tellwe.com'da bakılan fallar!

Firuzzeeye baktırdım ve beğenmedim bir de herkese açık iyi yorum yap demiş, o iyi yorumların neden orada olduğu belli! Kayadibini deneyen var mı?
Herkese acik usteliklik! Iyiymis! Sesli kaydinda mi soylemis bunu? Birisi yazmis daha evvel duvarinda boyle istedi diye. Bana soylemeyi unutmus olmali :) ben kapali yorum yapmistim.

Herkese acik usteliklik! Iyiymis! Sesli kaydinda mi soylemis bunu? Birisi yazmis daha evvel duvarinda boyle istedi diye. Bana soylemeyi unutmus olmali :) ben kapali yorum yapmistim.

Sesli yorum tabi, kendini epey de övmüş. Uzun baktım vs vs , ondan başka olmazmış öyle uzun bakan. Yabancılar bu işi süreyle yapar, paranı bakım süresine göre verirsin; bir saat de fal bakarlar, 15 dakika da. Bilmesem bunları kadına inanacağım.

Bende de tllwe nin bize verdigi sinir 10 dk sesli kayit icin diye baslamis. Ve kendini ovmus basta. Sonrada bunlar suremden mi gitti diyorsan eger gitmedi bu tanitimdi demisti :) bende anla ilgili tutan da var tutmayan da... Gelecek zaten beklemede.

Bende de tllwe nin bize verdigi sinir 10 dk sesli kayit icin diye baslamis. Ve kendini ovmus basta. Sonrada bunlar suremden mi gitti diyorsan eger gitmedi bu tanitimdi demisti :) bende anla ilgili tutan da var tutmayan da... Gelecek zaten beklemede.

Bana da bize verdiği süre 10 dk diye başlamıştı ama övme yoktu. Yorum da yap dememişti of bu da kötü çıkmasın ya

Allah Allah enerji meselesi herhalde bende söylediği tek bişey dışında (sevgilimin tipinde bi özelliği bilemedi) her şey tuttu gerçekten hatta ben ve eski sevgilimin kişilik analizi konusunda naktadan daha iyiydi diyebilirim. Yani kesinlikle bir falcıyı körü körüne övmem zaten gelecek de beklemede ne olacağı belli değil ama geleceği bile daha detaylı anlattı olacak bi olaydan bahsetti (ki olabilitesi var) şimdi detay veremiyorum. Ve bi de şunu ekleyeyim eski ilişkimle ilgili falcılara söylemediğim ve sadece byv serkan tek ve tellwe chitranın bildiği bir ayrıntıyı da bildi. Geleceği de çok mantıklıydı ama nakta dönüş yok demişti o yüzden firuzzee olumlu mu bakıyor acaba diye düşündüm ama olsun istiyorum ya inşallah çıkar :)

ben de beğendim firuzze'yi. sen sanırım falınustasına da baktırmıştın onun dedikleri çıktı mı peki? bir de bana falınustası chitra ve firuzze aynı yakın vadeleri verdi sende de mi böyleydi?

Gonlunden gecen neyse insallah o olsun :) kesinlikle enerji meselesi bence de. O anla ilgili kisiyle ilgili falan bir suru sartin ayni anda bir araya gelmesiyle oluyor. Kozmik patlama:)

ben de beğendim firuzze'yi. sen sanırım falınustasına da baktırmıştın onun dedikleri çıktı mı peki? bir de bana falınustası chitra ve firuzze aynı yakın vadeleri verdi sende de mi böyleydi?
Bana gelecekle ilgili falınustası, chitra, firuzzee (ve ek olarak geysu, yeşilçingene, cherry) aynı şeyleri söylediler. Vadeleri de yakındı evet. Chitra 2 ay demişti (1ayı geçti), firuzze şimdi 1-1 buçuk ay dedi, Falınustası 4 ay demişti (1 ayı geçti). Henüz dediklerinin olması için zaman var bekliyorum ama olunca yazacağım :) ne diyim inşallah olur :)

Gonlunden gecen neyse insallah o olsun :) kesinlikle enerji meselesi bence de. O anla ilgili kisiyle ilgili falan bir suru sartin ayni anda bir araya gelmesiyle oluyor. Kozmik patlama:)
Evet gerçekten öyleymiş. Ne yalan söyliyim bu kadarına inanmazdım yani başkasının falını gören benimkini de görür ne farkı var ki enerjinin diye düşünüyodum ama öyle değilmiş anladım. İnşallah hepimizin gönlünden geçen güzel şeyler olur :)

Ne falı baktırmıştın?Firuzzee'ye hüddam baktırmayı düşünüyorum.Daha önce baktıran var mıı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…