tellwe.com'da bakılan fallar!

Birde kızlar anne isimlerinizi çat çat yazıyorsunuz ne kadar tehlikeli bir durum. Önce bir araştırır insan bu anne ismi neden soruluyor diye falla anne isminin bir alakası yok. Suyla bakımda verilir onunda gereksinimi varlık ile baktırmakla ilgilidir. Sonra bu varlık sizin hayatınızda olup biteni falcıya aktarır ya görüntü ya ses yada yollarla. Bu kişi o falı 5 10 20 50 liraya bakamaz. Yani tellwede olmaz. Ama ne olur büyü olur. Anne adıyla her türlü büyü yapılır. İşler bozulur sadece ve sadece deneme amaçlı bile yapabilir yeni yetme falcılar.Ne yaptıklarını bilemezsiniz anne adı vermeyin. Ordakiler bakamaz bakan varsa uçuk rakamları vardır onların bakımları varlıklara alınan özel tütsüler herşey iki kelime ile bitmiyor malesef.

Ben tarot baktım canım tarot fal değil kehanettir. Sanal ortam destesiyle bakmadığımı baktıran arkadaşlar iyi bilir :KK66:

Kelime oyunlari yapmayalim. Fal degilmis kehanetmis tamam. Siz simdi ne diyorsunuz gelecegi mi biliyorsunuz ? Yani yaptiginiz tum kehanetler tuttu. Arkadas atiyor cikmadi diye ?

Ben iki uc gun once yazdiklarinizi ve kimliginizi aciklamanizi cok sevmistim, takip ediyordum forumu ama arkadasa yazdiginiz seyi gorunce tipik bir tellwe falcisi oldugunuza kanaat getirdim. Kendi agzinizla diyorsunuz biraktim, sanal ortamda fal olmaz vs diye. Arkadasin yazdigini tinmayip gecebilidiniz bile. Ama yok cikmasaydi bir verseydin vs tarzi hic hos olmamis ya da belki ben sizden farkli bir uslup bekledim birkac gundur yazdiklarinizi gorunce. Neyse iyi aksamlar.

Tatlim o zaman olumsuz oy kullansaydin neden hic olumsuz oyum yok kenarindan kosesinden gecmese bangir bangir bagrirdin duvarimda cok komiksin :KK70:

Sakin ol yaa öncelikle. Ben tellwe de çok eski üyelerden biriyim baktırdığım fal 2012-2103 dönemlerine denk geliyor oy verip vermediğimi hatırlamıyorum o zaman oy verme sistemi var mıydı falcıya onu da bilmiyorum. Falın sonuçlanması 1.5 yıl sonra oldu sayısız fal baktırdım aradan yıllar geçti o rumuzumun şifresini bile unuttum yeni rumuzla fal baktırdım falan filan. Ruh hastası değilim ki seneler sonra bana kim tutturamadı gidip
Onu hemen oylayayım. He ama çok istersen ben o rumuzun şifresini bir şekilde mailim üzerinden aktivasyon yapmaya çalışıp yine bulur oylarım seni canını sıkma.

Ayrıca cherrye baktigim varsa soylesin cikip cikmadigini demissin bende yazdim kasma kendini bu kadar o denli özguvenin varsa tekrar tellwe ye doner bakarsin. Her fal cikacak diye bir kural mi var yok? Neyin komedisi bu? Mahalle tipi kadin degilim ben duvarda bagirayim. Verilen zamani beklerim fal cikmazsa bi daha da atma o falciya. Burda da soran olursa bana cikmadi onermem derim. Kimsede bunu yargilayamaz ve yorumuma karisamaz. Bakan falci da dahil. Cunku ne yasadigimi ben bilirim. Burda da beni bilen bilir kimseyle polemige giremem ama yasanmisliklarimin sahidi benim dalga gecilmesine de musade etmem. O komiklik size ait. İadelerimle..

Oh maşallah maşallah, siteye falcı üye olmuş, 1 kişi dahi bildirmemiş.
Belki ucundan kıyısından bize bakar diye mi bildirmiyorsunuz acaba?
X biri üyelik alsa telefon yazsa hemen KİB butonuna basan parmaklarınız, konu falcıların kendisine gelince KİB butonuna basmıyor nedense.
Birkaç defa daha denk gelmiştim bu bölümde, falcı olunca erkekte olsa bildirmiyorsunuz.
Bölüm kökten kapansın istiyorsanız devam edin böyle.

X biri üyelik alsa telefon yazsa hemen KİB butonuna basan parmaklarınız, konu falcıların kendisine gelince KİB butonuna basmıyor nedense.
Birkaç defa daha denk gelmiştim bu bölümde, falcı olunca erkekte olsa bildirmiyorsunuz.
:KK57: Aaaaa buraya erkek üye mi gelmisti Mune? Donemsel fal yolluyoruz ya gozden kacmis olabilir. Mesela ben fal attikca ugruyorum buraya. Bir dahakine ilk ben bildirecegim emin ol.

Bu şahıs da artık bakmiyorum vs. Yazmis ya hic dusunemedim bildirmeyi masumca bulduk galiba.

Biz topigimizde guzel bilgi alisverisi yapiyoruz bir dahaki sefere daha dikkatli oluruz insallah. Tesekkur ederiz uyari ve uzaklastirma icin :)

Mune çıkıp delikanlıca ben falcıyım demiş , artık bakmıyorum da demiş. Belki bana bakarı ben denedim tutmadı ama vallahi billahi bildirmemem ondan değil, hatun hem tellwe denen rezil siteyle ilgili ilginç şeyler aktarıyor, hem de tellwe deneyimleirni yazıyor. Hem sakıncalı bir içerik yok diye düşündüm hem de tellwenin foyası iyice ortaya çıksın diye ses etmedim.

Ortalık karışmış yine :)
Tellwe falcılarının da aramızda olduğunun bir kanıtıdır bu artık.
Kim bilir daha kimler var.
370 kişiye Kahve tarot ve iskambil bakmış.
Bi de online fal mı olur demiş, olmuyordu sen niye baktın?
Tellwe den iyice tiksindim valla.

Ama lutfen tarot fal degildir kehanettir, fal bakmamis kehanette bulunmus :KK12:

Ben burdaki arkadaşlarıda anlamıyorum kimse kusura bakmasın ama ıyıce olayı tıcarete doktunuz b.ku cıktı artık bedava gorunce agzınızın suyu akıyor ama sonra kazıklandık!! birkerebir mi neyse oda bu ara cok gozume batmaya başladı ben beğenmedim,benim gibi gayet genel bulan insanlarda var ama nedense telwede falcı oldugunu iddaa eden arkadaş geliyor engin bilgilerini paylaşıyor,o kadar insan içinde beğendiği insanda yeniden ortaya cıkan bir falcı ilginç gercekten! Fal orucuma geri dönüyorum en hayırlısını yapmışım bu kararı vererek se-DNA se-DNA kuzum bu olay zevkten çıktı baya baya enayi yerine konulmaya döndü :KK43:

Ben burdaki arkadaşlarıda anlamıyorum kimse kusura bakmasın ama ıyıce olayı tıcarete doktunuz b.ku cıktı artık bedava gorunce agzınızın suyu akıyor ama sonra kazıklandık!! birkerebir mi neyse oda bu ara cok gozume batmaya başladı ben beğenmedim,benim gibi gayet genel bulan insanlarda var ama nedense telwede falcı oldugunu iddaa eden arkadaş geliyor engin bilgilerini paylaşıyor,o kadar insan içinde beğendiği insanda yeniden ortaya cıkan bir falcı ilginç gercekten! Fal orucuma geri dönüyorum en hayırlısını yapmışım bu kararı vererek se-DNA se-DNA kuzum bu olay zevkten çıktı baya baya enayi yerine konulmaya döndü :KK43:
Promosyon atalım hahaha bundan sonra.

Ama lutfen tarot fal degildir kehanettir, fal bakmamis kehanette bulunmus :KK12:
Hadi be..
Sayfasına baktım, kahve iskambil ve tarot bakmış geçmişte.
Ayrıca 370 fal bakmış. 300 ü geçmedi diyor ya, ne matematik..
Kesin telwe de de burda da başka kullanıcıları da vardır.
Hatun aşmış belli ki..
Tellwe ye promosyon atıcam artık :)
Fala para vermiyom..

benim de az kaldı. biraz yavaş. :KK43: fal tatmin etti mi?
Doğru güzel bi faldı ama benim bilemiyceğim şeyler de vardı o yüzden emin olamıyorum. Bir de olumluydu sonuç olarak ama bana hiç olumlu olcakmış gibi gelmiyor. İlk benim iletişime geçiceğimi gördüğünü söyledi ama ben iletişime falab geçmem nasıl olcak bakalım

bu yazıdan sonra kendi hesabımı kapatma kararı aldım. konuya söyle girecegim, biliyorsunuz hepimiz belirsizlik içinde bazı alışkanlıklar ediniyoruz kimimiz dua okur kimi meraktan fal baktırır..ben de ikisini birden yapanlardandım.. iki gün önce bazı falcıların bu sitede alenen online olduğunu fark edene kadar. evet söyleniyordu aramızda falcılar da var diye ama hic birisi şimdiye kadar alenen belli etmemişti..evet malesef, malesef diyorum cunki kendisi en güvendigim falcılardan biriydi, NESİBE. ilk falı aşağı yukarı çıkmış da olsa, bir müşteri olarak eğer baktırdığım faldan ve falcıdan memnun olamazsak bunu belirtiriz değil mi? yani bunu herkes yapar. evet ben de tam olarak gecen gun bunu yapmıştım. ama malesef bunu kötü niyetli algılayıp ve fala yansıtacak kadar kendisi art niyetliymiş.. z..bundan sonra ne nesibeye ne de yazılı yorum yapan, birkaç tane hesap açıp insanların umutlarıyla oynayan kişilere güvenim kalmamıştır.ister karalama politikası deyin ister başka birsey söyleyin benim içim gayet rahat.
ben burda dertlerimi paylaşabilecegim bir ortam bulmuşum derken, meğer en tehlikeli, en saman altından su yürütülen ve buna bağlı olarak sizin umutlarınızı sömüren bir sistemin içine girmişim de haberim yokmuş..bu kelimeler sahtekarlık yapanlara!! herkese değil yanlış anlaşılmasın (ya da yanlış anlayın artık pek de umrumda değil)
son sözüm; dikkat edin, herseyinizi okuyorlar ve ona göre yorum yapıyorlar.Bilgisayarın giris kodundan tanıyorlar, isterseniz ahmet mehmet yazın bu birsey ifade ET -Mİ-YOR!! Bunu nasıl anladınız derseniz birazcık bilgi işlemle işiniz olunca az cok bu basit konuları algılayabiliyorsunuz. Benden son ve nacizane tavsiye. kendinize iyi bakın...

X