tellwe.com'da bakılan fallar!

Merhabalar size fal serüvenimi ve Tellwe deneyimimi anlatmak istiyorum :)
1 yıl önce önce Ekim'de gittiğim yüzyüze bir falcı Aralık'ta hayatıma girecek kişinin tüm tarifini kişiliğini verdi senin geleceğin bu olacak dedi. öyle de oldu Aralık başı tanıştık sonu ilişki başladı ama 8 ay sürdü 1 ay önce ayrıldık. kötü şeyler duymaktan korktuğumdan hiç fal baktırmadım ayrılınca Tellwe'ye sardım :)
Her falcıya ilişkimi ve sınavlarım hakkında sordum..
İlk olarak ucuzdan başladım :)
Muscan ve ellfseker1; Çok net söylüyorum aynı kişiler ya da aynı kalıpları kullanan iki arkadaş. ellfseker'i kara listeye alınca Muscan'da beni engelledi galiba. Nereden anladım? İkisininde yazdığı bu cümle: "Tam anlamıyla yoluna girmeyen bu ask mesk durumlari 2017 5. Aydan itibaren buyuk bi askla sana geliyorrrr." iki kişide mi aynı cümleyi kurar cümle sonundaki rrrr sayısına dikkat..
Yesilcingene; Tüm olumsuz yorumlara açığım dedim. iade edecektim ama açıksın diye yorumluyorum dedi. 2 kez baktırdım 2 hafta arayla. Ayrıldığım kişinin kişiliğini anlat deseler ben öyle cümleler kuramazdım :KK70: şuan onun aklından geçenleri dedi (benimde düşündüğüm tahmin ettiğim şeyler) döneceğini pişmanlık hissedeceğini ama beklememem gerektiğini dedi. Heyecan arıyor muş kızlarla zaman geçirmekmiş amacı. (bana da heyecanım bitti dedi sürekli kız arkadaşlarıyla gezer tanımadığı kızları ekler beğenir olmuştu). Ve sınavlarım için 2016 sonuna kadar sorunlu dedi öylede oldu sorun çıktı bi sonraki sınava kaldım.
Akrepgoz; 5 dakikalık ses kaydı. Bu kişi seninle evlilik düşünmüş artık ciddiyete binmesini hissedince korkmuş heyecan aramış kaçmış dedi. kendini kısıtlanmış hissetmiş dedi (kendini asla sorgulatmayan kıskanılmasından nefret eden biriydi. son zamanlarda rahatsız olduğum şeyleri demeye başladım ki hep diyordu sen sorguladıkça geri çekiliyorum diye) ve gerçekten de ayrılırken evlenemeyeceğimizi düşünüyorum ondan bitmeli demişti. Bu falcı da kesinlikle geri dönecek ama sende bitmiş olacak dedi.
FalaNiyetHakkaniyet; nedense bana çok yapmacık geldi aynı şeyleri çevirip çevirip yazmış bana onu savunmuş :) kendi sorunları varmış toparlandığında geri dönecekmiş büyük bir sürprizle. bir sürü toz pembe cümleler...
Nicolata; Açık açık aklı fikri başka kızlarda dedi :) kişilik analizini iyi yaptı aklı karışmış dank ettiğinde geri dönecekmiş sen asla bir şey yapma nötr ol 3 ay içinde döneceğini hissediyorum dedi. Sınav içinse bu şekilde istediğin şeyin sınırında kalırsın gayret edersen başarı görülüyor 2017 aydınlık dedi. sonuç bi açıklandı sınırda kalmışım :KK43:
Kehanetci; benim kişiliğimi hislerimi anlatmış onunda bi kaç özelliğini deyip pişman olacak dönecek hatta bu kişiyle biraz çabalarsan evlilik bile olabilir yol ağzındasınız dedi. Buda sınavlar ve eğitim için 2017 dedi.

Şimdi... ayrılığın vermiş olduğu merakla baktırdım hep. Bir tek Yesilcingene ondan adam olmaz bekleme gelse bile öylesine olur gerçek aşk sevgi olmaz dedi. Düşününce hayatı hep laylaylom yaşayan biriydi ayrıldığımı duyan onunla ortak arkadaşım sevincinden herkesin içinde oynamıştı kurtuldun diye:halay: Bilmiyorum fallar çıkar mı çıkmaz mı ama ben onun asla katlanılmayacak huylarına katlandım sevdim dönsün istiyorum dönsün benden başka kimsenin onu olduğu gibi sevmeyeceğini anlasın beni o pişmanlık rahatlatacak. Ah biz kızlar...:KK33:

Dönünce ne olacak biliyor musun? Bir süre daha görüşecek ve tekrar sonlandıracaksınız. Hakkında hayırlısı olsun. Ben de tükendim artık şu işlerden.

dolunay34 ü deneyen var mı, nasıl?
Ya da şuan 5 tl olan ve beğendiğiniz..

arkadaşlar hangi falcılar çok iyi önereceğiniz geçmişi anı bilen?

Bu arada nicolata diye yeni falcı gelmis tellweye fiyatlarıda 10 tl.Akıl okuma falına baktırdım dün cidden 30 tane baktırdığım falcının gecmisi bildigi cümleleri toplasan bu kisinin nokta atısları kadar tutturamazdı.10 tlye göre gayet uzun ve detaylı bir faldı ayrıca psikologmusta cok güzel akıllar da verdi.Digerlerinin 50 tllik fallarının yanında bu kisinin 10 tllik falını takdir ettim. Denemek isteyene kesinlikle tavsiye ederim :KK45:
Akıl okuma falında karşı tarafın fotoğrafını gönderdiniz mi?

Nicolata'ya tarot baktırmıştım fena değildi. Nokta atışı olmasa da bildiği şeyler oldu.

baktıdın mı canım? ben beğenmedim nicolatayı.
baktırdım ama sorumdan yola çıkmış gibi geldi. Birde psikologum diyor ama inanılmaz yazım hatası var, ayrıca cümleleri düşük.. Bana pek eğitimli bir insan gibi gelmedi tamam sezgileri açıktır fakat psikolog olduğuna inanmadım. Yinede çıkarımları iyiydi bakalım dediği gibi mi olacak zaman gösterir..

Lao adlı falciya kahve falı attım ama kahve falına değil de enerjime baktı
Enerjin oldukca iyi dedi ama aşimdi çok kötü bir dönemden geciyoRum idare istedim ben de
Ama yine de 5 tllik için yorumu fena sayilmazdi dediğim gibi kahve falına dair bi yorumda bulunmamisti

X