tellwe.com'da bakılan fallar!

kızlar selam, geysu tarotta mı daha iyi kahvede mi sizce?
Ben kahve atmıştım mevcut durumda iyiydi ama gelecek patladı. Zaten okuyunca patlayacağını anlamıştım. İmkansız bir şekilde beni işyerime gelecek biriyle evlendirdi.Ben kadınların içinde çalışıyorum. Bize tayinle karşı cins gelmez :)

Tellwe de soulfly15 adlı falcıya baktiran oldumu? Ben baktırdım zaman vermedi ama hades ede baktirmistim onun tam tersini söyledi kafam karıştı hadese baktıran varmı aslında ikisinin söyledikleri şeyler birbirinin tersi olsada ikiside mantıklı şeyler söyledi

ya bu zamana kadar baktırdıklarımla tamamen zıt konuşmuş ve en sonrasında evlilik hayatın olmucak olsa bile çok uzun sürmücek falan demişte dedim bende acababaşka baktıran var mı :) tşkkürler

Cok merak ettim yillar once boyle bir sey soylemissiniz, soyledikleri cikti mi bu kisinin? Cunku ben de baktirmistim, soyle soyle demisti, yok canim olsa bilirim dedim, hatta sallamis diye dusundum. Dedigi gibi cikti, ama sitede yok artik.

Günaydın kızlar
Çıkan fal haberlerim var

1-blackperal: bu kıza zaten bayılıyorum

2-nazarr :ablaya ocak ayı başında baktırdım o zmn verdiği tarihlere geliyoruz yavaştan yavaştan:)

3- the day: ocak sonu baktırdım ,bir ay içinde gelişmeler olacak Dedi .oluyor (ben pembe tablocu sandım ama ilk tespitler doğru)

4-kahin İsmet :şubat ayı sabret istediklerin olacak Dedi .şubattayız ve ilk kocaman adımlar oluyor diyiim

5-geysu:zaman olarak tam tutmasada netice önemli
Şimdilik bu kadar benden kızlar

Söylediği seyler olmadı yani.. bence fala cok inanma.

ben fala inanıyoruö deil duru benim fala inanıp inanmamam deilki burfa ben akrepgozu tartısıyorum benm ınancımı deil bana dedi 2 şey cıktı dedım bu kadar size tersimi cıktı cıkmadımı o sizle alakalı bi durum cıktı dedıgı sey tesadufte olabilir hanii Öyle bile olsa kadın demiş yani

Bana bi falcı enerjine giremiyorum kötü bisey söylemek istemiyorum baskasi baksin falina dedi ne demeye calisti kizlar sizce cok moralim bozuldu

Bana bi falcı enerjine giremiyorum kötü bisey söylemek istemiyorum baskasi baksin falina dedi ne demeye calisti kizlar sizce cok moralim bozuldu
Bana da yeşilçingene ve kehanettin demişti.Sanıyorum ki belki ileri de kötü birşey hissetmiş olabilir ama bunu bilemeyiz fal sonuçta çok inanma ve moralini de bozma bir fal içinYa da gerçekten birşey hissetmeyip seni yanlış yönlendirmek istememişte olabilir ki sorduğun soru ile alakalı birşeyler de hissetmemiş olabilir.Kimdi peki bunu diyen?

Black pearl olan falci dedi

Moralini bozmak istemiyorum ama ya cidden enerjine giremedi yada olayları pozitif görmemiştir .
Örnek veriim kahin İsmet de benim arkdaşım a bu tarz birşey yazdı hatta biz sorunca olayların akışını iyi görmedim o yüzden başkası baksın gibi açıklama yapmıştı

bana tam olarak enerjine giremiyorum yanlış bişeyde söylemek istemiyorum olumsuz da konuşmak istemiyorum inşallah ben yanılıyorumdur benden daha iyi bi falcı baksın dedi.

bana tam olarak enerjine giremiyorum yanlış bişeyde söylemek istemiyorum olumsuz da konuşmak istemiyorum inşallah ben yanılıyorumdur benden daha iyi bi falcı baksın dedi.
Bana da enerjinize giremiyorum demişti aynı şekilde. Yıllardır baktırmadığım falcı kalmadı bir bunu söyleyen blacktir.

yeşilcingenefe bna demişti umarım kotu birsey gordugu için deildir cok korkarım böyle şeylerden

öyle dediyse helal olsunn valla enerjiye girememek farklı olumsuzluklar gormek farklıdır

Kızlar geçen gün kızlardan biri çıkan fallarda Kahin İsmet diye birinden bahsetmişti. Dün 5 TL'ydi deneyeyim dedim baktığımda 20 TL olmuştu. Neyse niyetlendim diye denedim nihayetinde. Fal adına hiçbir şey yoktu. 1 paragraf geçmişe takılı kaldığımdan bahsetmiş, zaten ben sana eski sevgilimi sormuşsun bu mu tespit? Kibarca iade istedim çirkinleşti siz iade alıp baktırırsınız her gün diye ki bir kere dahi iade almışlığım yok. Ben böyle hadsiz, saygısız bi adam daha görmedim. Falcı diyemiyorum üstelik. Tellwe'nin yönetimi de iade etmiyor sadece falcılara kalmış. Yani aslında saçma sapan sitelere para kazandırıyoruz. En azından Binnaz'ın müşteri odaklı bir politikası var.

Vallahi şaşırdım. Ben kahin ismete baktırdım ve benle enerjisi tuttu demek.çok kibar bir gibi de geldi bana.neden acaba öyle yaptı ki .
?
Buraya yazdım mı bilmiyorum ama kahin İsmet le benim tanışmam şu şekilde oldu:arkdaşım ilk olarak fal attı hatta ayrı olduğu kişiyi sordu ,kahin falı iade etti ,cvpta bakmaya gerek Yok zaten cvp gelmicek sana ,gibisinden oldu .bunun üzerine merak edip bende fal gönderdim ve bana nazik kibar bir şekilde fal baktı ve baktığı şekilde olaylar gelişti.
Fal işi cidden enerji işi demek ki onu anlamaya başladım iyice

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…