tellwe.com'da bakılan fallar!

Tellweye kredi yüklediysen ve eger mecbur kaldiysan baktirmak icin venüsamberi tavsiye ederim bence
hani cok etki altinada almayim sadece öneri olarak söylemek isterim sen yinede düsün tabiki

Yok kredi yüklemedim, ama ne bileyi estiler Thalix ya :) Venüs Amber'i ben de beğenmiştim aslında, an da iyiyidi, diğer söylediği şeyler için zaman var...

Telwe'de fal baktırdım kızlar. 2 tanesi olumsuz. Bilgi almak isterim eğer bunlardan birine baktıran varsa: crazywomen, ceydacey, treas, MABET, VenuSunKizi, TILSIMM, MeralBostan......:44:

Telwe'de fal baktırdım kızlar. 2 tanesi olumsuz. Bilgi almak isterim eğer bunlardan birine baktıran varsa: crazywomen, ceydacey, treas, MABET, VenuSunKizi, TILSIMM, MeralBostan......:44:

venusunkızı ılk geldıgı zaman baktırmıstım ben herkesle aynı falı yollamıstı bana dıgerlerını bılmıyorum:KK50:

crrazywomena baktırdım bugün.anı bilmiş geçmişide pembe tablocu değil gibi ama bilemedim bir kaç ay vermiş

merhaba, kiraze12 artık referans istiyor ilk kez bakmak için :KK43: siz bana referans olabilirmisiniz ben de baktırmak istiyorum :)

Son düzenleme:
Pembe tablo çizmeyen ve falları tutarlı,gerçekçi olan kişilerin başında Aslı,kiraze ve hoinner geliyor bence Hoinner in söylediği çoğo şeyi yaşadım ve yaşamaya da devam ediyorum fakat artık bakmıyor sistemde değil bunlar tarotu iyi bakar özellikle de Aslı.Kahve de sezgilerindili çok iyi hislerenerji iyi Son olarak birini keşfettim kallista diye kahvede o da çok tutarlı Özellikle kahve tarota göre daha tutarlı sonuçlar verir

merhaba, kiraze12 artık referans istiyor ilk kez bakmak için :KK43: siz bana referans olabilirmisiniz ben de baktırmak istiyorum :)

madam maya da, bir ara madamsalu efsanesi esmişti (bende tutturdu o ayrı, memnunum yani ben) ondan sonra ortaya çıkanlardan..tıpkı venusun kızı gibi venusamberden sonra çıktı o da..isimden mi ekmek yemek amaç nedir bilemedim ?

X