tellwe.com'da bakılan fallar!

7 gun sonraki olay buyuk bir olay mi kucuk mu?
Yani bir kalabaliga katilacaksiniz tarzi genel bir durum degil di mi?
Cok isterim nakta nin hakli cikmasini kendi adima bana olumlu konustu ama diger taraftan surekli diyorum ki hadi ben yeniyim son 1 aydir falan takildim kaldim fallara. Burada yillardir baktiranlar var kimsenin fali cikti haberi yok dogru duzgun :KK43:
Sen baska kimlere baktirdin?
7 Gün sonraki olay sağlık ile ilgili bir mevzu , benim de hali hazırda bir sağlık problemim var direkt onu söyledi mesela ,ben reelde çok baktırırım Burada Nakta ,ismi geçince baktırdım ; Faldan sonra çok şaşırdım , çok zor bir şey yaptığı her şeyden önce kesintisiz bir çırpıda dolu dolu konuşmak , hiç görmediği birinin hayatı ile ilgili bu kadar detaylı yorum yapmak . yazı istemiyorum , akıcı konuşması olabilecek biri tercihim ,, sitede sanırım yok , yani istediğim bir kişinin bilinçaltını okuması bile benim işimi görür aslında sonrasına ben karar verebilirim diye düşünüyorum:KK54: Mutlaka yazacağım çetele tuttum bekliyorum son 6..:KK76:

ne zaman attin fal? Yuzyillarca bakmayacakmis gibi geliyor;muthis iyi yorumlar da var;burada yazan ve kotu oldugunu soyleyenler de var. Ilginc bir durum

oldu biraz ya buraya yazmıştım ama 2 gün falan bekletti, hem sıra vardı, bir de forumda çoğu kişi kopyala yapıştır yazmıştı bende çekindim geri çektim falı o yüzden

Chitra'ya zaten iki kişi gördüm bakan sitede
Gecenlerde bir peri tarotu baktirip begenmeyen sen degil miydin
Ben Chitraya baktırdım ama çok belirsiz bir tablo çizdi. İki kişiyi sormuştum. İkiside olur gibi birşey söyledi. Bende sorumda belirttim bunu, çok belirsiz konuşmuşsunuz kafam karıştı diye.Bu defada ikisi de olur ama birisini hayırlı görmedim diğeri daha hayırlı diye cevap verdi. Peri tarotu olduğu içinde kart seçmedim o seçti kartları. Periler karar veremedi demek ki benim durumuma :KK66:
@withoutyou buldum mesaji. @nilmil baktirmia begenmemis. Bilgin olsun. Yine de denersen sonucu bildir lutfen :)

Akrepgöz banada bir konuda asla olmaz dedi ama oldu.
Akrepgöz'ün asla olmaz dedikleri oluyo sanırım. asla dediği zaman tersini mi düşünsek :KK70:
ya arkadaşlar burada sembol tuğçeye dün gece fal baktıran var mı?
ne oldu kii merak ettim? ben baktırmadım ama
Firuzee kopyala yapistir yapio yolluyo diye okudum forumda
kimisi de demişti sesli fal değil mi nasıl kopyala yapıştır olsun diyor ama anlamadım

withoutyou withoutyou sonuçları bizimle de paylaşmayı unutma olur mu? Memnun kalacak mısın merak ediyorum:KK51:

falcı olarak ikisinden memnunum zaten. chitra'ya peri tarotu her şeyi baktırdım çok memnunum. peri tarotu gelince yorumu paylaşırım. falinustasından ise yine çok memnun kalmıştım ama ona katina atmamıştım onu da paylaşırım gelince :)

Akrepgöz'ün asla olmaz dedikleri oluyo sanırım. asla dediği zaman tersini mi düşünsek :KK70:

ne oldu kii merak ettim? ben baktırmadım ama

kimisi de demişti sesli fal değil mi nasıl kopyala yapıştır olsun diyor ama anlamadım
Ya bu arkadaşın özeline girmek istemiyorum. O yüzden bana özelden ulaşırsa ona olduğu durumu açıklayabilirim. Çünkü söz konusu eski sevgilinin ben olma ihtimalim biraz fazlaca yüksek.

X