tellwe.com'da bakılan fallar!

bende burdaki yorumlara bakarak naktaya attım dün anlattıklarının benimle hiç ilgisi yoktu..
evliliğimide tozpembe anlatmıştı.o kadar krediye değmez bence ama yinede emek vermiş diye 5yıldız verdim ona..chitra anda çok iyi ama geleceği tutarsa yazıcam buraya tarihverdi onu bekliyorum. bugünde geysuya atıcam bakalım o nasıl
Ne atmistin nakta ya?

Kahve fali icin kahve resmi gonderiliyor. Ben katina istedigimde resim yuklemeden gecmeme izin vermedigi icin oyle yapmistim:) canli sohbet nedir bilmiyorum. Fali olusturunca ara demistim ama cevap veren olmadi. Faliniz alindi gibi bir teyid geldi sanirim. Sonra beni aradilar. Dedigim 2 kere bktirdim ordan sadece simdi de bktigimda kimse cevrimici olmdigi icin secenekleri goremedim.
Çok sağol canım..

Acaba şu kendi yerini açan melekler Kahvesindeki Emre'nin numarasını bilen varsa bana özelden atabilir mi? Bir kaç gün önce ondan bahsediliyordu forumda.

nur gamzeye atan kaç kişi var ben en çok onu merak ediyorum. Nasıl bulduğunuzu ?
Canım ben attım nurgamze ye ama çok kısaydı falı. Olumlu şeyler söyledi bana ama benim durumumda imkansız gibi bişey dediğinin olması :KK43: Keşke çıksa falı çok isterim. Bu ayın bitimine kadar zaman verdi. Çıkarsa yazarım burdan.

nur gamzeye atan kaç kişi var ben en çok onu merak ediyorum. Nasıl bulduğunuzu ?
Benimkini biliyirsun ama yine de buraya yaziyorum baskalari da okusun diye. Nurgamze bende kisa ve detay nokta atisi hic olmayan ama olumlu vade veren bir faldi. Vadesi dolmadi. Ama tatmin etmedi beni hic.

darth vader darth vader One of a kind One of a kind ya kızlar bu kadın bende geçmişe dair çok fena bir ayrıntıyı bildi. Aynı şekilde arkadaşımda da bildi. Korktum ben o yüzden. Gelecekten de ufak bişey tuttu şimdi öteki dedikleri var okadar korkunçki söyledikleri tutacak diye ödüm kopuyor :KK43:

darth vader darth vader One of a kind One of a kind ya kızlar bu kadın bende geçmişe dair çok fena bir ayrıntıyı bildi. Aynı şekilde arkadaşımda da bildi. Korktum ben o yüzden. Gelecekten de ufak bişey tuttu şimdi öteki dedikleri var okadar korkunçki söyledikleri tutacak diye ödüm kopuyor :KK43:
Bak insan bazen korkularini cagirir dusundukce canim. Dusunme ve inanma. Ben dua edicem cikmasin fali diye. Sen degil misin kaderimizi yonlendirebiliruz diyen. Merak etme guzel seyler olacak bak gorursun!

Bak insan bazen korkularini cagirir dusundukce canim. Dusunme ve inanma. Ben dua edicem cikmasin fali diye. Sen degil misin kaderimizi yonlendirebiliruz diyen. Merak etme guzel seyler olacak bak gorursun!
Tabiki öyle zaten falda kendi içinde çelişkiler vardı burayada yazmıştım önceki haftalarda ama ne biliyim ya yine de korktum ben o kadından :KK43:

Tabiki öyle zaten falda kendi içinde çelişkiler vardı burayada yazmıştım önceki haftalarda ama ne biliyim ya yine de korktum ben o kadından :KK43:
An ve gecmis bilmek en cok olan sey. Ama gelecegi tutan falci sayisi cok az... Yoksa burada bu kadar mesaj olmazdi:) istediklerimiz guzel olanlar ciksin ve cikacak insallah!

X