tellwe.com'da bakılan fallar!

Yesilcingenenin bahsi çok geçmiş.2 ay önce katina atmistim uzun bir vade vermişti dün de kahve attım yine aynı tarih :mad:

Yesilcingene ben çok beğeniyorum katina atmistim ani karakter analizinde çok iyidi.Tarihlere takılma canım oteleniyor bazen.

yaa yesilcingenin bnada bakmasini istiyorum..ama iade etti biri benm yerime baktirsa yada sevgilim gibi davranip uyelik acsam olurmu anlarmi bi yardimci olun...
ilk kez ortada kavga yokken terkedildim olumlu veya olumsuz rahatlatilmaya ihtiyacm var napsamda bu yesilcingene bna baksa...

yaa yesilcingenin bnada bakmasini istiyorum..ama iade etti biri benm yerime baktirsa yada sevgilim gibi davranip uyelik acsam olurmu anlarmi bi yardimci olun...
ilk kez ortada kavga yokken terkedildim olumlu veya olumsuz rahatlatilmaya ihtiyacm var napsamda bu yesilcingene bna baksa...
Anlıyormus bir arkadas da bahsetmişti sanırım olumsuz olanları yorumlamiyormus

Hemen öyle düşünme bazılarından da görü alamiyormus gerçekten, diğer falcilar gibi sallamasindan geri cevirmesi iyi

dogrudur olabilir..ya aslinda tek soru sorcam oda "sevgilim benden neden ayrildi inan sebebini bilmiyorum" sadece bunu sorcam guvenilir bi falci olsun genel konusmasin istiyorum

ucuz bisey ariyom bide tellwede uyeligm bnm arastrdgmda en iyi yesilcingeneyu gördüm ondan onu istedim ya bide en onemlisi tarihleri tutuyo diyorlar geysu nasil
Ben daha önce fal baktırmadim 2 aydır baktiriyorum yani gelecek için şu iyidir diyemem ama durumumu iyi anlatan geysu oldu. Yesilcingenede iyi bak hakkını yiyecek o fiyata binnazda ki 50 tl lik çoğu falcı ya bin basar.

akrepgozun bi sözunu anlamadim mesaj hakkimda biti demiski
"kendini sana kapi olarak yakin gorecek" burdaki kapi ne kastediyo olabilir kafa deil onu biliyorum kapi oldugundan eminm cumleyi anlamadim yardimci olurmusunuz yorumlarinizla bi tahminde bulunalim..
benm ilk aklima gelen ayni yerde egitim veya is...

Bende tellwe de baktırmak istiyorum fal arkadaşlar aşk hayatıma dair sorularım olucak kimi önerirsiniz ??? fal sonucu ne zaman geliyor ?? Ve fal sonucunu konuşarak mı yoksa yazarak mı veriyor onuda merak ettim

Ne kasar süre sonra geldi falınız acaba bende gönderdim cok beklermiyim ?

Bende tellwe de baktırmak istiyorum fal arkadaşlar aşk hayatıma dair sorularım olucak kimi önerirsiniz ??? fal sonucu ne zaman geliyor ?? Ve fal sonucunu konuşarak mı yoksa yazarak mı veriyor onuda merak ettim
Bence yeşil çingene ye gönder. yeşil çingene yazılı yorum yapıyor. Çevrimiçi ise yorumlar değilse girdiği zaman yorumluyor. Ben 2 kere attım ikisinde de çevrimici değildi yarını yorumladı

Yeşilçingene nasıl bu kadar beğenilmiş anlamadım alakasız bir fal göndermiş bana geçmişte. İş konusunda devam edeceksin demiş. Devam etme olayım olmadı mesela. Hoşlandığım kişi ile ilgili tespitleri Zaten tam bir fiyasko. Herhalde enerjimiz uymadı artık ne diyim..

Merhaba, uzun zamandır yazmıyorum kızlar. Aylar sonra ılk kez telweden bırıne fal baktırdım ve cok cok begendım. Azizeninsesi. İnsanlıgı da fal bakımı da o sitedekı fast-food falcılardan cok farklı. Denk geilirseniz Selizay'da, önerebileceğim bir isim.

ay canim korktum simdi yesilgoz bnmkinide iade etti acaba sevgilim kotu bi adam mi diye dusunuyorum simdi keske banada baksa ya yokmu caresi ikna etsek yaa off

pythi bendn alıntı yapmışın cvp vermek istedim yeşilgöz demişin ama sanırım yeşilçingene demek istedin .ss çok samimi deiliz ablamda daha samimi .s ama ki ara sıra konuşuoruz K.K de merak edilenleri soruyorum cvp veriyo açık sözlü bi adam ...

arada kimi zaman gerçekten göremiyormuş görmediğim zaman nasıl para alabilirim vicdanım izin vermez diyo burdan ekmek yiyosam boğazımda kalmamalı diyo . dürüst bi adam eğer ki olumsuz olduğu için bakmak istemesem canım ben bu olumsuz tabloyu yorumlamam diyerek falı iade edermiş zaten .
bana dedikleri harfi harfine çıkıo sadece zamanları biraz öteleniyo onu anlamadım ama onada kişilerin düşünceleri zamanları değiştirebilir acele etme dedi geçen sefer .

yanisi sana bakmıyorsa gerçekten göremiyordur inanabilirsin boşuna uğraşma ona baktırcam diye .. başkasına baktır .

akrepgözden bahsediyorsan eğer oda bazen olumsuzu kaldıramıcak kimselere bakmıyor diye biliorum ben öyle diyo kötüyede hazırlayarak git bide akrepgöze .
tafisye istersen asmarayı deneyebilirsin onada baktırdım bilio bişeyleri boş bi insan değil .

Son düzenleme:
pythi bendn alıntı yapmışın cvp vermek istedim yeşilgöz demişin ama sanırım yeşilçingene demek istedin .ss çok samimi deiliz ablamda daha samimi .s ama ki ara sıra konuşuoruz K.K de merak edilenleri soruyorum cvp veriyo açık sözlü bi adam ...

arada kimi zaman gerçekten göremiyormuş görmediğim zaman nasıl para alabilirim vicdanım izin vermez diyo burdan ekmek yiyosam boğazımda kalmamalı diyo . dürüst bi adam eğer ki olumsuz olduğu için bakmak istemesem canım ben bu olumsuz tabloyu yorumlamam diyerek falı iade edermiş zaten .
bana dedikleri harfi harfine çıkıo sadece zamanları biraz öteleniyo onu anlamadım ama onada kişilerin düşünceleri zamanları değiştirebilir acele etme dedi geçen sefer .

yanisi sana bakmıyorsa gerçekten göremiyordur inanabilirsin boşuna uğraşma ona baktırcam diye .. başkasına baktır .

akrepgözden bahsediyorsan eğer oda bazen olumsuzu kaldıramıcak kimselere bakmıyor diye biliorum ben öyle diyo kötüyede hazırlayarak git bide akrepgöze .
tafisye istersen asmarayı deneyebilirsin onada baktırdım bilio bişeyleri boş bi insan değil .
Peki cingeneye ne atiyorsunuz katina mi kahve mi yada hangisini onerirsin

X