tellwe.com'da bakılan fallar!

Arkadaslar bende yesilcingeneye baktirdim benim hosuma gitti hani aman aman diyemem ama ozenliydi ve birsuru bilgi vermis en onemliside diger tum falcilarin dedigi biseyi sordum evlenecegim kisiyi tanidigimi demisti bi kac falci ben oyle dusunmuyorum yeni tanisacagin bi kisi demis hatta ay ve detay vermis.

astrolojifallar 'ı deneyen var mı? Yeni birisi ama yorumlar fena durmuyor.
2 gündür baktıramadım sıkıldım, iyi değilse üstüne 3 tl daha ekleyip yeşilçingeneye baktırmayı düşünüyorum.
cnm ben astrolojifalları yesilcingeneden daha cok begendim ama tabi kisiden kisiye deişiyo

Kizlar venus amberin karsi tarafin dusuncleri ile ilgili soylediklerinin dogru olma ihtimali yuksek mi?? Anda iyi mi baktiranlar var mi cikti mi size? Gelecek cikmasa da dusunceleri biliyor mu?

şimdi kontrol ettim de telwe de 3 yıl önce falcikatina diye birine baktırmışım uzun uzun yazmış ve çoğu dedikleri çıkmış ama şuan telwe de yok
kimdir şuan nerdedir bilen var mı

Selena'nın dedikleri çıkıyor mu arkadaşlar ben baktırdım ama Nasıl?

yeşilçingeneye karina baktırmıştım beğenmiştim
kahvesi nasıldır baktırsn var mı yeşilçingene nin

astrolojifallar 'ı deneyen var mı? Yeni birisi ama yorumlar fena durmuyor.
2 gündür baktıramadım sıkıldım, iyi değilse üstüne 3 tl daha ekleyip yeşilçingeneye baktırmayı düşünüyorum.
astrolojifallar ı bulamıyorum link atar mısınız

astrolojifallar ı bulamıyorum link atar mısınız

Şuan sistemde görünmüyor maalesef, aramada çıkıyordu. Ona atayım diye bekledim fakat çok içim sıkıldığı için attım sistemde olanlara ve en hüsran fallarımı okudum sayılır son iki günde.

X