tellwe.com'da bakılan fallar!

Dün mesaj attı 9. Sıradasın eğer çekmezsen sana bakacağım yarın hemen diye hem de çok güzel bakacağım yazmıştı :KK11:

Aynisini yapti tam inat edip uc gun bekledim, huddam fali bakacak ya:))) korkutucu seyler yazmis bir de, ben de cidden bakabilen biri sandim ama korkmayin, benim burc yorumumu okumus resmen. Sozlumunde sifir karakter analizini yapmis, adami tanimasam inanacagim. Ustelik uc gun bekletip uzun baktigi icin (sanki ben dedim uzun bak, o uzun denilen surenin yarisini bana beni anlatarak gecirmis, arada soruya cevap verdiyse kar say) bana falin sonunda kimseye yapmam, benden baskasi da bulunmaz, soyle de iyiyim boyle de iyiyim diye yardirmis:) Ben o sitede ciddi yetenekli biri ile karsilastim ve ciddi ciddi boyle urkuttu beni o cocuk , ama bu kadin onlardan degil. Paraniza yazik bosuna beklemeyin bence.

Aynisini yapti tam inat edip uc gun bekledim, huddam fali bakacak ya:))) korkutucu seyler yazmis bir de, ben de cidden bakabilen biri sandim ama korkmayin, benim burc yorumumu okumus resmen. Sozlumunde sifir karakter analizini yapmis, adami tanimasam inanacagim. Ustelik uc gun bekletip uzun baktigi icin (sanki ben dedim uzun bak, o uzun denilen surenin yarisini bana beni anlatarak gecirmis, arada soruya cevap verdiyse kar say) bana falin sonunda kimseye yapmam, benden baskasi da bulunmaz, soyle de iyiyim boyle de iyiyim diye yardirmis:) Ben o sitede ciddi yetenekli biri ile karsilastim ve ciddi ciddi boyle urkuttu beni o cocuk , ama bu kadin onlardan degil. Paraniza yazik bosuna beklemeyin bence.

o çocuk kimdi acaba? :)

Kim ona atayım ? :KK43:
lütfen söyleyin en yeteneklisini

başka iyi dediğin birisi var mı ? 55 kredim var bari adam akıllı kullanayım :deli:
kizlar cocuk sitede yok artik. berhetiyyetin nickli biriydi, siteye isi ogrenmek icin ve kendini gelistirmek icin girdigini soylemisti. Bakmistim oralarda mi diye ama yok.

Ben nakta ve firuzzzze den yazılanlardan dolayı vazgeçtim baktırmadım. öyle kendini beğenmiş falcılara hiç tahammülüm yok isterse her şeyi bilsin gözümde düşer yani.. o kayadibi ni ben de merak ediyorum yeni yeni girmeye başladı sanırım siteye. ona baktırabilirim. hala cherrycoco ve azizeninsesi favorilerim. bir de chitra girdi favorilerime üçüncü olarak bu üçünü tavsiye ederim ben

Ya kızlar falı çektim ya şu falcıalim e attım kahve falı 40 lık pahalı bence atmayın derim ama. ya kızlar her şeyi bildi ya :KK57: gerçekten şoktayım..
Kısa yorum yapmış ama giriş gelişme sonuç hepisini vermiş geleceğe dair şeyleri bile söyledi aklımdaki bir plan var onu bile söyledi yazmamıştım soru olarak. Ayyy

Son düzenleme:
Ya kızlar falı çektim ya şu falcıalim e attım kahve falı 40 lık pahalı bence atmayın derim ama. ya kızlar her şeyi bildi ya :KK57: gerçekten şoktayım..
Kısa yorum yapmış ama giriş gelişme sonuç hepisini vermiş geleceğe dair şeyleri bile söyledi aklımdaki bir plan var onu bile söyledi yazmamıştım soru olarak. Ayyy
Aratınca çıkmıyor o adı tam olarak ne?

Hanımlar bir şey sorucam
Fallarda sizin ve baktıracaginiz kişinin adı soyadı soruluyor ya genelde, veriyor musunuz?
Ben facebooktan filan bulurlar diye soyad vermiyorum da, fali etkilemiyordur herhalde. :KK53:

genelde ilk gecede görülmüyor sanırım sizde öyle mi olmuştu? bir de nasıl görmüştünüz renk olarak mı? bir soru daha :KK70: namaz mı kılmıştınız yoksa sadece dua ederek mi yattınız?
Canım namaz kılıp dua etmiştim ve kimseyle konuşmadan hemen uyumuştum. Renk ve hissiyat ikisine de dikkat etmen gerekir. Ama kendini şu renkleri göreceğim dikkat edeceğim diye şartlama. Normal gece uykundan önce kıl namazını duanı oku hergünki gibi uyu. Sabah kalktığında hissettiğin duyguyu ve rüyanda gördüğün renkleri dikkate al.

Hanımlar bir şey sorucam
Fallarda sizin ve baktıracaginiz kişinin adı soyadı soruluyor ya genelde, veriyor musunuz?
Ben facebooktan filan bulurlar diye soyad vermiyorum da, fali etkilemiyordur herhalde. :KK53:
Ben vermiyorum ama başarılı bir falcıysa verilebilir. Soyadı yerine isim ve anne adı verebilirsin canım

kızlar aklıma takıldı aranızda hiç istihareye yatan var mı? yeri burası değil ama olsun :KK70:
Ben hic yatmadim. Ben de ondan korkarim. Bilmem neden. Bilincaltimdan dolayi kotu birsey gorursem ne olur diye ne bileyim... Bu arada umarim kararli davranip bir sure fal atmayacagim. Ama sizin fallarinizla ilgili okuyup konusup bu istegimi bastiracagim. :)

X