tellwe.com'da bakılan fallar!

Tellwe de ademir'e baktiran var mi? Ben baktirdim, memnun kaldim, ama benden baska baktiran varsa fikirlerini merak ediyorum.

geleceğinşifresi nasıl kızlar ?? anlık durumlarda biliyo mu malum gelecek olunca pek çıkmıyo zaten atınca fal gelecekle bişey söylemeyin çıkmıyo anlık sorularımı yanıtlayın diyorum :) :) iyiyse fal atıcam

Ben tellwe'de birçok kez fal baktırdım sizlerle de deneyimlerimi paylaşmak istiyorum

Deryahatun: İlk ücreti falımdı. Kahve atmıştım. Sesli olarak yorumladı, pembeci değil gayet gerçekçiydi. Anı ve geçmişi bildi. Gelecek hakkında dedikleri henüz belli değil ama şuan bir ilerleme yok. Yine de yorumunu beğenmiştim memnun kaldım. Tavsiye ederim

esaret1: Katina atmıştım. Tamamen kopyala yapıştıra dayalı saçma sapan genel şeyler söyledi en son da soruma yönelik pembe konuştu. Tarihte patladı zaten. Asla tavsiye etmem. Deneyimlerim içinde belki en kötüsü buydu.

ayselfalci: Katina atmıştım. Geçmişe güzel nokta atışı yaptı, karakter analizi %100 doğruydu fakat gelecekte söylediği olay olmadı ayrıca tarihte de patladı. Yine de fena değildi

CherryCoco: Katina atmıştım. Doğru nokta atışları oldu, karakter analizi %100e çok yakındı. Gelecek için tarih vermişti daha zamanı gelmedi göreceğiz. Ama biraz kısa bir faldı çok özenli diyemeyeceğim.
Daha sonra aynı kişiye Çehre falı attım, oturduğum şehri vs. bildi karakter analizi pek tutmadı, söylediği olaylar da çıkmadı. Çok memnun kaldım diyemem ayrıca özel fal olmasına rağmen çok ama çok kısaydı.

kassaminevra: İlişki ve aşk falı atmıştım. CherryCoco ile aynı kişi olduklarını düşündüm açıkcası çünkü birebir aynı şeyleri söylediler ve yazış şekli hitap şekilleri aynı. Kısa ve özensizdi, dedikleri çıkmadı karakter analizi biraz uydurmasyondu

asmara: Lenormand aşk falı attım geçen ay. Kendinden çok emin konuştu geçmişe bazı nokta atışları oldu. Dediği tarihler içine girdik ama henüz ortada bir şey yok ve çok da umutlu değilim. Biraz pembeciydi açıkcası. Ama benimle alakalı söyledikleri çok doğruydu. Beğendim gibi beğenmedim de gibi bilemedim. Tarihte patladı gibi geliyor bir de 50 tl verdim

Yeteratarli: Ayna falı attım geçen hafta. Çok övülüyordu ama çok sayıda falcıya gittim içlerinde sorduğum soruya tek olumsuz cevabı bu kişi söyledi. Ve hoşlandığım kişinin sevgisilisiyle uzun bir ilişkisi olacağını söylemişti ayrıldılar gelecekle alakalı çok kesin konuştu tarih verdi hayatıma girecek kişilerin harflerini burçlarını işlerini yaşlarını kaç kerdeş olduklarına kadar da detay verdi. Göreceğiz. Anı bilemedi ama geleceği bilir mi bilemedim

Evet deneyimlerim böyle içlerinden kimi tavsiye edersin derseniz aslında hiçbiri için çok beğendim diyemem ama yine içlerinde en iyisi Deryahatun gibi. Tekrar denersem birilerini, yazarım gene

Yeterstarli merak ediyordum ama iyi oldu söylediğiniz. Ademir i deneyin bir, ben çok memnun kaldım,ama gelecek de söylediği şey çıkarsa tekrar yazarım. Kısa bir vakti var.

tavsiye edilenlerin çoğu 20 kredilik. bana göre online bir fal için fazla bir miktar, sonuçta fal bu, çıkmayabilir de. 5-10 kredi civarı memnun kaldığınız kişiler var mı?

tavsiye edilenlerin çoğu 20 kredilik. bana göre online bir fal için fazla bir miktar, sonuçta fal bu, çıkmayabilir de. 5-10 kredi civarı memnun kaldığınız kişiler var mı?
canım CherryCoco'nun nokta atışları çok iyi ve hep indirim yapıyo. 5 kredi falan oluyor genelde. ben hep ona baktıryorm memleketimi yaşadığı yeri tayin durumlar ilişki vs hepsini bildi. gelecekte de seyahatten sonra öğretmenle tanışcaksın dedi gerçekten tanıştm dediği gibi hoşlanma falan oldu. birini sordum tek tek anlattı o çocuk ondan ayrılacak sana gelecek sen kabul etmeyeceksin dedi hepsi de oldu tarihler falan hem de çok ucuz çok yardım ediyo sorulara cevap veriyo. tarifler harfler hepsi çıktı. bir de arkadaşım baktırdı. onun da sevgilisinn isim ve soyismini bildi 1 haftaya 1200 tl alcağın vr dedi gerçekten 5 gün sonra aldiii biz sokk

merhaba kadın kardeşlerim
bu fal işlerini bırakalı uzun zaman olmuştu, gerçekten uzun süre uzak durdum çünkü geçen yıl çok sarmıştım. ama bağımlılık gibi bir şey... şimdi sizinle deneyimlerimi paylaşmak istiyorum:

tellwe:

mayıs kraliçesi: sorduğum kişiyi çok iyi bir şekilde tarif etmiş yani karakterini iyi analiz etmiş ve güzel tahminlerde bulunmuş. bu yönden idare eder ama verdiği tarih tutmamış, gelecekte patladı diyebiliriz.

yeşilçingene: 2 kere fal yolladim ikisini de iade etti sağolsun...

klothoyağmur: tellwe'nin en beğenilenlerinden olduğu için fal göndermiştim ve tam 1 hafta sonra yorumladı. ilk okuduğumda biraz alakasız gelmişti fal ve hayalkırıklığına uğramıştım. uzun zamandır haber alamadığım birini sormuştum kendisine 2 ay sonra filan haber aldım o kişiden ve yağmurun söylediklerinin kısmen doğru olduğunu öğrendim. yani iyi bir faldi denilebilir.

nurgamze: iyi olduğuna dair yorumları okumuştum ve denemek istedim. klotho'ya sorduğum kişiyi nurgamze'ye de sordum ve hemen hemen aynı cevabı verdiler. yani bu da iyiydi.

yeteratarli: yildiznamesinin dehşet olduğunu okumuştum gerçekten de dehşet berbat bir faldi.. tamam yildizname uzun vadede gelecek anlatır ama ne bugünle ne geçmişle ilgili benle ilgili tek bir şey bilememiş 5 yıl sonra iki kızın oğlun olacak filan demiş yahu onu sallamaktan kolay ne var ki, o zamana kadar kim ole kim kala neticede. kötü bir faldi. pişman oldum.

merkude: profiline ben bu işi para için yapmıyorum yardım için yapıyorum filan yazmış ama tatlım sen yardım etme bence çok kısa ve vasat bir faldi. bir paragraf yazmış ve bırakmış...

ademir: yeni başlayanlardan önerildiğini gördüm ve denedim. öncelikle diğerleri gibi karman çorman yazmıyor, yazım düzenine dikkat ediyor. ve uzun yazmış gibi, ben beğendim kendisini yani pişman olmadım bana bir tarih verdi ben fallarda tarihe inanmam ama bakalım o tarihte bir şey olursa ya da olmazsa bilgilendiririm sizi de. neticede ben sevdim yani bu elemanı

sevgilisinin isim ve soyismini nasıl bilebilir gerçekten merak ettim.

yani blackla akrepgoz farklımı konuştu canım.. bnde black yok diye akrepgoz e attım ama çok anlamadım yani bu sefer tatmin olamadım keske black geri gelse kafam iyice karıştıııı

klothoyagmura fal yolladım az önce kızlar

Ben Chitra'ya bi de Merkude'ye baktırdım kızlar
Merkudenin yorumunu hiç sevmedim,çok kısa yazmış özensiz geldi.Benim sorduğum soru daha uzundu yani öyle diyim
Chitranın yorumu uzundu. tarihler verdi,isim verdi.Yorumu hoşuma gitti ama gelecekte görüceğim doğru çıkıcak mı çıkmayacak mı

Kızlar şakın baktırmayın fal sepetinde İzmirli katinaya hiç fal bakmıyor tavsiye veriyor yazdıklarınızdan yola çıkarak yorum yapıyor aman aman

akrepgoz e baktırdım yine ama kafam karıştı benı kotulemesinler dıye falcılar genellikle kotu yorum yapmaz ya akrepgoz yıne olumsuzluta dokturmuş bravo da 3ay Önceki falıyla biraz celişikti 3ay once evlendirdi suan ıhııı...
kafam karıstı 3ay once gerı adım atarsam gelicekti şuan atsam yuzume bile bakmazmuş.. olumsuza eyvallah ama çelişki olmadı... soruma cevap ta gelmedi buraya yazdım belki okuyordur bide 5yıldız verdım gozumden dustu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…