tellwe.com'da bakılan fallar!

akrepgoz e baktırdım yine ama kafam karıştı benı kotulemesinler dıye falcılar genellikle kotu yorum yapmaz ya akrepgoz yıne olumsuzluta dokturmuş bravo da 3ay Önceki falıyla biraz celişikti 3ay once evlendirdi suan ıhııı...
kafam karıstı 3ay once gerı adım atarsam gelicekti şuan atsam yuzume bile bakmazmuş.. olumsuza eyvallah ama çelişki olmadı... soruma cevap ta gelmedi buraya yazdım belki okuyordur bide 5yıldız verdım gozumden dustu
Önceden burada hep pembe tablocu olduğu yazıldı. Sanırım takip ediyor ve şu an herkese olumsuz konuşuyor. Bana da olumsuz konuştu. Pek sallamıyorum onu. Kendisiyle çelişiyor. Baktırdığım kişi evliymiş bunu bile falda göremedi. Anla anda ne kadar iyi olduğunu

Önceden burada hep pembe tablocu olduğu yazıldı. Sanırım takip ediyor ve şu an herkese olumsuz konuşuyor. Bana da olumsuz konuştu. Pek sallamıyorum onu. Kendisiyle çelişiyor. Baktırdığım kişi evliymiş bunu bile falda göremedi. Anla anda ne kadar iyi olduğunu

offff ne kötü bişey evli oldugunu ogrenmen umarım zaman almamıştır cnm bu çok üzücü cok bariz bişey bilememiş peki ne dedi yani nerden anladın... olumsuza eyvallah ama çelişkiye hayırrr ve soruları yanıtlamıyorrrr...
ben bnmkini anlamıyorum acıkcası ama şuana kadar zararını gormedim oysa çok tehlikeli biri dedi nasıl korktum anlatamam afama mesaj atamadım korktum bin pişmam oldum ama şimdide dediğini dinlemezsem ilerde falı çıkarda diye korkuyorum

Ben gecen hafta baktirmistim, soruya cevap vermeyince birdaha Yazdim özür diledi bazen sistem göstermiyormus. Sorumu cevapladi. Bende olumlu komusmustu :KK43:

Ben Chitra'ya bi de Merkude'ye baktırdım kızlar
Merkudenin yorumunu hiç sevmedim,çok kısa yazmış özensiz geldi.Benim sorduğum soru daha uzundu yani öyle diyim:KK43:
Chitranın yorumu uzundu. tarihler verdi,isim verdi.Yorumu hoşuma gitti ama gelecekte görüceğim doğru çıkıcak mı çıkmayacak mı:super:

chitraya bende baktırdım bugün genel yorumu bildi ay bile verdi ama bakalım

offff ne kötü bişey evli oldugunu ogrenmen umarım zaman almamıştır cnm bu çok üzücü cok bariz bişey bilememiş peki ne dedi yani nerden anladın... olumsuza eyvallah ama çelişkiye hayırrr ve soruları yanıtlamıyorrrr...
ben bnmkini anlamıyorum acıkcası ama şuana kadar zararını gormedim oysa çok tehlikeli biri dedi nasıl korktum anlatamam afama mesaj atamadım korktum bin pişmam oldum ama şimdide dediğini dinlemezsem ilerde falı çıkarda diye korkuyorum
Beni adamla bu yıl evlendirdi.Sonra mesaj attım evliymiş diye adam boşanmaz zaten dedi. Bana da şimdiki için tehlikeli kızlara boncuk dağıtıyor gibi şeyler söyledi.

Beni adamla bu yıl evlendirdi.Sonra mesaj attım evliymiş diye adam boşanmaz zaten dedi. Bana da şimdiki için tehlikeli kızlara boncuk dağıtıyor gibi şeyler söyledi.

evlendirdiği zaman evli olduğunu biliyormuymuş acaba... boşanmama gerekçesi neymişş.. bnada sadist dedi ama belkide dogru orasını bilemem ama bndede ilk falıyla çelişti

kahin ismet burç yorumu yapıyor bildiğiniz bişey bildiği yok onun bana aynen burç yorumunu yaptı üstenede şubat ayında dilek kapınız açık dedi ne dilerseniz olcak dedi mart ayındayız hala bişey yok saçmalıyor ayrıca istediğine bakma olayıda şu belli tanıdığı falcılar onlardan bilgi alıyor ona görede burçlarla birlikte kopyalayıp yapıştırıyor ben 2 ayrı hesaptan bunu yaptım birinde evlili yok hayatında biri var dedi birinde de hayatında birisi yok evlilik yok ama size dedi ve neye göre dediniz dedim oda burç yorumuna göre dedi ahaha :KK70: bide başka birine fal yollayınca tavır alıyor gereksiz yere böyle alakasız bir insan

Bende kahin İsmet e baktırdım ve dediği şekilde gelişmeler yaşadın .
Ve evet herkese bakmıyor .arkadaşıma bakmamıştı :KK43:
Rek-lam-lar.... Evet kahinismet harika her dediğini yaşıyoruz. Ayrıca Blackpearl ve nazar da mükemmel severek okuyoruz fallarını. Nazar'ın dediği bir haftada çıktı. Blackpearl ise sabah baktı akşam çıktı falı. Yeşilçingene falan da berbat. O sitenin en iyileri bu üç falcı!!!! Bide cherrycoco var onu da unutmayalım.

Son düzenleme:
Birine fal baktırırken mümkünse geçmiş sayfaları da okuyun. Google'da ayrıntılı yazarak araştırma yapın. Mesela kahinismet kadınlar kulübü gibi. Burada çok reklam dönüyor. Koyduğunuz paralara günah. Ayrıca bilerek yalan bilgi verenler akşam nasıl rahat yatıyor merak ediyorum. Günah ya bu yaptığınız. Yeni başlayan insanlar da görüp hemen fal baktırıyor. Bu şekilde reklam yapan falcıların ya da falcı yakınlarının aldıkları para haram olsun.

Yine tecrübelerimi paylaşmak istiyorum

Akrepgöz: Duru görü baktırdım. Kökeni farklı olduğu için söylediklerini çok zor anladım sesli yorumlamıştı. Genelde aynı şeyleri söyleyerek laf kabalıklığı yaptı 7 dakikanın 3 dakikasını benim psikolojik analizimle geçiştirdi ama yine de anı bildi çok iyi bildi, dedikleri çıkarsa yazarım. Memnun kaldım denilebilir yani biraz.

Deryahatun: Canlı sohbetten konuştum hem kahve hem tarot baktı. Bu kadının ciddi anlamda hisleri çok kuvvetli az ve öz konuşuyor ama çok iyi nokta atışları yapıyor. Dedikleri çıkarsa tekrar yazarım ama ben Deryahatun'dan oldukça memnunum ya, ilginç bir şekilde enerjisini seviyorum. Kendini reklam etme gibi bir derdi de yok falcı duvarı kapalı müşteri çekmeye çalışmıyor bu da cazip geliyor bana :dondurma:

fallarkraliçesi: Baya bir övüldüğünü görerek Aşk özel falı attım tam bir fiyasko :KK12: uzun süre bekletti ve bana kısacık özensiz bir fal attı parama çok feci üzüldüm yani. Ve dedikleri diğer fallardan tamamen tutarsız ve rastgele sallanmış şeylerdi. Falı okur okumaz değerlendirme bile yapmadan falı sildim, sinirim tepeme çıktı.
Ve bu olayla sanırım fal baktırma olayına son vereceğim. Büyük konuşmak istemiyorum yine de :işsiz:

Kızlar iyi bir yıldızname bakan uygun fiyatlı deneyimlediğiniz kim var
Azizeninsesi'ne KESİNLİKLE yıldızname baktırma. 25 yıldır yıldızname konusunda uzmanım sözüne güvendim,"an" ve geçmişte iyi diye burada tavsiye de ettim, benim tavsiyemle fal baktıranlardan çok ÖZÜR diliyorum. Verdiği tarihlerin-olayların BİRİ bile çıkmadı. Aralık dedi ocak dedi....hem de yıldıznamede....Hoş hangi falcı çıktı ki? HEPSİ dolandırıcı,yalancı.

X