tellwe.com'da bakılan fallar!

Ben akrep göze su falı , duru görü ve katina baktırdım geçmişi ve anı güzel yorumluyor nokta atışları var .gelecek için şuan beklemedeyim genel olarak kasım sonu gibi bir zaman dilimi verdi . Şuan için memnunum umarım gelecek için de dedikleri çıkar :)

Merhaba itsk az sonra soracağım soru dizelerini mazur gör lütfen=)

Cafenin adı neydi ve ne kadara bakıyordu? Akrepgöze ne falı atmıştınız? Babam böyle pasta yapmayı nerden öğrendi :KK48:
Canım kafenin adını hatirlamiyorum ama kızlar ağasının icindeydi 20 tlye bakmisti. Akrep gozede kısmet falı , duru görü , kahve falı baktırmıstım

Kızlar akrepgöz hakkında görüşleriniz nedir? Var mı baktıran?
Ben 4 kere falan baktirdim her baktiginida begendim gayet güzel nokta atislari gecmisi ve anı bilmisti. Kahve falı attıgımdada hicbir soru sormadan sadece eski sevgilim icin baktiricam yazmistim cok nokta atisi yapmisti soru sormadan o kadar sey bilmesi sasirtti :KK70: ilk kısmet falı baktirdigimda verdigi tarih tuttu simdi tekrar attim beklemedeyim bakalım tutucakmı yine

Nicolata taam bir facia!
10gün bekletti 1.sıradaydım inat ettim çekmedim girdi girdi başka fallara baktı çıktı canlı chat açtı onlara baktı çıktı.Bugün de enerjimiz tutmadı deyip iade etmiş terbiyesiz! 10 gündür enerjimiz tutuyordu da bugün mü tutmadı!
Ben ona baktirdigimda 10 tlye bakıyordu fallara akıl okuma falını cok begenmistim nokta atısları vardı sanırım gercekten enerji isi. Hem ucuz hemde güzel bakıyor diyerek ona atiyordum hep ama profilinde sürekli para icin burda olmadigini belirtip cok talep görünce de fallarını 50 tl yaptıgını gorunce gözümden düstü :KK70:

Kızlar fallarkralicesine fal baktiran varmi? Benim icimi karartti nasıl olumsuz konusmus nasıl olumsuz anlatamam. Yok sevgisi azalmista yok senden sıkılmısta :sinirli:
Klothoya fal baktiricaktim ilk attigim gün hicbisey demeden cikti ilk sıradaydım 2.gün evde olmadigi icin bakamayacagini yazmis duvarına 3.gün falıma bakmayıp duvarına fallarınızı bekliyorum yazınca delirip iptal ettim daha elindeki fala bakmıyorsun aclık yapıp fal istiyosun bu nasil bi terbiyesizliktir anlamadim.
Birde geleceginsifresine baktirmistim aylar once herkes profiline falın tuttu yazmis sonra benim falda tuttu akrepgoz kendisi ölcüp bicicek herseyi öyle adım atıcak demisti gelecegin sifreside aynısını dedi sen kesinlikle adım atma dedi.
Şu profiline soru sorulmayan falları iade ediyorum yazanlara acayip uyuz oluyorum resmen sordugunuz soru üzerinden ihtimal yürütücez diyolar :KK70:

arkadaşlar kalaycı,dolunay34, özü1,sanemaltın, tanemmasal, gelecektenhaberler, geleceğinşifresi fal baktıranlar varmı

arkadaşlar kalaycı,dolunay34, özü1,sanemaltın, tanemmasal, gelecektenhaberler, geleceğinşifresi fal baktıranlar varmı
Geleceginsifresine 2 kere baktirdim ilkinde normal bi faldı ikincisinde karakter analizleri güzeldi öyle cok wow denilecek bi fal olmasada begendim ve gelecegi tutturdu tamamen simdi tekrar atmistim ondada beklemedeyim.
Tanemmasal biraz fos gibi geldi sorduğum sorulara verdigi cevaplar güzeldi ama onun haricinde yok falında hazine cikmis söyle olucak yok falında cicek böcek cikmis söyle olucak yani bana atsan falını öyle bende sekillerin anlamlarina internetten bakıp fal bakardım
gelecektenhaberleride burda nerdeyse kimse begenmemisti

Kızlar dun AKREPGOZ e fal attım ben cidden bu kadının ustune falcı tanımıyorum orda bunu bır kere daha gördüm. 7 dakıkalık ses kaydının 5 dakıkası nokta atısıydı agzım acık dınledım.Hem pembeci değil hemde dobra dobra herseyi acık acık söylüyor.Üstelik ben daha falı gonderdikten sonra keske benım ıcın hayırlımı mutlu edıcekmı benı dıye de sorsaydım dıye dusunmustum kadın falda o dusunceme bile cevap vermis sok oldum :KK70:

Kızlar dun AKREPGOZ e fal attım ben cidden bu kadının ustune falcı tanımıyorum orda bunu bır kere daha gördüm. 7 dakıkalık ses kaydının 5 dakıkası nokta atısıydı agzım acık dınledım.Hem pembeci değil hemde dobra dobra herseyi acık acık söylüyor.Üstelik ben daha falı gonderdikten sonra keske benım ıcın hayırlımı mutlu edıcekmı benı dıye de sorsaydım dıye dusunmustum kadın falda o dusunceme bile cevap vermis sok oldum :KK70:

Sana daha önce de çıkmıştı zaten değil mi? Kısmet falı mı attın yine:)

evet bende memnun kaldım

Siz hangi falı attınız?

kahve falı attım.yine düşünüyorum hangi türünü önerirsinizzz hngisnde çok daha iyi yalnız ben aşk için baktırmıyorum

kahve falı attım.yine düşünüyorum hangi türünü önerirsinizzz hngisnde çok daha iyi yalnız ben aşk için baktırmıyorum
Ben su ana kadar nerdeyse her türünü attim en cok duru görüyü begendim cunku orda direk hisleriyle bakiyor ve hisleride cok kuvvetli oldugunu dusundugum icin o falını begeniyorum ben. Ona bi tarot atmadim onuda nasil baktigini bilmiyorum ama genel olarak tarot daha kesin sonuclar verir

canım hngisinde çok iyi durugörüde nelerden bahsediyor
Ben en cok duru görüde basarılı oldugunu düsünüyorum kısmet falındada cok ayrını veriyor ama baktıracagin iliski degilse tarot veya duru görüyü öneririm . Duru görüde sordugun her soruya ayrıntılı cevap veriyor öyle ve özenerek bakıyor bana baktigi fallar en az 5 dklık ses kaydından olusuyordu

X