tellwe.com'da bakılan fallar!

Evet ben baktigimdada 30 du simdi karmancorman yapmis niyetim olsun falını merak ediyorum hepsine zam getirip onu indirmis

zaten kahve falında geçmişi ve anı yorumluyor geleceğe ait bişey yok.memnum kalmıştım ama diğer fal bakanlar en azından geleceğe ait yorumları var.çokta lazım değil
Canım ben kahve falı baktirdigimda bana gelecegide söylemisti söyle olucak böyle olucak diye. Sanırım o hisle alakalı demekki sende görememis

ya ben şu olayı anlamiyorum mesela soru sordugumda bazı falcilar baska türlü cevap veriyor bazıları farklı herkes kafasına göre cevap veriyor ama soru sormadan örnegin ben eski sevgilimle ilgili baktircam dedigimde hepsi aynı cevabı veriyor . Sanki soru sordugumda hepsi nabza göre şerbet veriyor gibi

sema sema dediniz dün attım, çizgi falını deneyeyim dedim ama profili okumadan sadece çizgi falı istiyorum demişim. neyse aradan 12 saat geçti falı iptal ettirip yeniden yazdım her şeyi açıklamalarıyla doğru düzgün. onun da üzerinden bir 3 saat geçti, kadında tık yok. beklediğime değeceğini umuyorum

uzun bir süre için online baktıracağım son falım. sağlam irade

kizlar buraya birkac ay once akrepgoze baktirdigim faldan bahsetmistim. ben de agzim acik dinlemistim ses kaydini. gecenlerde yine ayni sorularla kismet fali baktirdim bu sefer onceki falda dedikleriyle celisen seyler soyledi, hatta tumuyle diyebilirim. an ve karakter analizi cok basarili buna sapka cikartiyorum ama 2. fal biraz hayal kirikligi oldu. hangisine kulak asacagimi pek anlayamadim. daha onceden fal baktiran ve verdigi tarihler tutuyor diyen var mi?

Aynısı banada oldu ilk attigim falda guzeldi ikinciside öyleydi ama celiskiler vardı yani ilk falda sanki benim gözümden olayı ele almıs ikincisindede onun gözünden gibiydi ben ilk falda eski iliskim icin baktırıcam demistim orda beni haklı gormustu kadın ikincisindede olayı tamamen anlattıgımdada onu haklı gorecek sekılde yorumlamıstı sanırım bu yüzden celiskiler oldu benimkiler 2-3 gun arayla oldugu ıcın bana celiskili geldi ama seninkinin üstünden iki fal arasında birkac ay gecmis o zamandan bu zamana elbet degisiklikler olmus olucaktir yani atıyorum biri icin baktıyrdıysan o kisinin düsünceleri birkac ay sabit kalmayabilir.Ben baya once eski iliskim icin baktirdigimda bana şöyle böyle davranırsan ramazan sonu barısıcaksınız demisti bende öyle yaptım ve barısmıstık tam ramazan sonuna degılde ramazan sonunu 1-2 hafta falan gecmisti

bana baktığı falın içinde zaten çelişkiler vardı. kendisini çok da beğendiğimi söyleyemiyorum...

ya çok acayip bir şey oldu size bir sorayım dedim. burada hep yeşilçingene deniyordu ben de attım. adam senin erkek arkadaşına bir şeyler yapılmış o da etkisini göstermeye başlamış dedi ilk defa bana böyle bir şey söyleniyor. ciddiye alsam mı almasam mı bilemedim ama keyfim kaçtı

Ne kadar dogrudur bilemem ama o kisinin kendiside büyülerle vs ic ice oldugu icin profilindede yazdigi üzere bence doğruluk payı vardır

ben 3 defa baktırdım hepsindede baktı ve güzel şeylerde söyledi olumsuz şeylerde baltıranlardan dedikleini yaşayan varmı benim daha vakti var

tam şimdi yorum yapayım dedim bir kaç kişiye baktırdım normalde hep flaniyethakkaniyete baktırıyordum değişiklik olsun dedim.ama diğerleri tam hayal kırıklığı oldu benim için.bazen falaniyethakkaniyette arada kötü baktığı oluyor ama genelde gerçekten sezgileriyle bakıyor memnum kalıyorum.diğerleri sanki komşuda fal baktırmışım gibi.hakkaniyetten vazgeçmeyeceğim.gökçe tavsiye ederim demiyorum içinden hangisi geliyorsa ona baktır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…