tellwe.com'da bakılan fallar!

kızlar uzun kararsızlıklar sonucu buradaki arkadaşların yorumuna istinaden saraylıhanıma baktırdım.ses tonu inanılmaz rahatlatıcı bir bayan.yazı olarak okusam büyük ihtimalle çok etkilenmezdim faldan.memnun kaldım mı pek sayılmaz ama pişman mıyım onu seçtiğime hayır.biraz bekleyeceğim eğer tutarsa yine baktırmayı düşünüyorum.

bu arada bomba olaylar oldu bugün tellwe'de.bizim ulaşılmaz medyumemel önce ugga ile sonra diğer falcılarla kavgaya tutuştu.sonrasında onlara mahalle karıları,çemkirmeyin vs. bir sürü saygısız laflar yazıp yazıp sildi.tabi bende işsiz güçsüz bir insanım nihayetinde hadi dedim kavga var koşun cafeye.cefeye de ilk kez girdim gerçi :KK1: meğersem bazı falcılar zaten bu emel'den pek bi şikayetçi imiş zaten öncesinden de.büyüyle falan tehdit etti bu kızcağızları damarıma bastınız korkun benden diye.siz beni çekemiyorsunuz,site yönetimi ile yüzyüze görüştüm zaten benim gibi üstün yetenekleri insanları daha önce de siz gibiler attırmaya çalışmışsınız ama bana sökmez şeklinde esti :KK1:

bu arada kızlar ben saraylıhanıma soru sordum bir türlü duvarına çıkmadı o yazı.yazdım yazdım sildim tekrardan ama niye öyle oldu bilgisi olan var mı?

Bende gördüm olayları, kadın hakaret etti, büyüyle tehdit etti, sonra da silmiş yazdıklarını:KK53: Site nasıl tutuyor anlamış değilim. Şahsen bir daha baktırmam o sitede ben. Ki sevdiğim falcılar da var orada ama girmem bir daha. Kadın kötü enerji yayıyor resmen. Falına düşük puan verenleri de tehdit ediyordur o kesin büyüyle:KK53:

kızlar,medyumefsa gelmiş yeni bende kahve falı yolladım,medyumemel tarzı havalar sezdim biraz neyse 2.5gün bekledim en son bana falı iade etmiş,enerjim tutmadı baskasına baktır demiş,zaten okadar güne kahve falımı kalırki başkasına yollayım,saçma yani..
mistikkediye kelebek baktrdım tmm cok ayrıntılı bir fal beklenmez kelebekten ama cok iyi bir falcıya farketmez diye düşünüyorum.nosferatuya baktrdım tamamen herşeyi sallamş,bisürü bisürü...baska baktrdıklarımda var ama hepsini yazmayım,meselenin özü:yeni gelen falcılar,hava yapanlar,fal sırasında kuyruk olusanlar falan hikaye,
kendimede cok kızıyorum artık baktırmayacağım diyorum,max 2 gün duruyorum..yani terapi desen oda değil,hepsi ayrı biyerden moral bozuyor.coğumuzun derdi dertleri olduğu için zaafımız var işte baktırmayın demiyorum ama nette doğru düzgün yok boşuna para.ki şunuda bilin,15,20krediye bakan kişilerde cok farklı değiller coğuna baktrdım bende arkadasımda,aynı tarz cümleler.zaten bu kadar para verildikten sonra 30,40liraya dışarda falcı falcı dolaş daha iyi,

kızlar,medyumefsa gelmiş yeni bende kahve falı yolladım,medyumemel tarzı havalar sezdim biraz neyse 2.5gün bekledim en son bana falı iade etmiş,enerjim tutmadı baskasına baktır demiş,zaten okadar güne kahve falımı kalırki başkasına yollayım,saçma yani..
mistikkediye kelebek baktrdım tmm cok ayrıntılı bir fal beklenmez kelebekten ama cok iyi bir falcıya farketmez diye düşünüyorum.nosferatuya baktrdım tamamen herşeyi sallamş,bisürü bisürü...baska baktrdıklarımda var ama hepsini yazmayım,meselenin özü:yeni gelen falcılar,hava yapanlar,fal sırasında kuyruk olusanlar falan hikaye,
kendimede cok kızıyorum artık baktırmayacağım diyorum,max 2 gün duruyorum..yani terapi desen oda değil,hepsi ayrı biyerden moral bozuyor.coğumuzun derdi dertleri olduğu için zaafımız var işte baktırmayın demiyorum ama nette doğru düzgün yok boşuna para.ki şunuda bilin,15,20krediye bakan kişilerde cok farklı değiller coğuna baktrdım bende arkadasımda,aynı tarz cümleler.zaten bu kadar para verildikten sonra 30,40liraya dışarda falcı falcı dolaş daha iyi,

Haklısın, insan iyi birşeyler duymak için en kolay yol olan fal baktırmayı seçiyor. Esince'yi denemiş miydin? Bana söyledikleri çok isabetliydi, Allah hayırlara çıakrsın diyorum. Geleceği merak etmiyorum zaten, şimdiyi doğru anlayayım yeter diyorum. Şimdiyi anlarsak geleceği doğru şekillendirmek elimizde zaten. Falcılardan beklediğimiz şimdiyi doğru anlamak olsun..

Haklısın, insan iyi birşeyler duymak için en kolay yol olan fal baktırmayı seçiyor. Esince'yi denemiş miydin? Bana söyledikleri çok isabetliydi, Allah hayırlara çıakrsın diyorum. Geleceği merak etmiyorum zaten, şimdiyi doğru anlayayım yeter diyorum. Şimdiyi anlarsak geleceği doğru şekillendirmek elimizde zaten. Falcılardan beklediğimiz şimdiyi doğru anlamak olsun..

arkidişler ben genelde Binnaz abla kısmına yorum yapıorum benm favorilerimi o kısmı okuyan arkidişlerim bilir nesibe ve Rezzan abla bi tanedir benm için :) buara tellweye çok kötü sordum hergün baktırıyorum hatta bazen 2-3 fal baktırdığım oluyo..kahinvanga rumi, esince, ugga, nimelmatlup, aşk3, medyum selena, medyum emel, cosmo, ladykahini, depiedra, tutankamun saraylıhanım klothoyağmur kiraze vs vssss
bence esince, tutankamun ve selena saraylı hanım gayet başarılı arkidişler
uggayıda beğenmiştim baktırdığımda ama maalesef bana verdiği zaman geçti :KK43:

bu fal işi paranoyaklık yapıo gerçekten :KK43:

esinceyede baktrmıstım evet önceden ama tutan yoktu.yani o an iyi bişey derseler seviniyorsun kötü derseler bilemedi ya diyoruz,paranoyaklıkta yapıyo bagımlılıkta,günde 2 tane keyif sigarası içenlere ve cok nadir fal baktırıp ondan medet ummayanlara imrenmişimdir hep:) kısaca aslında dısarı cıkıp fal baktrmak zor geliyo burdan hemen 2 kart cekmek kolay geliyo ama sanki diğeri daha iyi.düşünüyorum 2senedir ki tlf faturalarımı toplasam 3ev kiramı verirdim heralde :)
bu benim yanlışım tabi,benim durumumda olan varsa diye yazıyorum bunları hoş o an etkilenmezdim bende bu yazılanlardanda neyse bakalım :)

Falcıların"enerjim tutmadı" lafınada uyuz oluyorum.Cafede veya ofiste baksa karşısına gelen müşteriye"sen git sana bakamam enerjim tutmadı"mı diyecek.Hepsi yalan.O an keyifleri olmuyo aradan kime denk gelirse artık falı iade edip kişiyi azaltıyo olan biten bu aslında.

kızlar ben en son klothoyagmur adlı falcıdan çok memnun kaldım.gayet net ve istediğiniz sorulara ağırlık vererek cevap veriyor.ayrıca enerjisi yüksek ve saygılı.ek açılımlarda yaparak yardımcı oluyor..

Kızlaaaarrr MedyumSelena diyorum, başka da bişey diyemiyorum :)) bu başlığa çok yazmıyorum, genelde binnaz abladayım ama selenadan sonra buraya da yazmadan edemedim :) beni bilen bilir online olarak çok fazla fal baktırdım, bu kadar nokta atışı olan bir fal çok nadir gördüm.. Gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum :)

Bende gördüm olayları, kadın hakaret etti, büyüyle tehdit etti, sonra da silmiş yazdıklarını:KK53: Site nasıl tutuyor anlamış değilim. Şahsen bir daha baktırmam o sitede ben. Ki sevdiğim falcılar da var orada ama girmem bir daha. Kadın kötü enerji yayıyor resmen. Falına düşük puan verenleri de tehdit ediyordur o kesin büyüyle:KK53:
medyumemel fasa fiso aklı olan baktırmaz o kadında bir bit yeniği var site ile görüşüyormuş belkide kötü puanaları siliniyordur nerden biliyorsunuz giden bizim paralar yazık bir araba alırdık şimdiye kadar.Açıkçası ben emelin orda birden fazla rumuzu olduğunu düşünüyorum takip edin anlayacaksınız diğer rumuzlardan kopya çekmediği ne malum bizde akılsız değiliz yanee.Bi ara orda tutulan falcıların duvar yazılarına dadanıp onları yazıp duruyordu duvarına kendşn yazki bir ayrıcalığın olsun demi yani taklit ediliyorum falan diyordu birden asıl taklit eden kendişsi.SDiğer falcıları haksılık edemem ben 2 yıldır fal baktırıyorum dünya kadar para döktüm bu sitelere esince,kahinvanga,hera,saraylıhanım,vomen,şahsenem,imparatoriçe,melis96 bunlardan şaşmayın.Medyum efsa için bende emel havası sezdim dikkat edin aman ha arkadaşlar hiç yollayıp paranızı çöpe atmayın yeni falcılardan uzak durun..

inşallah ya.olmadı şu mithatı bulalımda barıştıralım :KK70:

bence o dalga geçiyo ya en son "evleneceğim kişiylen nezaman tanışıcam ve istediğim gibi birisi olucakmı bu kişi?şöle uzun boylu sarışın yada kumral renkli gözlü yakışıklı kilolu olmıyan maddi durumu iyi birisimi olucak?" diye sormuş bence kesin dalga geçio :)

Ya bu kiz benimde beyadir dikkatimi cekiyordu cogu yeni falcida yorumu var. Bazen yeni birini soruyor, bazen mithatla evlencemmi. Eger dalga gecmiyorsa - ki sanmiyorum - ruh hali gercekten iyi degil. Kafayi o üclüyle bozmusa benziyor yazik yani tüm parasinida buralara yatiriyor :KK43: üzüldüm valla

Tellwe´de neler olmus ya hu :).

Bazi falcilarda "degisik" fallar var. Su fali, Ates fali, Bakla fali, Derdini anlat, Dert ablasi :KK9::KK9::KK9:

Tellwe´de neler olmus ya hu :).

Bazi falcilarda "degisik" fallar var. Su fali, Ates fali, Bakla fali, Derdini anlat, Dert ablasi :KK9::KK9::KK9:

Arkadaşlar bende sürekli baktırıyorum ben mistik kedi ve hydra dan çok memnun kaldım.özellikle kullandığım ilaç yüzünden hastanelik olduğumu bılen hydra şok etti beni.. :KK3: aklınızda olsun derim :KK3:

X