tellwe.com'da bakılan fallar!

Tellwe de tek memnun kaldığım akrepgöz ve yeşilcingene dir burada okuduğum tavsiyelerle baktırdım ve memnunum . akrepgöz genelde vade vermiyor ama nokta atışları çok.gelecek için daha bişey gerçekleşmedi ama çıkarsa yazıcam..yeşilçingene vade verdi ama daha zaman var olaylar dediği gibi gerçekleşiyor gibi görünüyor...burayı keşfetmeden önce cok kişiye baktırmıştım o sitede pembe tablo cizenide çoktu benim psikolojimide alt üst edende.. en güzeli fal baktırdıktan sonra bir süre beklemek.. ne olup olmayacağını görebilimek..çok sık atmak iyi değil diyenlerde var.. zamanın ötelenmeside var ..kısacası enerji bazen saçmalayabiliyor başka başka falcılara da fal gönderdiğimizde..Hepimizin gerçekleşmesi istediği çok şey var ama kendimizi kontrol edemediğimiz için maddi yöndende zarar görüyoruz maleseff..

ii bari boşuna para yatırmiyim shavelisraele tşk ederim :)
shalevisrael tam bir facia hep olumsuz konuşuyor ve genelde büyü den bahsediyor tavsiye etmem

yesılcımgeneye ne baktırdınız kızlar merk ettım

ben aşk için baktırdm yeşile isim bilgi verince çk isabetli bakıyo çk bunaltmamak lazım ama onu hastaymış küçük paralara keyfi bakıyo sonuçta orda .
akrepgöz ablama vade verdi ama uzun süreye taşırdı bilemiorum yani kızlar çıkacak gibi duruyo .

yesilcingeneyi bende severim samimi ve iyi niyetli biri ve hic paragöz degil (bazi falcilar gibi) aldigi fiyata göre cok iyi bakiyor bence

Yeşil çingene müthiş. Hane hakkında vadesi tuttu. Çok şaşırdım. Aşk hayatı ile ilgili sorduğum kişinin düşüncesini açıkladı. Vade verdi bekliyorum

yeşilcingeneye 2 hafta önce ilk kez attım..katina baktırmıştım çok iyiydi ..vade olarak 3 hafta veya max 3 ay dedi ..3 hafta için.. 1 hafta daha var eğer tutarsa yazıcam bunuda :)

Kızlar dün sultanfalcı ya başka hesabımdan fal attım süper bilmiş yine sonra arkadaşımı aradım sen de baktır fakat fazla bilgi verme dedim inanılmaz şeyler söylemiş alerji hastalığına kadar hepsini bilmiş. Şimdi blondemedyum diye biri var ona fal attım genelde yorumlar iyi bakalım nasıl çok merak ediyorum.
Hedperidlerin fal yorumunu da çok beğeniyorum yani medyumlar gibi değil Zaten kendide medyum değilim diyor Fakat en azından isimleri alıp tarot ya da kahveye niyetlenip klasik falcı olarak bakıyor emek verdiği belli fiyatları da en uygun o var. Doğru şeylerde söyledikleri benim enerjim uydu onunla.
Şu blondemedyuma iskambil attım bakalım merakla bekliyorum

Bana çok ortalama geldi, 2 kısa soru sordum diye mi acaba, hayatımda pek atraksiyon da olmayabilir :) Ama etkilenmedim yani.
Kibar biri ama sağolsun... Fiyatı daha düşük olsaydı tekrar baktırırdım belki sonra ama iyice artar ben atana kadar sanırım.

ay canim korktum simdi yesilgoz bnmkinide iade etti acaba sevgilim kotu bi adam mi diye dusunuyorum simdi keske banada baksa ya yokmu caresi ikna etsek yaa off

Blondemedyum a baktırdım. Hiç bişey bilememiş detay beklemiştim.
En iyisi şimdilik benim için sultanfalcı ve hesperidler . Sultanfalcı ile gelecektenhaberler ayni kişi mi diye düşünmüştüm ama arkadaşıma da detay vermediği halde en enteresan şeyleri bilmesi beni şaşırttı

hesperiedlere ne baktirdin cnm iyi oldna nasil karar verdin

sultanfalcinin zaten tellwede 5 mi 6 mi ne profili var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…