tellwe.com'da bakılan fallar!

cherry'de sıra çok, geri çekim. nakta da biri iyi diyor biri kötü diyor, vazgeçtim. kim var başka önerdiğiniz kızçeler?

Ya kızlar falı çektim ya şu falcıalim e attım kahve falı 40 lık pahalı bence atmayın derim ama. ya kızlar her şeyi bildi ya :KK57: gerçekten şoktayım..
Kısa yorum yapmış ama giriş gelişme sonuç hepisini vermiş geleceğe dair şeyleri bile söyledi aklımdaki bir plan var onu bile söyledi yazmamıştım soru olarak. Ayyy

Söylediği çıkmadı onun bana, ben de baktırdıgımda ay ne güzel bildi demiştim, ama öyle değilmiş meğerse. Bana benim düşündüklerimi söylemiş. Umudunu yıkmak ıstemem ama sen kesin çıkar söylediği düşünme anı bilmesine bakarak

Nakta'nin aşk kartları mı yoksa katina mı önerirsiniz tecrübesi olan var mi? :KK51:
Tarot ask kartlari katina baktirdim. Bugun de kahve attim ama falimi geri cekmemi istedi ayni seyler cikar araya zaman verin diye. Utandim ve cektim ben de. Hepsi iyiydi. Ama ozellikle karsi taraf ne dusunuyor ne hissediyor diyorsan ask kartlari derim. Sorularini ozenli sor. O da ona gore cevapliyor. Bende son falimda bana soracak soru da birakmamis fazladan benim icin sormustu:) ayda bir naktaya atsam yeter diyorum. Durabilirsem tabi. Bugun byzmelek ve chitra ya da attim. Chitra da memnun etti beni yine. Sallama degil. Byzmelek de kotu degil ama cok kisa yaziyor.

cherry'de sıra çok, geri çekim. nakta da biri iyi diyor biri kötü diyor, vazgeçtim. kim var başka önerdiğiniz kızçeler?
Naktayi hic denemediysen denemeni oneririm. Enerjisi tuttu mu super tutuyor bence. Denedin begenmediysen tekrar atma tabi. Keske kredisi 5 7 8 falan olaydi herkes denesin diye israr ederdim ama ucuz degil.

Cherry bana hep cok iyimser bakti ya merak ediyorum cikacak mi. Gerci vade herkesle ayni. Herkes ekim diyor bana yaa. Kac ay var daha sayan yok... Zaman gecmiyor bir turlu.

Cherry bana hep cok iyimser bakti ya merak ediyorum cikacak mi. Gerci vade herkesle ayni. Herkes ekim diyor bana yaa. Kac ay var daha sayan yok... Zaman gecmiyor bir turlu.
olumluysa inşallah çıkar ya. bende daha önceden çıkmıştı. ama hep aynı kişiye de atmak istemiyorum ya nakta da çok kendini beğenmiş gibi duruyor düşük verince iade ediyomuş falan

Tarot ask kartlari katina baktirdim. Bugun de kahve attim ama falimi geri cekmemi istedi ayni seyler cikar araya zaman verin diye. Utandim ve cektim ben de. Hepsi iyiydi. Ama ozellikle karsi taraf ne dusunuyor ne hissediyor diyorsan ask kartlari derim. Sorularini ozenli sor. O da ona gore cevapliyor. Bende son falimda bana soracak soru da birakmamis fazladan benim icin sormustu:) ayda bir naktaya atsam yeter diyorum. Durabilirsem tabi. Bugun byzmelek ve chitra ya da attim. Chitra da memnun etti beni yine. Sallama degil. Byzmelek de kotu degil ama cok kisa yaziyor.
Cherrycoco yorumladı az önce ya varya noktasına virgülüne anı ve öncesini bildi ama senin evleneceğin adamı başkası olarak hissediyorum dedi benim başımdan kaynar sular döküldü tabi :110:

olumluysa inşallah çıkar ya. bende daha önceden çıkmıştı. ama hep aynı kişiye de atmak istemiyorum ya nakta da çok kendini beğenmiş gibi duruyor düşük verince iade ediyomuş falan
Valla ben kendi fikrimi soyleyeyim yine. Bana tarot baktiktan sonra ask kartlarini attigimda 2 gun once negatif bir kknusma oldugunu belirttim. Ve bana katsi tarafin soyeldiklwrini aynen aoyledi... Bende yeri ayri o yuzden. Negatif deyince bu kadar atip tuturmasi sebeplwrine kadar ama hemde olacak is degildi. Karar senin kredisi yuksek :KK43: begenmezsen az yildiz verirsin belki iade eder bilmiyorum ki? Oyle olan oldu bende. Taraca mesela. 1 yildiz verdim ve tesekkur ettim alakasi olmayan bir faldi. Iade etti kwndiliginden.

Taraca ile ilgili detayi da vereyim. Bana oyle bir tablo cizdi ki sanki ben paranoyakliktan evliligim duzelecek mi diye sormusum:KK43: hersey super ben ilgisizlik hissediyormusum... Ben de ona durum boyle boyle dedim. Cevapmolarak ayna fali gelecegi gosterir ama senin evliliginde gelecekte sorun olmayacak ki dedi. Ben de "ayna fali hersey gosterir diye yazmissiniz. O yuzden kredisi yuksek oldugu halde onu atmistim. Emeginiz icin tesekkurler" deyip 1 yildiz verdim. Ertesi gun kendisi iade etmis.

Cherrycoco yorumladı az önce ya varya noktasına virgülüne anı ve öncesini bildi ama senin evleneceğin adamı başkası olarak hissediyorum dedi benim başımdan kaynar sular döküldü tabi :110:
Olumsuzsa cikmasin. Allah gonlundekini hakkinda hayirli etsin. Gonlunce ciksin falin. Inanma dusunme olumsuz olani eger cok istiyorsan. Negatif duygulari kendimiz cagiriyoruz bazen hayatimiza...

Olumsuzsa cikmasin. Allah gonlundekini hakkinda hayirli etsin. Gonlunce ciksin falin. Inanma dusunme olumsuz olani eger cok istiyorsan. Negatif duygulari kendimiz cagiriyoruz bazen hayatimiza...
Amin canım sağolasın bir çocuk var benden hoşlanıyor ve görülmek istiyor ben de uzun zamandır (nişan attım) birisini alamadım ama bu çocuk dikkatimi çekti ve birisi tanıştırdı resimlerimi beğenmiş görüşmek istiyor. Çok kariyerli birisi belki de bu etkiledi bilmiyorum ama evlilik olacaksa onunla olmasını istedim bian içimde ve böyle kodladım galiba beynime :) Buda başkasıyla olacak diyince bi tuhaf oldum bununla çok iyi arkadaş olacakmışım öyle diyor

Amin canım sağolasın bir çocuk var benden hoşlanıyor ve görülmek istiyor ben de uzun zamandır (nişan attım) birisini alamadım ama bu çocuk dikkatimi çekti ve birisi tanıştırdı resimlerimi beğenmiş görüşmek istiyor. Çok kariyerli birisi belki de bu etkiledi bilmiyorum ama evlilik olacaksa onunla olmasını istedim bian içimde ve böyle kodladım galiba beynime :) Buda başkasıyla olacak diyince bi tuhaf oldum bununla çok iyi arkadaş olacakmışım öyle diyor
canım gelecek sonuçta bilemeyiz inşallah hayırlısı olur çok fazla fallara takılma uzak gelecek için çok takılmıyorum ben zaten uzak gelecek hakkında yorumları dikkate almıyorum. daha tanışmadıysan belli olmaz üzülme hemen canım boşver ya

Ne kadar gelecegi goruyorlar (gercekten goruyorlarsa) bilemeyiz bu bir. Ben ne kadar cok iyi arkadasliklarin sonra aska donusebildigini gordum bu da iki :),sen gonlun ne diyorsa ona gore davran zaman icinde belli mi olur belki uzun vadede aska doner. Sen kendin icin hayirlisini iste oyle olsun. Insallah da olacak.. Dusurme enerjini:)

canım gelecek sonuçta bilemeyiz inşallah hayırlısı olur çok fazla fallara takılma uzak gelecek için çok takılmıyorum ben zaten uzak gelecek hakkında yorumları dikkate almıyorum. daha tanışmadıysan belli olmaz üzülme hemen canım boşver ya
Aynen katiliyorum. Senin yorumunu kendim yorum yaptiktan sonra okudum :) hep mesajlari sirayla okuyup cevapliyorum. Tekrar oluyor :)

X