tellwe.com'da bakılan fallar!

Bende erkek sanmıstım vallaha bi keresindede fal baktigi biri yoruma akrepgoz bey yazmis sesindende hala kadın oldugunu anlamamis :KK70:

akrepgöz bana göndermiş şimdi sesli. anlaması hakikaten zor oldu.

duru görü baktırdım. durum için fena değil diyebilirim. karakter analizi iyiydi. çok uzun zaman verdi her şeyin düzelmesi için diğerlerinden farklı olarak, şubat mart filan demiş. öldürün beni? böyle ilişki mi devam eder arkadaş. :bicak:güzel nokta atışları da vardı. amma velakin 1-2 hafta geçsin de tarot/katina da denerim, onların hepsine duru görümü de katıyorum demiş. bakalım göreceğiz.

duru görü baktırdım. durum için fena değil diyebilirim. karakter analizi iyiydi. çok uzun zaman verdi her şeyin düzelmesi için diğerlerinden farklı olarak, şubat mart filan demiş. öldürün beni? böyle ilişki mi devam eder arkadaş. :bicak:güzel nokta atışları da vardı. amma velakin 1-2 hafta geçsin de tarot/katina da denerim, onların hepsine duru görümü de katıyorum demiş. bakalım göreceğiz.
Evet banada ocak şubat arası dedi :KK12::anne:

Kadınmıymış :KK70:

Fotoğrafındaki o mu acaba tek merak ettiğim şey o :KK70: gerci o fotoğrafta erkek gibi çoluğunun çocuğunun fotosunumu koydu acaba :KK70:

Kızlar o değilde demin tellweye ne kadar yatırmışım diye hesaplıyım fal geçmişinden dedim 380 tl yatırmışım 8 ayda yarısıda gereksiz kendini falcı sanan ama bi haltı çıkmayan kişiler:mad:
Konu gönül işleri olunca gönül ferman dinlemiyor sanırım:KK55:

zaten kahve falında geçmişi ve anı yorumluyor geleceğe ait bişey yok.memnum kalmıştım ama diğer fal bakanlar en azından geleceğe ait yorumları var.çokta lazım değil

X