tellwe.com'da bakılan fallar!

Chitra bence de iyi ozelli
O tartışılmasız bir gerçek ama chitra varya o da nakta kadar iyi her zaman açık değil ama ben geçen gün yakaladım
ozellikle son baktigi fali cok begendim. Birsey hissedemezse de iade ediyor sallamiyor. Uslubu da hos nazik. Canim cicim yapmiyor

Taraca yorumladı ya kızlar varya öyle şeyler söyledi ki sanki benim istediğim şeyleri söyledi inşallah çıkar diyorum :)) kötü bir şey demedi bir de dediki soru sor katina ve tarotuna da bakacağım dedi :)) çok bonkörmüş sağolsunnn :))

Sevindim guzel cikmasina. Ben de denerim belki sonra. Byzmelek dedigin kadar varmis. Kisa yazmis ama oz yazmis. Sorunu tam dogru anlatmis. Verdigi vade cherrycoco nakta chitra (belki baska da var ekim diyen ama simdi hatirladiklarim bunlar) ile tipatip ayni.

Anı bildi sayılır 2 şey söyledi biri oldu biri olmadı, karşı tarafı da güzel analiz etti diyebilirim diğer söylediklerinin vadesi var. Ama özverili onu hissettiriyor sana

Byzmelek ile canli fal yapan oldu mu? Yani kendisi canli fala gel dedi mi hic size? Evetse bana ozelden yazar misiniz cok onemli.

Az önce fal listeme baktım da.. Chitra ve taraca ikisi de aynı kişiden aynı fiziksel ve iş ve kariyer özellikleri aynı olan birisiyle tanışacağımdan bahsetmiş.. aynı aylar ve ben şok
Çıkarsa yazarım daha çok var ama :)
Umarım patlamaz

O zaman ona göndereyim. Çabuk yorumladı mı bir de? Sana tuttu diyorsun yani. :)
Şöyle söyleyeyim 45 dakika falıma baktı ve herkese olumsuz konuşmuş bana çok çok olumlu konuştu. Ama şu yönden rahatım diğer baktırdıklarınla ( aşık olma evlenme anlamında) tarih zaman bakımından aynı şeyleri söyledi. Ve tanışacağım kişinin karakter analizi aynıydı diğerleriyle. Umarım patlamaz diyorum :) yerinde olsam chitra ya atarım önce chitra. Sonra taraca

Ben chitra'nın bütün fallarına baktırdım. tellwede en memnun olduğum kişi o :) ama taracayı deneyeceğim bakalım inşallah olumsuz konuşmaz ya ben çok düşüyorum o zaman

Ben chitra'nın bütün fallarına baktırdım. tellwede en memnun olduğum kişi o :) ama taracayı deneyeceğim bakalım inşallah olumsuz konuşmaz ya ben çok düşüyorum o zaman
Nakta o zaman naktadan sonra taraca ama kesin baktır taracaya :) bazılarına çıkmış patlamamış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…