; ailevi durumu, olan durumu iyi biliyor.hatta baska sey sormusken de anlatiyor.biliyor.

Otekidunyali; olanı, basa gelenleri yorumladi. verdigi tarihten sonrasi oldu.

Oncelikle, henuz verdikleri tarihler gelmedigi icin bu yarım bir degerlendirmedir. Bunu belirteyim. Sadece aklinizda bir fikir olsun.

Ruhani; (ayna+su) uzun yorum yapiyor.yer yer kendini tekrara düşüyor gibi gibi. 15 gunluk tarih vermisti ama olmadi. diger tarih olursa yazarım. Hep gelecege yonelik seyler oldugu icin pek birsey soyleyemiyorum. Kisilerin ic tahlillerini dusuncelerini belirtiyor.

Nimelmatlub; (yildizname) ben baktirdigimda 5 tl idi ve gercekten guzeldi.simdi 20 tl yapmis.gerci simdi 'falci uzakta' diye gozukuyor ama belki doner.gayet net yıl vermişti.ve gayet gercekciydi. Oyle simli pembeye bulanmis bi bicimde sunmadi. Eger gelirse onu oneririm.soyledigi tarihte soyledigi seyler de oldu.

Kralzeus; (tarot) ileri tarihler verdi suan pek birsey diyemiyorum ama "olabilir de olmayabilir de" tadinda cevap verdi.zaten ya olur ya olmaz.iddiali faldi diyemem.yalniz beklemedigim yerden degisik birsey soyledi.olursa yazarim.Soru sordum cevaplamaya tenezzul etmedi.

Kumdan kadin; biraz huyuna gitmek gerek diye düşünüyorum.bi soruyu tersten sorarsanız cevaplamayabiliyor.daha cok soyut yorumlar yapiyor.daha cok bir sureci ve o surecin kisilere etkisini anlatiyor. Falcidan cok psikolog gibi. net, keskin seyler belirgin tarihler istiyorum diyorsaniz size gore degil.

Utem; su faliydi ama "acaba bakmadan oylesine mi yazdi lan" diye dusunmeden edemedim.cunku pembe tatlı bir hikaye yaratmak icin ufaktan ufaktan yazilmis gibiydi biraz.olmasi sinirlari cok fazla zorlayacak seyler icin olacak dedi.biraz sacmalamasyon geldi.Profil fotografi da bende fake izlenimi uyandirdi.ama yine de tam olarak birsey diyemiyorum, iyice tarihi gormek gerek.

Ikamet; bak iste kadin harbiden iyiydi.once bi durumu tarif etti, sonra da gelecek icin yorumunu yapti.ozellikle birsey sordugumda o soruya "benim senin icin yazdigim olacaktir sen de biliyorsun bunu, sadece gozlerini kapa ve hisset" yazmasi dikkatimi daha da cekti.kafamdakileri gayet yanitladi.fiyat da ucuk kacik degildi en son.tarih daha gelmedi ama yine de oneriyorum.

Nevin725; onermiyorum diyebilecegim tek isim galiba.belki daha cok ucretli fallarinda daha iyi tahminleri vardir bilemiyecegim
uslubu da beni hic sarmadi.usenmedim tek tek saydim buyuk harflerle 8 satır yazmış.1 satırı; nazar oluyorsun su su duayi oku klisesi zaten.bir de ustune YILDIZA BASMAMISSINIZ diye yorum yapmis.yavrum yildiz mi kalır 7 satira, kayar giderler gökyüzünden. ben olmusum yıldız.

Nosferatu; simdi soyle soyleyeyim, ben ona fali atarken kafamda birseyi kurup kurup oyle atmistim.buna istinaden kadin da tam buna uygun(ve bundan daha da beter) seyler soyleyince ben 1 ay paranoyak ruh hastasi modunda gezdim.halbuki yokmus oyle dusundugum seyler. Bu durumda benim de etkim buyuk, dogru ama cok iyi bir falci olsa zaten "sen soyle soyle kurmussun ama olay aslinda bu sekil" diyebilirdi diye dusunuyorum.

Astrokobri1975 ; ufak ufak dedigi seyler cikti.buyuk birsey de demisti o da cok cikacak gibiydi vay canina dedim ama cikmadi.

Acikahvem ; uzun yazmis ama hep ayni seyler dönüp dönüp duruyor. Yazılı fal oldugu halde tam birseyi anlatirken cumle aniden kesiliyor ve alakasiz baska cumle basliyor. o dedigi seyin ne hakkinda oldugunu kestiremiyorsunuz.Cumleler cilginca düşük. Bir kere okunup duzeltme zahmetine bile girilmemis. Hani şu şu tarihte şu olacak dedigi birsey de pek yok."X yasimdan sonra bereket bolluk beni bulacakmis." Tamam bulsun cok guzel.

tutankammon; oyle cok parlak isikli gosterisli bir fal degildi. olani bildi geneli bildi.

Milenaa; durumu, olanları bildi.ileri tarih verdi.'hayatindan birisi cikmis hayirli olmus' dedi, ardindan biraz zaman sonra biri var diyerek tip tarif etti.tarif ettigi tip + verdigi burc yine ayni kisiyi betimliyordu.kafa karistirdi.

Penthos; cok ucuk kacik parlak ifadeler yoktu ama sadeydi. Olayi yorumladi ama sonunu yorumlamadi. Yine de oldu gibi.

Yesilcingene; 3 ay tarih vermisti, 6 aya oldu. Olani anlatti. gelecekte olacak olan seyi anlatti uzunca.o dedigi oldu gibi ama tam olarak oldu da diyemem.

Tatlicadi84; ailevi durumu, olan durumu iyi biliyor.hatta baska sey sormusken de anlatiyor.biliyor.

Otekidunyali; olanı, basa gelenleri yorumladi. verdigi tarihten sonrasi oldu.

Cok te$ekkürler uzun uzun emek verip yazdigin icin söyledigin bazi isimlere benimde baktirmi$ligim var ikamet ve acikahvem in tarzlarina hic dikkat ettin mi? ben ayni kisi olduklarini dü$ünpyorum aglar gibi agit yakar gibi bir fal okurken ay bu kadar mi kötü durumdayim falan diyosun moral bozucu gercekten

yesilcingene falini tutmadi sayiyorum onlarin dedigi gibi olmadi
tutamkammon daha zaman var ama sanmiyorum
tatlicadi84 corba gibi bir faldi tamamen 5-10 yil sonrasini anlatiyordu sanki cok uzun vadeli bazi söyledikleri .Gecmisle ilgili söyledigi bisiy dogruydu sadece.Baktirmasamda olurdu diyebilirim

bahsettigin Nimelmatlub bu ismi cok merak ettim :KK1:

Selam kızlar,
Ben Chloe ye 3 kere baktırdım, 3ünde de anı mükemmel bildi, 2sinde en geç Mart 2014e kadar bir ilişki içinde olcaksın demişti.
Resmen senaryo yazmış bununla evleniceksin,gerçek aşkın vs demiş.

Ocak bitti,gelen giden yok, Chloe gözümde bitmiştir,tarihi patladı.

Selam kızlar,
Ben Chloe ye 3 kere baktırdım, 3ünde de anı mükemmel bildi, 2sinde en geç Mart 2014e kadar bir ilişki içinde olcaksın demişti.
Resmen senaryo yazmış bununla evleniceksin,gerçek aşkın vs demiş.

Ocak bitti,gelen giden yok, Chloe gözümde bitmiştir,tarihi patladı.

Chloe banada salladim canim ya 2 kez baktirdim biri tarot biri kahve
tarottaki söylediklerini kahveye yapi$tirdi sanki
an konusunda cok iyi ama
güya bende seyahatte biriyle rani$icakmi$im bana baya mantiksiz geldi olcak i$ degil...
Sende patlamasina üzüldüm hic bi fal tutmuyor

merlenacım genelde benim merak edip hiç baktırmadıklarıma baktırmışsın.. o nedenle sağol yorumlarını paylaştığın için. hiçbirine baktırmam artık.. ortak olarak bir ruhani ve chloe var..demekki ruhaninin kehaneti tırt çıkacak..

merlenacım genelde benim merak edip hiç baktırmadıklarıma baktırmışsın.. o nedenle sağol yorumlarını paylaştığın için. hiçbirine baktırmam artık.. ortak olarak bir ruhani ve chloe var..demekki ruhaninin kehaneti tırt çıkacak..

Benimde hiç baktırmadıklarım. Ama herkesin 1 den fazla fal sayfası olduğu için, başka rumuzla belki de baktırmışızdır. Sanırım açıkkahveme baktırmıştım. Onu da bir açıp okumadım, üşendim walla.

forumun gerisinde 1-2 arkadasa saglam kehanetler vermis diye Ruhani nin fali yine de bi umut bekliyorum ama dedigim gibi 15 gunluk süreç gerceklesmedi..yine de kotulemek istemem bir insani ama 50 tl verdik sonucta, insan dedigi birseyler ciksin diye de bekliyor dogal olarak

Cok te$ekkürler uzun uzun emek verip yazdigin icin söyledigin bazi isimlere benimde baktirmi$ligim var ikamet ve acikahvem in tarzlarina hic dikkat ettin mi? ben ayni kisi olduklarini dü$ünpyorum aglar gibi agit yakar gibi bir fal okurken ay bu kadar mi kötü durumdayim falan diyosun moral bozucu gercekten

yesilcingene falini tutmadi sayiyorum onlarin dedigi gibi olmadi
tutamkammon daha zaman var ama sanmiyorum
tatlicadi84 corba gibi bir faldi tamamen 5-10 yil sonrasini anlatiyordu sanki cok uzun vadeli bazi söyledikleri .Gecmisle ilgili söyledigi bisiy dogruydu sadece.Baktirmasamda olurdu diyebilirim

bahsettigin Nimelmatlub bu ismi cok merak ettim :KK1:

Ikamet guzel bir Turkceyle yazmisti bana ve daha agirbasli bir hava vardi onda. acikahvem de o yoktu. O daha cok misafirlige gelmis komsu teyze modundaydi.Yok ben benzetemedim o ikisini.

ama ben astrokobri1975 ile ruhani yi benzetir gibi oldum.ikisine de bi fal atiyorsun, adim adim -genelde daha pahali olan- fala yonlendiriyor. "O dediginiz sey, su falda cikar" diyorlar.Biri digerinin daha kibar versiyonu ama taninmamak icin de oyle yaziyor olabilir. Bilemiyecegim..

tellwede fal bilen eski yeni falcıları açıklıyorum sizlerin baktırdıkları ve fal bilen kişiler

1-mercury hepsi
2-women tarotçu
3-crimsonlady
4-esince tarot,iskambil
5-adalar :tarot başka sitede falcı fiyatları yüksek diğer sitelerde
6-falcıaslı:tarot başka sitede falcı fiyatları yüksek diğer sitelerde
7-Klothoyagmur:tarot
8-hydra:tarot
9-medyumdeniz:tarot
10-m3l3k:tarot
11-hislerenerji:kahve,iskambil başka sitede falcı
12-medyumemel:kahve
13-sezgilerindili:kahve
14-Bathsheba:kahve
15-selçukassa:kahve
16-daimon:
17-ugga:değişik falları var
18-medyumtaylan:tarot
19-medyumselena:tarot
20-chloe:tarot;kahve

başka varmı arkadaşlar benim bildiklerim bunlar zaten bu sitede iyi olan falcılar başka sitelerdede falcılık yapar eğer başka sitede açamıyorsa demekki bu kişi kendine güvenmiyor ayrıca tellwe sitesi hem falcılar hemde üyeler için gayet uygun şartlarda soru sormak hakkın oluyor beğenmezsen iadesi var artı ucuz fal baktıyorsunuz

bu crimsonlady i merak ediyorum ama bayada pahalıymışş. memnun kalan var mı, bu falcıdan?

Kızlar Merhaba,
(Öncelikle uzun zamandan beri yazmak istiyordum, şifremi de unutmuşum,gönderilen şifrede olmayınca neyse ki Kadınlar Kulubü sağ olsun :) ince espirili ikinci şifreyele bu sorunu hallettiler…)
Ben de bir çok fal baktırdım online siteler/ dışarı da,
Online olarak;
FALALEM
Rezzan Abla: An iyi, gelecek daha gelecek,
Nuran Abla: An iyi, çok isim veriyor ama nokta atışları çok iyi, bir hafta da şu olucak dedi olmadı, diğer yorumlar için Mart...
Ecren Kaila: An iyi, gelecek daha gelecek,
Ester Kira; Beklemedeyim
Mert Reiki: Favorim :) 2-3 hissettiği şeyi yaşadım, Kahve ve Tarot baktırdım diğerleri için bekleme de…
BİNNAZ ABLA
Diyar Demir,Zeynep, Ata, Meral, Ece: Eh Birkaç tahminler doğru ama an için, bir daha baktırmam
Sevgi Yıldız ( iyi, gelecek için beklemedeyim) Kesira (iyi, olası düşüncelerimi söylemişti ama gelecek için bilemiyorum)
İsis: Beklemedeyim, çok iyi bir elektriği var..
FAL SEPETİ
Melih : Fena değil ama ses çok boğuktu, anlamakta güçlük çekiliyor, yorumsuz
Taha: Çok beğendim, beklemedeyim :)
TELLWE:
Medyum Hiper; An da iyi, gelecek beklemede
Venüsün Kızı; An iyi, gelecek beklemede
Hisler Enerji; An iyi, gelecek beklemede
Kallista: An iyi, gelecek beklemede
Klothoyağmur; An iyi, (şaşırtan) gelecek beklemede
Venüz Amber; An iyi, gelecek beklemede
Sezgilerin Dili; An iyi, gelecek beklemede
FALALEM
Sahra: eskiden vardı, şimdi yok pembe umutlar
Betül: İyi elektriği var bir kaç şey çıktı gibi ama çok baktırdım :)
Nuran: Bu Hanım; bayağı iyiyidi beni şaşırtmıştı; ama artık bakmıyor
Belin: Güzel şeyler yazıyor o kadar
Artık baktırmıyorum orada…
KAHVE FALI
Lale: Güzel bence, uzun değil kısa bir yorum
Halime vardı bir de sanırım: Beğenmedim
Aklıma gelenler şimdilik bu kadar, çok mu baktırmışım ne:KK17:

Kızlar,Yiğit'in telefon numarasını gönderebilir misiniz? Alsancar'da vardı sanırım

kızlar metalist'e baktırdınız mı? profilinde baya memnun kalan var..ben kahve baktırmıştım. Kahvesi fena değil güzel yorumlamış. Varmı baktırıp memnun kalan?...

Bu arada duvarında kendisinin, çocuklarının, eşinin fotoğraflarını yayınlamış. Hiç dikkat ettiniz mi? Falları çıkar çıkmaz bilemem ama samimice bir davranış :))

Ben baktırmadım, hiçbir fikrim yok…Yiğit'i merak ettim, Sağ olsun alcanzar'dan telefon numarasını aldım, aramayı düşünüyorum, bakalım o nasıl

X