tellwe.com'da bakılan fallar!

Selena bayadır girmemiş,ne zaman girer o da belli değil,şu an bekleyen sıra da burdan köye yol olur.15 kredim var tekrar yüklemek istemiyorum kime yollasam

Hadi be..
Sayfasına baktım, kahve iskambil ve tarot bakmış geçmişte.
Ayrıca 370 fal bakmış. 300 ü geçmedi diyor ya, ne matematik..
Kesin telwe de de burda da başka kullanıcıları da vardır.
Hatun aşmış belli ki..
Tellwe ye promosyon atıcam artık :)
Fala para vermiyom..

Fal baktığım herkesi tanırım da demiş. Yalan. :KK45:
Kendisiyle tanışmıyoruz asla. Bende tellweden dönemsel olarak uzaklaşıyorum. Geleceği tutturan yok zaten. Anı ve karşındakini iyi değerlendiren bi Selena bir Kiraze var. Kiraze çok patlamaya başladı son dönemlerde bu sebeple Selena'ya atıyorum. O da bekle Allah bekle sorduğum sorular geçerliliğini kaybediyor.:KK70:

Merhaba arkadaslar selenaya fal gonderdim ama 8 gundur giris yapmamis bilginiz varmi artik bakmiyomu

18 Gün beklemiş biri olarak daha yolunuz uzun derim:KK76:

Kızlar, tellwedeki Maya Demir'le bahsettiginiz meshur Maya Demir ayni kisi mi ?

meşhur bi falcı mı o? ben baktırdım ona, bildiğiniz pembeci. çok çok vasat bi faldı. ne geçmiş, ne an hiçbir şey yoktu. ayrıca çok negatif bi enerji aldım, hiç sevmedim. ya da fal copy paste gibi diye sinirlendim bilemiyorum:))

Fal baktığım herkesi tanırım da demiş. Yalan. :KK45:
Kendisiyle tanışmıyoruz asla. Bende tellweden dönemsel olarak uzaklaşıyorum. Geleceği tutturan yok zaten. Anı ve karşındakini iyi değerlendiren bi Selena bir Kiraze var. Kiraze çok patlamaya başladı son dönemlerde bu sebeple Selena'ya atıyorum. O da bekle Allah bekle sorduğum sorular geçerliliğini kaybediyor.:KK70:

18 Gün beklemiş biri olarak daha yolunuz uzun derim:KK76:
Yaz gelir benim fala bakana kadar :KK70: kiraze demissiniz nasildir onerebilirmisiniz ben hic duymadim daha once onu

ay kızlar valla 'uzakta' yazıyor Selena duvarınada yazmamıs..napsakki ya:KK43: off hakıkaten sorum güncelliğini kaybediyor 1 ay oluacak neredeyse neyse gözden cıkardım geldıgınde baksın benım ıyı kartlar cıktı gercektende çöpede atmak ıstemıyorum :KK54::KK54: düşünsenize 6 ay sonra cevap gelıyor mus :)))

ay kızlar valla 'uzakta' yazıyor Selena duvarınada yazmamıs..napsakki ya:KK43: off hakıkaten sorum güncelliğini kaybediyor 1 ay oluacak neredeyse neyse gözden cıkardım geldıgınde baksın benım ıyı kartlar cıktı gercektende çöpede atmak ıstemıyorum :KK54::KK54: düşünsenize 6 ay sonra cevap gelıyor mus :)))
Selena,sistemdeykende adamı bekletmekten çatlatırdı. Daima 26-27 kişilik bir sırası olur, o da günde sadece ya 2 ya 3 fal bakar, arada 2-3 gün sisteme hiç girmez....

Selena sistemdeyken benim fala bakılması neredeyse 2o günü buldu. Sonuç ise bende çok tatmin edici değildi,sadece geçmişi bilmişti,,,gelecekten bahseder gibi. O bekleyiş eziyetine degermiydi? Benim açımdan hayır ki bir daha fal atmam

baktırmayacağım diyorum yine dayanamıyorum:KK70: tellwe birkerebir'in tarot mu daha iyi kahve mi bi el atar mısınız kızlar:)
Sekacım ikisinin de farklı olduğunu düşünmüyorum. 1 ay önce, ilk tarot sonra kahve gönderdim ona. Tarotta çıkan bazı kartlar yorumunu yönlendirmiş ama daha çok hisleriyle bakmış, kahvede de öyle. Hatta soru kısmında ona birşey belirtmiştim o da sorduğum kişiye odaklandığında zihninde beliren görüntülerden bahsetmiş.

İstersen, birkerebirin bana baktığı tarot ve kahve falını gönderebilirim özelden, sevgiler tatlım

Ben internet üzerinden sanal kartlarla bakılan tarot ve katina fallarına çok fazla itibar etmemenizi tavsiye ederim.Çünkü bu kartlar sahibinin ve soruyu soran kişinin enerjisini çekerek çalıştığı için sanal kartlarla bu enerji akışı olamayacaktır.Fal bakan kişinin kendi destesi varsa ve hissiyatı yüksek biriyse bir nebze daha tutarlı yorumlar çıkabilir ama asla yüz yüze yapılan bir yorumun yerini tutmaz.Kahve falı ise direkt sizin içtiğiniz kahveden bakıldığı için falcının sizi hissetmesi daha kolay olur.
Su falı,kitap falı vs.gibi anne ismi,doğum tarihi filan gibi bilgilerin verildiği fallarda genelde falcıya özel başka enerjiler devreye girdiği için onların tutarlılığı da falcısına göre değişir.
Tabi bu söylediklerim gerçekten emek verip bakan falcılar için geçerli,yoksa doğru düzgün bakmadan aşağı yukarı herkese aynı şeyi söyleyip nabza göre şerbet verenler için her yer paris zaten

Sekacım ikisinin de farklı olduğunu düşünmüyorum. 1 ay önce, ilk tarot sonra kahve gönderdim ona. Tarotta çıkan bazı kartlar yorumunu yönlendirmiş ama daha çok hisleriyle bakmış, kahvede de öyle. Hatta soru kısmında ona birşey belirtmiştim o da sorduğum kişiye odaklandığında zihninde beliren görüntülerden bahsetmiş.

İstersen, birkerebirin bana baktığı tarot ve kahve falını gönderebilirim özelden, sevgiler tatlım
Ay çok teşekkür ederim çok tatlısın canım:) sen tutarlı beğendim diyorsan benim için tamamdır:)

Seka'm yanlış yönlendirmek istemem, forumda hiç begenmeyenlerde vardı. Benim 2 yıl önceki falının çıktığını yazdığım için birkerebire fal gönderip hiç begenmeyenler vardı. Mesela Audrey24. Birine enerjisi uyan diğerine uymayabilir. Kaldı ki 2 yıl önce baktırdığmda ben de burun kıvırmıştım, forumdan biri sorunca falı tekrar okudugumda yine birkerebire fal göndermiştim.

Balım,ben bu konudaki durumu sana anlattım, sen buna göre karar ver istedim. Dediğim gibi Audrey'in hiç begenmediğini biliyorum, bense begenmiştim. Bu durum biraz Selena işine benzedi,bir yanda çok beyenenler,diğer yanda begenmeyenler...

X