tellwe.com'da bakılan fallar!

heheh çok tatlısın :) evet yani bir kişiyle ilgili iletişime geçme durumuydu aşk konusu. arkadaşıma da para durumuyla ilgili vade vermişti o da hemen hemen oldu

çok mutlu oldum canım sizin adınıza. inşallah benim için de öyle olur:) bekliyorum gelsin bilgi vericem buradan. inşallah tutturur ya eğer tutturursa ben de bir takıntı var o falcıya gönderip duruyorum eğer iyi bilirse yıldızname göndermeyi düşünüyorum ona uygunmuş kredisi çünkü

çok mutlu oldum canım sizin adınıza. inşallah benim için de öyle olur:) bekliyorum gelsin bilgi vericem buradan. inşallah tutturur ya eğer tutturursa ben de bir takıntı var o falcıya gönderip duruyorum eğer iyi bilirse yıldızname göndermeyi düşünüyorum ona uygunmuş kredisi çünkü
ben hep aynı kişiye göndermiyorum ama beğendiğime sık sık gönderiyorum. bakalım inşallah senin de güzel şeyler çıkar :)

kızlar cherrycoco falım geldi. Allah için kötü bir fal diyemem ama bana pek uymuyor :KK43: yani evet bazı tespitleri tamam. doğru tespitler yapmış kendisi helal olsun diyorum. ama gelecekle ilgili söylediği bazı şeyler benimle tamamen alakasız olması mümkün bile değil öyle diyeyim. bir de sevdiğim kişiyle ilgili bir süre vermiş görüşme olabilir demiş ama bu da çok çok imkansızın ötesinde çünkü kendisi bambaşka bir yerde hani sürpriz yapma vs durumu bile yok çünkü konuşmuyoruz bile ve dediğim gibi çok çok uzakta. öyle yani, ama tespitleri falan iyiydi sadece gelecek beni tatmin etmedi :KK43:

Ya benim arkadaşım birinden hoşlanıyordu ama yazması imkansızdı konuşmamışlardı bile 2 aya yazıcak dedi 2 ay sonra yazdı ama sonucunda beraber olucaksınız dedi ve olmadılar ama şu kısmı bildi eskisi değil yenisi olucak dedi eskisiyle tamamen koptu

Ya benim arkadaşım birinden hoşlanıyordu ama yazması imkansızdı konuşmamışlardı bile 2 aya yazıcak dedi 2 ay sonra yazdı ama sonucunda beraber olucaksınız dedi ve olmadılar ama şu kısmı bildi eskisi değil yenisi olucak dedi eskisiyle tamamen koptu

ya kadın iyi tespit yapmış hakkını yiyemem zaten 5 yıldız verdim kendisine ama gelecekle ilgili bana söylediklerinin tutma şansı bile yok :KK43: ki tutmasını da istemem aklımdaki kişiyi bırakmak istemiyorum elimden geldiğince çabalıyorum. bakalım..

azizeninsesine gönderip memnun kalan var mı? ona mı atsam acaba? kızlar lütfen bana anda iyi ve gelecek tahmnileri tutan birini önerebilir misiniz :KK43:

Zanalenin üstüne chitraya tarot attım,daha öncesinde atmıştım yorumu genel olarak tutmuştu.
chitrayada çok genel sordum sorumu. ayrıntıya girmedim ama çok ilginç bir şekilde ailesel sorunlarımdan falan konuştu.sıkıntılarımı söyledi:KK43: şuanki psikolojimi o kadar iyi bildiki..geleceği bilemem,biraz olumsuz konuşmuş gibi ama şuan tuttu bende. çok memnun kaldım biraz beklettirdi ama uzun yorumu tatmin etti.enerjimiz uydu sanırım onunla.gelecekle ilgili söyledikleri tutarsa buraya yazıcam.
Sırada yeşil çingeneye atmayı çok istiyorum. sanırım çok fazla iade ediyormuş biraz ümitsizim ama bakalım...

Zanalenin üstüne chitraya tarot attım,daha öncesinde atmıştım yorumu genel olarak tutmuştu.
chitrayada çok genel sordum sorumu. ayrıntıya girmedim ama çok ilginç bir şekilde ailesel sorunlarımdan falan konuştu.sıkıntılarımı söyledi:KK43: şuanki psikolojimi o kadar iyi bildiki..geleceği bilemem,biraz olumsuz konuşmuş gibi ama şuan tuttu bende. çok memnun kaldım biraz beklettirdi ama uzun yorumu tatmin etti.enerjimiz uydu sanırım onunla.gelecekle ilgili söyledikleri tutarsa buraya yazıcam.
Sırada yeşil çingeneye atmayı çok istiyorum. sanırım çok fazla iade ediyormuş biraz ümitsizim ama bakalım...

ya chitra bana çok olumlu konuşmuştu burada defalarca yazdım zaten ondan çok memnunum her şeyi tutmuştu bana ama cherrycoco bana tam tersini ssöyledi yıkıldım resmen inşallah chitranın dediği gibi olur ya

ya kadın iyi tespit yapmış hakkını yiyemem zaten 5 yıldız verdim kendisine ama gelecekle ilgili bana söylediklerinin tutma şansı bile yok :KK43: ki tutmasını da istemem aklımdaki kişiyi bırakmak istemiyorum elimden geldiğince çabalıyorum. bakalım..
O zaman ben akrepgöz mü azizeninsesi mi kime atıcam ya önerdiğin biri varmı. Ama umutsuz olma evlenicek durumda olan 4 sene önce çıkıp deliler gibi sevdiğim çocuk 2 ay önce bana geri dönmüştü yani imkansız diye bişey yok

kızlar cherrycoco falım geldi. Allah için kötü bir fal diyemem ama bana pek uymuyor :KK43: yani evet bazı tespitleri tamam. doğru tespitler yapmış kendisi helal olsun diyorum. ama gelecekle ilgili söylediği bazı şeyler benimle tamamen alakasız olması mümkün bile değil öyle diyeyim. bir de sevdiğim kişiyle ilgili bir süre vermiş görüşme olabilir demiş ama bu da çok çok imkansızın ötesinde çünkü kendisi bambaşka bir yerde hani sürpriz yapma vs durumu bile yok çünkü konuşmuyoruz bile ve dediğim gibi çok çok uzakta. öyle yani, ama tespitleri falan iyiydi sadece gelecek beni tatmin etmedi :KK43:
imkansızın ötesi dediğin başka gezegende mi kızz hehehh :confused: bilmiyorum benim de çok olcak gibi durmuyordu ama olmuştu canım. inşallah hayırlısı olur

Chitra bende inanılmaz detaylar bildi kimsenin bilmediği ama konuştuğum kişiyle devamı güzel gördü akşamında bitti hemen soru sordum geçici dedi bilemiyorum ama anda çok iyi

imkansızın ötesi dediğin başka gezegende mi kızz hehehh :confused: bilmiyorum benim de çok olcak gibi durmuyordu ama olmuştu canım. inşallah hayırlısı olur

ya anlatsam neden imkansızın ötesinde olduğu görülürdü of offf :'( başka gezegende değil de :KK70: bana çok uzakta ve daha haberi bile yok bu derece bir imkansızlık ne yazık ki :KK43: senin adına çok mutlu oldum darısı benim başıma inşallah :)

O zaman ben akrepgöz mü azizeninsesi mi kime atıcam ya önerdiğin biri varmı. Ama umutsuz olma evlenicek durumda olan 4 sene önce çıkıp deliler gibi sevdiğim çocuk 2 ay önce bana geri dönmüştü yani imkansız diye bişey yok

benim tellwede memnun olduğum iki kişi var canım chitra ve falinustasi bu ikisi güzel tespitler yapıyor iyi bakıyorlar diye düşünüyorum başka favorim yok ben de farklı bir falcı arıyorum şu an insan iyi bir şeyler duymak istiyor

Bu arada zanaleden iade aldım ben aşırı geneldi ufadık detay yoktu mutlu olucaksın umduğun gibi bi aşk yakında ailene saygı göster falan demişti

kızlar benim durumu bilenler bilir kendimi fal arayışında buldum o kadar sıkıntı aldım ki..
cherrycoco biraz bana itici geldi daha önce onu görmüştüm ama bana pek güven gelmedi yani.puanı da düşük zaten o yüzden fal atmak istemedim.Zanale vardı online ona attım kahvefalı fiyatıda uygundu.durumumu fazla anlatmak istemedim sadece evlilik hayatımı sordum genel olarak.Fazla süre geçmedi yorumladı falımı.açıkcası hem kısa buldum hemde çok genel şeyler söylemiş herkese uyabilecek türden.birşey bilememiş sorunum hakkında.yinede olumsuz bir yorum yapmadım.Assyranta1 yı çok övmüşler burada ona da baktırmak istedim ama bilmiyorum emin olamadım.Tutan yorumları var mı kızlar? Birde yeşilçingeneyi çok merak ediyorum.tarotta kahvefalında mı iyi?dedikleri tuttu mu? istiyorum ki şu sıkıntımı bilecek içimi rahatlatacak kim var? anda iyi birisi istiyorum tavsiyeleriniz var mı?
Canım ben falinustasindan memnun kalmadım nabza göre şerbet veriyo
Chitra ozentili bakmıştı kısmen isabetliydi olumlama gibiydi
Yasamkocuvedat vasatın vasati sakin baktirma bol bol akıl vermiş
Assyranta1 şimdiki zamanda isabetliydi 7 kredi için güzel faldi
Yıllar önce hakkaniyete baktirmistim herkes pembe tablocu diyordu ama onun falı bende çıktı suan dediği kişiyle evliyim.
Biryolunvarda yaşlı bi abla vardı adını kahretsin hatırlamıyorum onda yıllar önce baktirmistim oda başarılıydı

Yıllar önce hakkaniyete baktirmistim herkes pembe tablocu diyordu ama onun falı bende çıktı suan dediği kişiyle evliyim.
Biryolunvarda yaşlı bi abla vardı adını kahretsin hatırlamıyorum onda yıllar önce baktirmistim oda başarılıydı
Şimdi sırada hakkaniyet.... peki akrepgöz azizeninsesi falan veya başka kim iyi dediğim 30 kredim var

benim tellwede memnun olduğum iki kişi var canım chitra ve falinustasi bu ikisi güzel tespitler yapıyor iyi bakıyorlar diye düşünüyorum başka favorim yok ben de farklı bir falcı arıyorum şu an insan iyi bir şeyler duymak istiyor
Çok baktırdım şimdi bi gözden geçiriyim senin durumuna kim uygun belki denemediğin bi falcı çıkar özelden yazıcam sana

araya kaynamış gibi oldum ama hakkaniyet için dediğiniz çok ilgimi çekti o zaman ona atayım çünkü atıcam tekrar merak ettiğim diğer şeyler de tutmuş muydu ve zamanı tutturmuş muydu

X