tellwe.com'da bakılan fallar!

İnceledim tolin i bak o da falcı işte bu da kanıtı,neden çekemiyor anladım ön yargısının sebebi de bu gayet iyi anlaşılıyor!

http://www.kadinlarkulubu.com/burclar-tarot-astroloji/638111-katina-fali-baktirmak-isteyenler.html :nazar:

evet ben falcıyım hem bınnaz ablada hem falalemde hem telwede hemde falsepetınde hesabım var ama ne hıkmetse bıtek kendıme hayrım yok mune gelır bırazdan sıze ıyı geceler dılıyorum ruhanı yede selamlar:KK3:

İnceledim tolin i bak o da falcı işte bu da kanıtı,neden çekemiyor anladım ön yargısının sebebi de bu gayet iyi anlaşılıyor!

http://www.kadinlarkulubu.com/burclar-tarot-astroloji/638111-katina-fali-baktirmak-isteyenler.html :nazar:

o da falcı demek bende falcıyım anlamını taşır kendı ağzınızla kacırdınız falcı oldugunuzu ve yukardakı arkadasın o kadar kredısıne yazık ettınız sıze daha farklı seylerde yazmak ısterdım ancak ceza puanım malesefkı yukselıyo bu sebepten ıyı gecelr dılıyorum sıze:KK25:

genel olarak şunu söylemek istiyorum.. burda herkes genel olarak tellwe falcılarına laf atıyor. evet yüzde 95'i boş..bomboş.. ama gerçekten işini iyi yapanlar da var..bir de diğer sitelerdekilere bakıyorum mesela, güya fal bakıyorlar 5 dakka soru kısmı okuma, 5 dakka kişilik analizi o da ayy canım senin için kararmış kendini kötü hissediyosun" lar, son 5 dakka da arayacak- edecekler..hadi ordan!! .. bence burda milletin tellweyi beğenmeme sebebi ordaki falcılara istedikleri kadar soru sormaları ve her an ulaşabilmeleri..site şeklini bir değiştirsin bakın o zaman nasıl kıymete biniyor.. diğerlerinde asla 1 kereden fazla soru sorma hakkın yok. adamlar en son ne zaman siteye girmiş göremiyosun. eleştirilerin yayınlanmıyo. burda duvar denen birşey var. herkes orda istediğini girip yazıyor. ha silen de var hiç silmeyip bırakan da..

tamamen piar meselesi kızlar..pazarlama mantığı.. o yüzden burda bu kadar tartışılmasına gerek yok..bana o methedilen sitelerde bakan bu çok ünlü olanların hiç bir dedikleri çıkmadı..gelip de yalan mı söyleyeyim yani.. ama tellwe de tavsiye veren oldu, görüşme zamanını bilen oldu. bir kaçı bazı noktalardan yakaladı..

ruhani ile ilgili yorumları ben de merak ediyorum. o yüzden lütfen deneyenler, özellikle eskiden deneyenler yazsınlar. bana verdiği tarihlere az kaldı.

Ruhani den reklam kokan hareketler var :)))

acikcasi yukarda biri bit sürü ayrinti vermis ama hicbir falci böyle detali yok marmarada yasiyor fln bilemez böyle birseyi iyi sallamis kime salladiysa..
tellwedeki falcilarin cogu bo$..

Ruhani den reklam kokan hareketler var :)))

acikcasi yukarda biri bit sürü ayrinti vermis ama hicbir falci böyle detali yok marmarada yasiyor fln bilemez böyle birseyi iyi sallamis kime salladiysa..
tellwedeki falcilarin cogu bo$..

beni kastettiyseniz yanlış yoldasınız !! hiç bir falcı babamın oğlu değil. ama yorumları ve deneyimleri okumak istiyorum. bu kadar basit.. on kişi kıza yüklenmiş..ne gerek var??

beni kastettiyseniz yanlış yoldasınız !! hiç bir falcı babamın oğlu değil. ama yorumları ve deneyimleri okumak istiyorum. bu kadar basit.. on kişi kıza yüklenmiş..ne gerek var??

Sizi kastetmedim baska nickte birisi var onu kastettim
Bende uzun zamandir bu topiclerdeyim deneyimlerimi yaziyoorum ama reklam yapanlarda belli ztn ..simdiye kdr ruhani adi hic gecmiyordu bile...

o da falcı demek bende falcıyım anlamını taşır kendı ağzınızla kacırdınız falcı oldugunuzu ve yukardakı arkadasın o kadar kredısıne yazık ettınız sıze daha farklı seylerde yazmak ısterdım ancak ceza puanım malesefkı yukselıyo bu sebepten ıyı gecelr dılıyorum sıze:KK25:

Tolin banlanacaksin gene aslanim, rahat dur :KK24: Olaylarin kadini oldun artik , her gelen sana satasiyor.:KK25:

genel olarak şunu söylemek istiyorum.. burda herkes genel olarak tellwe falcılarına laf atıyor. evet yüzde 95'i boş..bomboş.. ama gerçekten işini iyi yapanlar da var..bir de diğer sitelerdekilere bakıyorum mesela, güya fal bakıyorlar 5 dakka soru kısmı okuma, 5 dakka kişilik analizi o da ayy canım senin için kararmış kendini kötü hissediyosun" lar, son 5 dakka da arayacak- edecekler..hadi ordan!! .. bence burda milletin tellweyi beğenmeme sebebi ordaki falcılara istedikleri kadar soru sormaları ve her an ulaşabilmeleri..site şeklini bir değiştirsin bakın o zaman nasıl kıymete biniyor.. diğerlerinde asla 1 kereden fazla soru sorma hakkın yok. adamlar en son ne zaman siteye girmiş göremiyosun. eleştirilerin yayınlanmıyo. burda duvar denen birşey var. herkes orda istediğini girip yazıyor. ha silen de var hiç silmeyip bırakan da..

tamamen piar meselesi kızlar..pazarlama mantığı.. o yüzden burda bu kadar tartışılmasına gerek yok..bana o methedilen sitelerde bakan bu çok ünlü olanların hiç bir dedikleri çıkmadı..gelip de yalan mı söyleyeyim yani.. ama tellwe de tavsiye veren oldu, görüşme zamanını bilen oldu. bir kaçı bazı noktalardan yakaladı..

ruhani ile ilgili yorumları ben de merak ediyorum. o yüzden lütfen deneyenler, özellikle eskiden deneyenler yazsınlar. bana verdiği tarihlere az kaldı.

Sekerim, senin begendiklerin hangileri? Ben venusamber ve klothoyagmur derim, gerisi tiri viri.

Tolin banlanacaksin gene aslanim, rahat dur :KK24: Olaylarin kadini oldun artik , her gelen sana satasiyor.:KK25:
he yaaa herkse benle uğraşıyo ben bıktım banlanmaktan onlar bıkmadı banlatmaktan:KK1:

kımsenın kımseye yuklendıgı yok sıtede yenı oldugunuz ıcın farketmemıs olabılırsınız ama burda o kadar cok reklam yapan oldu kı zamanında az buz kandırılmadık o yuzden bırısı gelıp ayy ben sadece sunu cok begendım dedıgı zaman kusura bakmayın ama benım gozumde reklamcı gıbı olur ha ama desekı şuna şuna şuna baktırdım sadece sunu bunu begendım soyledıklerı cıktı deseydı o zaman kımsenın kımseye bısey soyleme hakkı olmazdı ve bahsettıgı falcının ucretı 50 kredi=50 lira yanı kusura bakmayın ama az buz bı para değil:KK31:bunu dışında tanımadıgımız gormedıgımız bı ınsana neden garezımız olsunkı?

Son düzenleme:
Merhaba
Burada kimin reklam yapıp kimin reklam yapmadığını üyeler değil site yönetimi elinde sağlam delil olursa karar verebilir. Hiç bir üyemizin burada bu reklam yapıyor şunu bunu yapıyor deme gibi bir lüksü bulunmamaktadır. Bir üyenin reklam yaptığını düşünüyorsanız kötü içerik butonuna basarsınız bizde inceleriz. Haklı ve/veya haksız insanların günahını alıyorsunuz.

Uzun süredir bu uyarıyı yapmak istiyordum ama şikayet edilenler artık siz olduğunuz için bir dur demenin zamanı geldi. Lütfen herkes kendi görevini yapsın...

Kötü içerik butonu bunun içindir...

Sekerim, senin begendiklerin hangileri? Ben venusamber ve klothoyagmur derim, gerisi tiri viri.

tatlım senle enerjilerimiz uyuyo sanırım zaten..aynen ben de ikisini çok seviyorum.. esince'yi de dediğim gibi şu burç zırvalığına son verse onu da sevicem..illaki burç vermesine gerek yok, şu sıralar biri sana yaklaşıcak ama senlik değil dese sadece ona da tamam..bu tip dedikleri çıktı bende.

bir de kahinvanga yı severim.. ruhani için açık kapı bıraktım o yüzden deneyimler ve yorumlar çok önemli benim için..burayı okuyup da yazacak olan ltfn yazsın..eğer söylediği çıkarsa hayatımın yönü değişir..

Tellwe de o gerçekten iyi gerçekten iyi dedikleriniz kimler ya ben birsürü denedim hala kararsızım bide tellwe de bazıları çok bekletiyo gıcık oluyorum ona :KK43:

Tellwe de o gerçekten iyi gerçekten iyi dedikleriniz kimler ya ben birsürü denedim hala kararsızım bide tellwe de bazıları çok bekletiyo gıcık oluyorum ona :KK43:

Canim tellwede süper isimler var diyemem ama ben kendimi baz alarak ve binnaz abla topicinden aklimda kalanlari söyleyim
Benim tellwedeki 1 numaram esince cünkü 3 kez tarot baktirdim ve icinden parca parca tutan olaylar var söylediklerini yasadim ve halaaa beklemede olan durumlarda var Bunun disinda dediklerini yasadigim bir falci olmadi tellwede..(Herkesle enerjisi tutmuyor begenmeyenleride var söylemedi olmasin simdi)

RUmi cok tavsiye aliyor bende baktirdim begendim ama benim icin beklemede..(olaylari yasamadim)
Aymira begendim ama ayni sekilde beklemede
VouruCasani begendim ve oda beklemede (farkli bir tarzi var belirtmeden gecmiycem)
Chloe ,klothoyagmr,venüs amber ayni sekilde begendigim fakat beklemede olanlardan
MedyumSelena oda beklemede ve cok tavsiye ediliyor

Aklina gelebilecek bicok isime baktirmisimdir tutmayan fallarim bi sürü cikicagini düsünüyorum söyle bir elden gecirsem..

merhaba kızlar bende tellwede fal baktırdım açıkca baktırdıklarımı yazıcam;

-% yüksek olanlardan birine ben sanal fincan gönderdim diye; bakamadı sandım ama inanın benle yakından uzaktan hiç alası yoktu birde kart açtım dedi ne kart sessi yoktu ses kaydında yalan söylediği burdan belliydi d,edikleride olmadı nabza göre şerbet ya tuttarsa hayret nasıl oluyorda %100 başarısı var bilmiyorum,sonra başka bir arkadaşta baktırmış dedikleri hiç ıolmamış güzel şeyler söyledi dedi ben o kadar sıkıldımki hatır için 5 verdim üzüldüm açıkca bu kadar atmazyon yapmış emek vermiş dedim 5 verdim ama yorumu gizli olarak belirttim aslada met etmedim beğenmediklerimi

çoğu falcıya baktırıyorsun med ediyorlar bir bakıyorsun hiçbişey bilmiyor nabza göre şerbet gerçekten bakanlar bu işi severek yapanlar iyiler böyle para için bu işi yapanlar genelde %yüksek de olsa başarısı yorumlara bakıyorsun aaa süpersin abla sessin çok hoş özellikle sesli fallarda dikkat ettim ay ses hoş ne güzel şeyler söyledi aaa diyorlar falcı iyi şeyler söylüyor adam gitmiş hala kıza bekle hayatım zorlukları ikiniz bir yeneceksiniz diyor yani bunu ben anlıyorumda o falcı nasıl iyişeyler söylüyor anlamıyorum bir falcı fal bilmiyorsa falcılık yapmasın evet bu sitede fal bilmeyen ve nabza göre şerbet veren çok ona göre deneyerek kim iyi kim kötü siz göreceksiniz o fiyatları yüksek tuttanlarada ben asla fal baktırmam paramın kıymetini biliyorum ne için baktırım canım sıkılır baktırım yok biriyle evlecemmi ya o falcının kendine hayrı varmıki yarını biliyormu benim 1-2 sene önceki halimi görsün sormam ama düzgün bakanlar var şimdi işi bile var bilmeyen olumlu konuşup pembe tablo çizenler çok ona göre dikkat ediniz seçimlerinizi.
zaten kendi falcılarım gerçekte olduğu için öylesine bu sitede baktırım can sıkıntısı için ama ilerisi için yada gerçekten sorunum olursa kendi falcıma giderim bu kadar para dökmem zaten benle yakından uzaktan ilgilisi yoksada baktırmam
burda adı geçen falcıların bazılar gerçekten fos bende baktırdım ama isim vermem iyi denenlerden bazıları iyi ama gerçekten fal bilen çok az

dayanamadim bende yazayim dedim simdiye kadar 3 kisiye ucretli katina baktirdim birsurude promosyon kahve fali.

klotheyagmur;guzel bir uslupla yazmis,genel olarak durum yorumu oldukca iyi.eski erkek arkd arayip arayi duzeltecegini soylemis.
aramadi ama abuk bir mesaji forwardlamis.yani olabilir.kiz ardk icinde fal baktirmistim 4 yildiz verince parayi iade etti ,mesaj attim boyle birseye gerek yoktu diye cevap vermedi.
begendim bir daha baktiririm
,sahsenem;soyledikleri hemen hemen ayniydi ama aralarda birtanem deyip durmus bana hitap ederken hic sevmem gereksiz samimiyeti birdaha baktirmam
,vadivatan;genel yorumu iyiydir erkek arkd hayatinda baska birisini gordu diger iki kisi gormedi ailemle yasadigimi soyledi halbuki senelerdir yalniz yasiyorum.sesli yorum yapmis hosuma gitti.duzgun saygili bir uslubu vardi.ama birdaha zannetmiyorum.

sonucta klotheyagmur favorim,ama hepsinin benim icin soyledigi ayniydi.

benim demek oki o bende fal baktırdım sesli ama ben sıkıldım kapattım yani benle o kadar alakasızdıki hele sesli olunca her yerde dinleyemiyorsun ses kesik oluyor ne dedi birde ses hoşuan gider baktırırsın fal bilmez bilemem ama ben yazılı falı daha çok seviyorum sonra gidip dinleme derdi olmuyor mağlum işteyim her zaman gidip dinlemeyemki ama yazılı olunca okuyorum her yerde sorun olmuyor birde dikkaat ediyorum yeni falcı geldi hopa fallar ona diyorum hiç mi diğerleri bilmiyor valla ben yeni olan sadece medyumemele baktırmışım onun harici yenilere baktırmam tecrübeli olanlar daha çok tercihim hem kim olduğu belli değilki biriin akrabasımı eski falcımı neyse belli değil kim iyi bakarsa biliyorsa ona giderim sonra sorunum olursa sağolsun bazı falcılar çok iyiler ücrettede yardım ediyorlar

X