tellwe.com'da bakılan fallar!

Fal kutusundan pembe balonlar duyup tellwe hesabı açtım..önerebileceğiniz kişiler kimler tellwede herkese karışık cümleler okudum ve sıkıldım bu işlerden(

tellwede çoğu falcıyı denedim ilk cıktığı zamanlar heyecanla denedim fakat söyle diyebilirim ki hiçbir şey çıkmadı o kadar övülen tüm falcılar fosa cıktı

Biri birini biri bi başkasını övüyor para tuzağı resmen...1 haftada dünya para harcayıp başım döndü....artık arada eğlencesine sadece...

Nicolata taam bir facia!
10gün bekletti 1.sıradaydım inat ettim çekmedim girdi girdi başka fallara baktı çıktı canlı chat açtı onlara baktı çıktı.Bugün de enerjimiz tutmadı deyip iade etmiş terbiyesiz! 10 gündür enerjimiz tutuyordu da bugün mü tutmadı!

Bence sevinmelisin baktığı fal daha facia emin ol :) ben iade istemiştim çocuk bakar onun baktığı falı nasıl o kadar yüzdesi var şaşıyorum. Sanırım fake profiller.

5 tl lik öneriniz var mı?

ilkim485; çok uç noktalarda yorumlar var, ya çok iyi ya çok kötü. Yüzdesi de düşük ama..
Purplemoon; Yüzdesi ve yorumlar fena değil ama 5 yıldız istemesi itici duruyor biraz..
itsforyou, SANEMALTIN, MagicWhispers; genelde güzel yorumlar var ama yeniler, bir de bir tanesinde çok fazla süpersin inanılmazsın laflarını duyunca acaba diyorum.

Ben nicolata ya fal gönderdim ama sıramı göremiyorum kaçıncı sıradayım ki ben 3 saat oldu göndereli çevrim içi diye hemen bakar sandım. Sıraya nerden bakılıyor

5 krediliklere bakıyordum da ilkim485 dikkatimi çekti. baktırsam mı acaba?
iklime baktırma çok kötü bakıyor sorduğun sorularla cevapların hiç örtüşmüyor birde dolunay 34 var oda aynı şekilde kötü bakıyor ben kalaycıya baktırmıştım iyiydi 11 kredi sanemaltına baktırdım oda iyiydi birde özüye baktrdım oda iyiydi ama dediğim gibi diğerleri kötü beğenmedim birde elf var oda falı kaç saatte bakıyor sıkıldım baktıramadım ve geleceğin şifrecisi içinde 3 fal attım heppsindede göremedim falın karışık gibi bahaneler buldu kalaycıya baktıran var mı bu arada

Kızlar reklam filan yapmıyorum..bi hafta içinde tüm yorumculara para harcayıp 500 tl ye yakın harcadım...FİNCANLI diye bi uygulamada NERMİN ABLA var keşke bu yorumları okuyup paramı çarçur etmeseydim...50 tl ye işi kapatırdım...İnanmayan denesin...hatta profilimi okusun anlasın ne kadar para kaptırdığımı....

Merhaba itsk az sonra soracağım soru dizelerini mazur gör lütfen=)

Cafenin adı neydi ve ne kadara bakıyordu? Akrepgöze ne falı atmıştınız? Babam böyle pasta yapmayı nerden öğrendi

Kızlar valla ben ucuzuna da baktırdım pahalısına da... sanırım pahalı olanlar daha detaya iniyor. Ben daha beni etkileyebilen yorum duyamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…