tellwe.com'da bakılan fallar!

Kızlar ben internetten biraz araştırdım şu peri tarotunu. Genelde neredeyse hepsi tutuyormuş rüyalara falan giriyormuş. Çok merak ettim ya

Sembol fal diye bir uygulama. Falini gonderince (sadece cevrimici olanlara gonderilebiliyor cevrimdisiyken siraya girilemiyor) seni uygulamadan sesli ariyorlar. Kahve fali agirlikli. Katina baktirmistim tugce ye anda iyiydi (vadesi var)
Çok sağol.. Bir de onu yükleyeyim :) Ordan tavsiye edebileceğin kimse var mı?

Çok sağol.. Bir de onu yükleyeyim :) Ordan tavsiye edebileceğin kimse var mı?
Ben orda iki kisi denedim sadece. Zaten kadro kalabalik degil :) Simay en cok ovulen ama bana tutmadi. Anda iyiydi ama soyledigi sey zaten 1 2 haftada duzelecek gibi birsey degildi. Ama bana biraz acele baktigini biliyorum. Tugce ye katina baktirdim. Uygulama illa resim istiyor kahve fali bazinda calistigi icin. Katina icin kendi resmimi gonderdim. Aradi beni 1 ile 70 arasinda numara istedi verdim. Acilimi yapip beni tekrar aradi. Tel numarasi paylasilmiyor bu arada uygulama uzerinden araniyorsun. Ama yine de tellwe nakta kadar iyi degil hicbir baktirdigim falci.

Kendi fotoğrafımızı mı gönderiyoruz yani falcıya anlamadım? Kahvenin fotoğrafını yollamıyor muyuz? Bir de o uygulamada canlı sohbet ve arama var. Hangisi daha iyi?

Kendi fotoğrafımızı mı gönderiyoruz yani falcıya anlamadım? Kahvenin fotoğrafını yollamıyor muyuz? Bir de o uygulamada canlı sohbet ve arama var. Hangisi daha iyi?
Kahve fali icin kahve resmi gonderiliyor. Ben katina istedigimde resim yuklemeden gecmeme izin vermedigi icin oyle yapmistim:) canli sohbet nedir bilmiyorum. Fali olusturunca ara demistim ama cevap veren olmadi. Faliniz alindi gibi bir teyid geldi sanirim. Sonra beni aradilar. Dedigim 2 kere bktirdim ordan sadece simdi de bktigimda kimse cevrimici olmdigi icin secenekleri goremedim.

Canlı sohbet yeni geldi arama yapmak daha iyi. çevrimiçi lunca bildirim al kısmını aç baktoracağın falcı sisteme girince bildirim geliyor.kendi fotonu değil kahve fotonu koyuyorsun kuzum.

Kızlar nakta gelecekte nasıl? dedikleri çıkıyor mu?
Bana falınustası, chitra, geysu, rezzan abla, cherrycoco geri dönüş var ama sen istemiycen dedi. Bir tek ecem23 ile nakta geri dönüş yok dedi. Napıcam şaşırdım aasdgjk

dönüş yok gibi devam et. İletişime girersiniz belki ama olumsuz olur muhtemelen. benim de senin gibiydi durumum. Bazen iletişimi dönüş olarak söylüyorlar sanırım.

dönüş yok gibi devam et. İletişime girersiniz belki ama olumsuz olur muhtemelen. benim de senin gibiydi durumum. Bazen iletişimi dönüş olarak söylüyorlar sanırım.
Teşekkür ederim:) yani dönse de istemem zaten ama içimde kaldı bazı şeyler ve söylemek hırsımı almak istiyordum. Neyse artık yolumuza bakıcaz bu iş falı da aşar :))))

chitreya kahve atan varmı anda super olan ve hızlı bakan biri mi bana gelecek deil an lazım hatamı yaparım baktırayımmı acil yorumlara ihtiyacım var bıde bu chitra kim eskiler den birimi tanıyan var mı
yani yeni profil açan biri mi

Chitra anda iyidi bende evet ama nakta cok daha net tavsiye ederim. Tarot attim ben. Eger nakta ya atarsan sorularini net sor ve goz rengini mutlaka belirt her iki tarafinda. Ayrica Ask kartlari nakta da karsi tarafin duygu ve dusuncelerini net okudu bende.

naktayı ben hiççç begenmedim ben chitra yı sormultum ama herkes bu ıkısını aynı andq dıyor dıye acaba nakta o mu dıye şüpheye düştüm şuan cunku onu begenmedım kart yorumcusu
sevgılımı çok ıyı tanıyorum eskısını
bana tam tersi yorum yapmıştı karakteri hakkında

Geysu anda cok iyi demislerdi. (hos bende tutmadi) ama cogu kiside tutmus.

bende burdaki yorumlara bakarak naktaya attım dün anlattıklarının benimle hiç ilgisi yoktu..
evliliğimide tozpembe anlatmıştı.o kadar krediye değmez bence ama yinede emek vermiş diye 5yıldız verdim ona..chitra anda çok iyi ama geleceği tutarsa yazıcam buraya tarihverdi onu bekliyorum. bugünde geysuya atıcam bakalım o nasıl

chitra nın anlık durum analizi yaptıgı falı bana özelden atabilecek olan bir babayit varmı
Bana baktigi tarotu gecerim simdi sana.
Bana hic ayni insan gibi gelmediler ama. Chitra ve falinustasi ayni olabilir mi diye dusunmustum ben de onceden. Bilmiyorum tabi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…