tellwe.com'da bakılan fallar!

Geleceğin şifresi nasıl kızlar baktirmak istiyorum baktıran oldumu dedikleri çıkıyormu?

Kahve+tarot baktirmistim. Gecmisimde cok önemli bir olayi bildi. Ona hicbir ipucu vermemistim. Gelecek icin zaman var ama ufak tefek seyleri yasadim diyebilirim. Asil baktirdigim konu icin zaman var daha. Benim enerjim tuttu onunla begendim falimi.

Kahve+tarot baktirmistim. Gecmisimde cok önemli bir olayi bildi. Ona hicbir ipucu vermemistim. Gelecek icin zaman var ama ufak tefek seyleri yasadim diyebilirim. Asil baktirdigim konu icin zaman var daha. Benim enerjim tuttu onunla begendim falimi.
Teşekkür ederim cevap için onun profilini inceledim biraz iddialı geldi bana normalde iddialı kendini cok oven kisileri sevmem ama ona baktirmak isteği geldi tarot göndermeyi düşünüyorum umarım bizim de enerjimiz tutar ve umarım güzel şeyler söyler

Deryahatun un 6.his falını beğendim bende başarılı. Favorim Zaten akrepgöz hesperidler deryahatun bir de Azizeninsesi

Akrepgoze siteye ilk geldigi zamanalarda baktirmistim hatta bir hesabi var d, ben begenmemistim ve soyledigi seyler de cikmamis. Nazar'i merak ediyorum ama nasildir?

Sen baktirmis miydin? Ben simdi dusunuyorum baktirmayi... eger baktirdiysan cikti mi
Sesli bakıyor bence gayet başarılıydı başka baktırmadım cnm

ewt bende dün katina attım bende begendim hatta tek begendiğim o galiba şu an tellwe de :)
Sen baktirmis miydin? Ben simdi dusunuyorum baktirmayi... eger baktirdiysan cikti mi

ya ben elfseker e tarot atmıştım pek memnun kalmadım çok kötü değildi ama tatmin etmedi beni pek ...

X