tellwe.com'da bakılan fallar!

Canım benim ya su an seni cok iyi anliyorum bana bi kizla konustum diyince bile ne kadar canim yandi ben bilirim . Fal baktirmak istersen de git o parayi ustune basina harca valla bak cok iyi geliyor :) senin icin cok dua edicem sanaldan da olsa bilmiyorum cok sevdim seni :)

Evet aynen . Verdigi zaman cikmadi . Cok gecti ustunden ama netice olumlu .

Çok teşekkür ederim canım benim.Sanırım bizim enerjiler uyuştu.(Falcı deyimi ile.):)Evet canım çok yandı hemde çok sadece bakışlarım anlattı ona ne yaşadığımı ama black de demişti özür dilicek ama bundan dolayı mı ki hala aklım da fal işte ama kızıyorum da kendime.namaz kıldım dua ettim ve sonra bi rüya görmüştüm anlamın da için de ukte kalan birşeyin olması isteğin şeye ulaşma ve zaferdi.İşte bi rüyam var tutunduğum.Allaha öyle dua ettim fallara bağlamıyorum olursa Allahtandır.Arkadaşlarım bile kızıyor adamı başka kızla görmüşsün hala yazmasını bekliyorsun diye.Bende kendime anlam veremiyorum yani garip bir his buda.:/

Ben seni anliyorum canim hic yadirgamiyorum olabilir kizla gordukten sonra bile bekliyo olabilirsin . Bunun bi cok sebebi olabilir ama en onemlisi insan yediremiyor . Fala cok bagli kalmamak lazim evet ama blackin zaman baya gecse de dedikleri oldu sayilir yani tabi en iyisi akrepgozdu . Ama black de bikac biseyi bildu . O yuzden insallah o da gelir ve hayirlisi ne ise oyle bi cevap verirsin ve en onemlisi rahatlarsin artik :)

Aynen bekledim beni gördüya belki birşey yazar dedim ama boşuna bekledim.Yazıcağını düşünmüyorum ama kader bizi yine karşılaştırdı ne bileyim bi garip geliyor.Onun yanında elini tuttuğu kız bi yandan ise omuz mesafesi olmadan yanından geçen eskisi ben.:)Hayat bu bilmiyorum da işte az bir umut var ama pek de yazar gibi düşünmemeye çalışmam benim için en iyisi.

Ben bu hayatta hicbiseyin karsiliksiz kalcagina inanmiyorum . Elbet o yaptiginin karsiligini bulur . Sen kesinlikle onun yazmasini falan dusunmemelisin . Evet bu cidden cok zor oluyo ben cildirdim bu 4 ayda . Ama yapmalisin sadece kendin icin biseyler yapmalisin . Insallah her sey iyi olur ya buraya yaz olan her seyi :)

Aynen canım ben bıraktım ama isteğim şu ki herşeyi görsün geçirsin benim halimi anlasın vicdanı ve için de ben varsam hala değerimi bilsin bana gelicekse öyle gelsin duam artık böyle.En hayırlısını Allah bilir duamı ettim kabul eder ya da etmez.Ama gelmicek ise içimden sevgisini biran önce alsın ki artık çok yordu bu düşünceler beni.yazarım elbette gelirse şayet beyimiz:))

Insallah hayirlisi ne ise o yonde gelisir . Ama bu konuyu cok dusunmemeye calis . Surec uzun olabilir cunku . Bosa yipranma . Insan cok yipraniyo coook. Benim de simdi yine ayni seyler basima gelebilir ben biliyorum o yuzden bunu cok dusunmemeye calsiiyorum . Insan ne cok yipraniyo ah ah :/

Aslında bitirdim ama sevgisi içim de çünkü olmucağı bariz belli ama işte'ler varya insanın içinde sevgiler varya gözünü görmezden yapan.Allaha dua etmekten başka hiçbir yapabileğim birşey yok.Umarım hakkımda en hayırlısı olur.Sende düşünmemeye çalış dua et umarım güzel şeyler yaşarsınız.

Amin . Sadece dua bundan sonra . Sen cok iyi bi kizsin cok iyileri hakediyosun olacak da insallah en iyileri :)

T tek_dilegim canım çıkmasın a çok sevindim akrepgoz ve black benimde favorim çünkü... ama rica ediyorum bu saatten sonra çıkmışken umutsuz luğa kapılma... ne güzel çıkmış işte.. ayy çook sevindimmmm ikiside favorim olduğunu için... akrepgozun devamında çıkmasını bekliyorum ben sabredemeyip atacam yine ama sabrediyorum mecbur çünkü onun falı tam umutsuz oldugun anda çıkıyor..... ikinci falında bozar diyede korktum atmadım sen kac ke, baktırdın tutarlımıydı hangi fallarına baktırdın

Ben de sevindim ama ne yalan soyliyim su an umutsuzum olmayacak diye . Bilmiyorum :/ aramiz mukemmel degil yani :/
Akrepgoz bana hep tutarliydi 2 kere duru goru 1 kez kismet fali 1 kez de su fali atmistim . En iyi de duru goru bakiyo bence . Yani meslek sıkıntılarını falan hep orda soylemis ve birebir su an .

umutsuz luğa düşmeeeeee aileyle tanıştırmak ne demekkk bundan iyi durym mu olur hem falın çıkması da nadir bir olayy tadını çıkart

bana moonay iyi bakmisti gecenlerde merkudeye yolladim o da fena bakmadi hani uygun fiyatli olarak bunlar var ama biraz para veririm diyosan bence asmaraya falan baktir canim
Teşekkür ederim canım. Ben de uygun fiyatlılardan CherryCoco'yu öneririm. Çok uygun fiyatlı olmasına rağmen her şeyi biliyor. Onların kaç kredi?

umutsuz luğa düşmeeeeee aileyle tanıştırmak ne demekkk bundan iyi durym mu olur hem falın çıkması da nadir bir olayy tadını çıkart
Evet ama iste aramiz iyi degil su an . Ve fallari okuyayim dedim de black demis ki "tam vooov dedigin anda araniz bozulcak git geller yasayacak eger katlanirim diyosan devam et ama yok cekemem diyosan bitir o vakit de baska bir kismetin cikacak tabi hayir dersen cikacak demessen cikmayacak" .
Ben simdi ne yapayim bilemedim ama tam da black bilmis ya valla kadin zaman bilemiyo her attigimda 2 ay diyo diye sinirlenmistim ama arada ince bildikleri var ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…