tellwe.com'da bakılan fallar!

Ben su falı atmıştım oldukça isabetliydi. Durugörü ve kısmet falı da övülüyordu ancak lebara lebara durugörü falını pek beğenmemiş sanırım. Kahve falı da isabetli diye duymuştum arkadaşımın arkadaşına bayağı bilmiş ve çıkmış da galiba.

yani bana uzun bir ses kaydı yolladı, ben de takip edebilmek için not aldım. bir de baktım kendi içinde çelişmiş falı. ama not almasam anlamazdım, masal anlatır gibi dinliyor insan çünkü :KK70:

Akrep göz e daha önce baktırdım o kadar iyi değildi enerjilerimiz tutmadı sanırım dün Hesperidler e baktırdım nokta atışları çok iyiydi. Genel olarak falını beğendim

Geleceğin şifresi önce olacak diyordu sonra olmayacak diyor o bende patladı

kahve falı gayet iyi bence.anca bu kadar güzel bakar bi insan.kadın resmen içini okuyor.dün ilgisi olmayan bir konu söyledi bi onu bilemedi dedim.ama gecenin ilerleyen saatlerinde aldığım haber kadının dedikleri doğruymuş

artık eminim akrepgöz gerçekten olmayanı bile biliyor.ilk başta 2 .falı hayal kırıklığı demiştim önermem demiştim ama sonrasında tekrar baktırdım.benim bilmediğim bişeyi söyledi içimden öyle bişey yokki dedim.birde ne göreyim az önce haberi aldım.üzücü bir durum ma kadın sağolsun hakkıyla baktı diyeyim.
akrepgözü deneyeceğim kızlar bu hafta.. maaşımı alınca ilk ona atıcam. yorumları yazarım. :KK50:

Kızlar gelecektenhaberler ve sultanfalci aynı kişiler dikkatli olun. Bunu bügün yazı şekillerinden anladım birebir aynı. Sultanfalci ya bilgilerimi detay vermediğim halde bilmiş. Ama bana verdiği bilgiler gelecektenhaberler e verdiğim oranında. Eğer ikisine de baktıran varsa anlarsınız zaten

8 tl ye kadar bir falcı önerebilir misiniz?
medymemine' ye ve dolunay34' e baktıran var mı?

yaklaşık 3 aydır nette falcı arıyorum ablam bu siteye raslamış inceledik sizin tafsiyeleriniz üzerine iki falcı seçtik biri akrepgöz biri yesilcingene ..
tafsiyeleriniz için tşk ederim .
geçen hafta ilk önce akrepgöze baktırdık
akrepgöz : ablama çok güzel şeyler söyledi zamanlar verdi ablam memnun kaldı faldan :) evlilik tarihi çıktı :) verdiği tarihleri bekliyo şimdi ..
bana pek tutturamadı sanki ben çok beğenmedim genel konuşmuş bana memnun kalmadım genede geçmişe dahir söylediği şeyler isabetliydi ondan diğer söyledği bir çok şey aklıma yattı ondan sorun etmedim . ayrıldığım sevgilimin ne zaman geleceğini öğrenemedim ama ki bir çok şey öğrendim hakkını yememek lazım . ablam memnun yeni baktıracak olanlar ona gidebilir .

dün öğlen yesilcingeneye fal yolladık ..
yesilcingene : ablama çok güzel baktı aldığı paraya göre uzunda bir fal olmuş şaşırdık doğrusu. akrepgözle birbirlerine yakın bir yorumda bulunmuşlar oyüzden ablam falından çok memnun kaldı hatta ablama 2 vade görüyorum ama bu gün gibi hafta gibi değil 2 saat sanki ilk defa bu kadar yakın bi zaman dilimi görüyorum beklediğin haberi alacaksın demiş .. 2 saat değil ama 4 saat sonra ablam nişanlısından o merakla beklediği haberi aldı :) yani ki yesilcingeneden de memnun .

yesilcingene bana falımı iade etti bakmadı . tekrar yolladım gene iade etti bende ablamdan benim adıma neden bakmadığını sormasını istedim ablam bi fal daha yolladı .. kız kardeşime neden bakmıyorsun oda istiyor diye mesaj kutucuğu açmış yeşilcingene . yesilcingene demişki canım ben rahatsız bir insanım hastayım o yüzden sıkıntıya gelemiyorum olumsuzu duymaya açık olmayan insanlara bakmamayı tercih ediyorum böylece ne onlar üzülüyor ne ben üzülüyorum . benim niyetim kimseyi üzmek kırmak değil kimseye kişisel bir garezimde yok ama olumsuzu duymaya açık olmayan insanlar fal sonunda sanki düşmanıymışım gibi olumsuzu hazmedemedikleri için saldırıyorlar hasta olmasam belki kaldırabilirim ama kimseyi üzmek istemezken ben üzülüyorum gerek yok . ayrıca kardeşin ne merak ettiği soruyu sormuş ne merak ettiği insanın adını doğum yılını vermiş profilimi okursanız fal bakmak için bazı bilgiler istediğimi görürsünüz, o bilgiler olmazsa da bakım yapamam . bu fal işi aklımdaki insana bak demekle olmuyor siz farkında olmuyorsunuz ama falda geçmişiniz şu anınız geleceğiniz aynı anda çıkıyor bana belli bir kişi ve soru ile geleceksiniz ki ben ona odaklanabileyim demiş tabi bu mesaj olayı 2 -3 saati buldu o yazdığında biz yoktuk biz geldik o çıkmış nyse ablamda tamam merak etme olumsuzu duymaya hazır kardeşim ben ona destek olucam ne dersen de kabul ama bi kere olsun bak diye .
yorumu çok olumsuzdu çok üzüldüm yalan yok ama ki dedikleri doğru şok oldum . ayrılığım tam dediği gibi oldu sevgilin düzgün bi adam değil ona çok güveniyosun güvenme daha çok üzüleceksin dedi bi kız tarif etti o kızıda tanıyorum bu daha çok şaşırmama neden oldu . dönmeye niyeti yok boşta kalırsa döner ama aklı hep dışarda olan birisi ondan sana hayır gelmez dedi . birebir tarif etti bir kaç tarih verdi onları bekliyorum şimdi .
ablam aynı gece yesilcingenenin verdiği saat çıkınca kendisi için bi fal daha yolladı onu da iade etmiş , yeni fal bakabilmem için en az 3 hafta geçmiş olması yada ciddi bir gelişme olması lazım yoksa fal bakmış olmam sohbet etmiş oluruz bolca tavsiye vermiş olurum bekle diğer söylediklerimde gerçekleşsin öyle gel demiş bekliyoruz bakalım 3 hafta geçsin ablam yeniden gidecek bakalım neler çıkacak bu sefer . ikisinide tafsiye ediyoruz
başka önerileriniz varsa beklerim . sultanfalcıyada baktıracaktım ama farklı hesabıda varmış güvenilmez geldi bana shalevisrael hakkında yorumu olan ???? onuda denemek istiyorum ??

X