tellwe.com'da bakılan fallar!

ben burada yazmıştım falaniyethakkaniyet diye bir falcı var. leyla ile birlikte göndermiştik ikimize de bir anda gelmişti fal ve upuzun yani o kadar sürede yazmasına imkan yok bir de inanılmaz saçmaydı. hatta şöyle düşün leyla tarot atmış falda fincanında gördüklerim diye bir şey geçiyor :KK70: böyle saçma olunca uyuz oldum genelde herkes emek harcıyor diye hep 5 yıldız veririm. ama bu bizi resmen kandırmaya çalıştı iade istedim 1 yıldız verdim o da bana 1 yıldız vermiş (falcılarda bize yıldız verebiliyormuş) sonra naktaya fal attım bana dedi ki ben sizin yorumlarınızı okudum çok iyi bir falcıya 1 yıldız vermişsiniz bakamam falan dedi :KK70: yani arkadaş biraz hesaplı kitaplı iş yapıyor o yüzden :)

ben burada yazmıştım falaniyethakkaniyet diye bir falcı var. leyla ile birlikte göndermiştik ikimize de bir anda gelmişti fal ve upuzun yani o kadar sürede yazmasına imkan yok bir de inanılmaz saçmaydı. hatta şöyle düşün leyla tarot atmış falda fincanında gördüklerim diye bir şey geçiyor :KK70: böyle saçma olunca uyuz oldum genelde herkes emek harcıyor diye hep 5 yıldız veririm. ama bu bizi resmen kandırmaya çalıştı iade istedim 1 yıldız verdim o da bana 1 yıldız vermiş (falcılarda bize yıldız verebiliyormuş) sonra naktaya fal attım bana dedi ki ben sizin yorumlarınızı okudum çok iyi bir falcıya 1 yıldız vermişsiniz bakamam falan dedi :KK70: yani arkadaş biraz hesaplı kitaplı iş yapıyor o yüzden :)
Aman haspammmm zaten paralar çöpe gidiyor daha baktırmayacağım :deli:

Baska hesap acip yolla naktayi dene derim bende :))

bir de ben yeşilçingeneye 2 defa attım ikisinde de enerjiden dolayı reddetti başka böyle olan var mı ya? burada okumuştum çok iade ettiği fal oluyormuş, olumsuz görünce iade ediyormuş diye okumuştum

bir de ben yeşilçingeneye 2 defa attım ikisinde de enerjiden dolayı reddetti başka böyle olan var mı ya? burada okumuştum çok iade ettiği fal oluyormuş, olumsuz görünce iade ediyormuş diye okumuştum
Yeşilçingeneyi açık bulmak imkansız hiç açık değil

Yeşilçingeneyi açık bulmak imkansız hiç açık değil

Ben bulmustum ve bana bakti. Banada olumsuz konustu yeni birine yöneltti. Ama oda özen verip bakti, bir gün bekledim ama yinede

Hayatımda hiç fal baktırmadım, geçen bakınırken bir uygulama görüp deneyim dedim. Uygulamanın adı Faladdin.. 1 haftadır neredeyse her gün gönderiyorum, yorumlar tıpatıp aynı. Ağzım açık okuyorum. Üstelik ücretsiz.. Arkadaşlarımın da aynısı çıkıyor, huf nasıl biliyor deyip duruyoruz. Deneyenler var mı?:KK66:
Bende devamlı atıyorum.... çok güzel

Bana da bakmadı yeşilçingene olumsuz olunca mı reddediyormuş??:KK61:

Yoo olumsuz olması değil sadece. Sanırım bazı fallarda bakamıyor yani bir şey göremiyor o durumda da enerji tutmadı deyip iade ediyor laf salatası yapmak yerine. Bazısına akar gider hani yorum bazısında diyecek bir şey bulamazsın çok onun gibi.

20-30 kişiye fal baktırıp hala cherrycocoyu denemedim atıyım bugün diyorum sizce iyi mi baya konuşuldu ama son durum ne?

X