tellwe.com'da bakılan fallar!

ilişki üzerine hangisi daha iyi peki... yeni biri ile tanıştım ama tereddütteyim.. gelecek olabilecek birimi bilmiyorum.. haal kırıklığına uğramak istemiyorum...

canım ilişki üzerine hiç baktırmadım ama sen kesinlikle soru sorma soru sorunca o yönde bakıyorlar olmuyor.önemli olan falında onu görüp hissedebilmelidir yani sen sormasan bile hisseden olur.o açıdan belki dğer arkadaşlar tecrübeleriyle sana öneriyleri olur.ha ikiside olan durumu bilmişti o ayrı tabi

Selam canim eğer atacaksınız yesilcingene ya da vencaremos diye biri vardı özellikle cingene nin ben katına ve tarotum atanıştım iyidi bende.Sultanları fallar kraliçesinin de atmistim pek beğenmedim kopyala yapıştır gibiydi ikisi aynı kişi gAlba çünkü cümleleri çok benzerdi.

Selam canim eğer atacaksınız yesilcingene ya da vencaremos diye biri vardı özellikle cingene nin ben katına ve tarotum atanıştım iyidi bende.Sultanları fallar kraliçesinin de atmistim pek beğenmedim kopyala yapıştır gibiydi ikisi aynı kişi gAlba çünkü cümleleri çok benzerdi.

sultanfalci ve falalr kralicesi ayni kisi hatta bu kisini 5 profili var. Yesilcingeneyi bende severim.

Merhabalar Yeşil çingenenin vadeleri tutuyor mu ? Hane ile ilgili vadesi tuttu. İlişki konusunda da tutuyor mu ?

artık eminim akrepgöz gerçekten olmayanı bile biliyor.ilk başta 2 .falı hayal kırıklığı demiştim önermem demiştim ama sonrasında tekrar baktırdım.benim bilmediğim bişeyi söyledi içimden öyle bişey yokki dedim.birde ne göreyim az önce haberi aldım.üzücü bir durum ma kadın sağolsun hakkıyla baktı diyeyim.

artık eminim akrepgöz gerçekten olmayanı bile biliyor.ilk başta 2 .falı hayal kırıklığı demiştim önermem demiştim ama sonrasında tekrar baktırdım.benim bilmediğim bişeyi söyledi içimden öyle bişey yokki dedim.birde ne göreyim az önce haberi aldım.üzücü bir durum ma kadın sağolsun hakkıyla baktı diyeyim.

duru görüsünü o kadar beğenmedim ben açıkçası. kendi içinde çelişmiş çünkü anlatırken.

X