tellwe.com'da bakılan fallar!

Sadece 3 kişi beğendi derken benim denk geldiğim demek istemiştim. Ben çok memnunum Forain den. Özelde de fal bakıyor , ben sonradan üye oldum zaten tellwe ye. Ama çoğu zaman özelden atıyorum.
Sistemdeki tüm falcılara karşı oldukça objektif bir değerlendirme olmuş gerçekten de. Dekart, Euronyme ve EARTH a hiç fal atmadım ben. Belki bir ara denerim.

pamuk1320 mşlh forainin avukatı olsa bu kadar savunamazdı

Valla bana da tuttu ve @pamuk1320 bence özellikle bazı konularda doğru söylüyor.
Ben olaya pek bu açıdan bakmamıştım ama kesinlikle doğru söylediğini düşünüyorum.
"bir cafede fal baktirdiktan sonra ben beğenmedim parasini odemiyorum diyebiliyor musunuz ? . İlginç.
En çok Forain i sevdim galiba bu işler enerji meselesi . Ortada verilmiş bir emek olduğunu net görüyorsunuz ve ciddi bir zaman ayırıyor baktığı fala . Kesinlikle gördüğü bildiği şeyler çok. "
Ama şunu da söylemem lazım; bazı falcılara fal atıyorsun ve birisinin verdiği cevabı diğeri de veriyor. Cümlelerin yeri değişmiş oluyor sadece. Üsttelik biri kahve diğeri katina vs. Ben onların bi emek verdiğini düşünmüyorum. Resmen çete olmuşlar, bizim özelimiz olan falları paylaşıyorlar. Siteler bunlara çare bulmadığı için haliyle iade hakkımı kullanmak isterim, neden istemeyeyim ki. Ya da onun terbiyesizliğine karşılık veririm 1 i ortalaması düşer. Dedikleri çıkmasa bile emek vermesi lazım. Enerji tutmayabilir, ona bişey demiyorum. Ama bi emek de olmalı bence. Emek yok, beni saf yerine koyacak onun da altında kalmam yani.

kımsenın avukatı degılım genel fıkrımı paylastım bırcok kısıyle ılgılı de aynı sekılde :) verdigi emek ıcın savundum . 50 kredilik fal yolladıgımda 3 cumleyle yorumlayan da oldu cunku

Canım sana da son soyledıgınde katılıyorum haklısın bazıları baskasının cumlesını aynen yazıp yolluyor anlatım bozuklugu bıle aynı ben de attıgımız falları hepsı gorebılıyor mu dıye suphelenıyordum. gecen bı tanesı tum fallarımdan derleme bı yorum hazırlayıp yollamıstı onun ısmını yazmadım . 1 vermeye de korkuyorsun sonra begendıgın bırıne fal yollamak ıstersın gerı cevırır dıye

valla ben foraini hiç beğenmedim falcılıkla alakası yok o sözleri klasik tarot yorumlarında bulabilirsiniz o kadar paraya bakan falcılarda tabiki insan nokta atışı ve zaman tarih gibi ve gelecekle ilgili kesinlik içeren sözler duymak istiyor çok nadir çıkıyor böyle bakan falcılar

foraini beğenmedim derken sadece ona bakıtmadım tellwe falalem ve binnaz ablada dda çok fal baktırmış biri olarak bu formlarda çok övülen selena rezzan abla fama serüven nesibe ilkay bunlarda övüldüğü gibi değiller yada bende patladılar bilemiyorum

Selena ve Rezzan (Forumlarda beğenilen rezzan ı diyom ben ) dan çok fazla memnun olan insan var.
Fal yani sonuçta. Hem çok fazla para vermemek lazım, hem de çok fazla bi beklentiye girmemek lazım.
Bu fal konusunda biraz fazla şanssızsın galiba.
Memnun kaldığın falcılar kimler? Kolay beğenmeyen birisi olarak çok iyi bir falcı bulduysan bizimle de paylaşmanı isterim.

neredeyse 1 senedir girmiyorum fal sitelerine yani öyle aman aman bir falcı bulamadım mlsf tellweden üyeliğimi silmiştim girdiğim dönemlerde yorumları %50 çıkan falcılarda hangi sitelerdeler bilmiyorum ama tellwede kiraze venüs kahinvanganın falları çıkıyordu crystall vardı onun falları %90 çıkmıştır. şimdi neredeler bir fikrim yok özellikle crystall i tellwede aradım bulamadım

Onlar tellwe de yok yaa. kahinvanga yı ve kiraze yi birinden daha duymuştum bakmıştım daha önce ama yoklar yani.
Yaşayan falcı lazım bana :)

İade istedim umutlu değildim. Ama sonra baktım ki iade şartlarına uygunum. İadesini yapmadı Forain.
İade istemedim demiştin.
Ya zaten birisi benim burda iade iste,genelde iade ediyor dediğimi abartarak yumurtlamış adama. Adam duvarında yayınlanmış.
Daha kimseye bişey demiyorum ben

İstemedim ilk önce. Yönetime sordum sonradan nedense cuk şeklindeyim hem moralimi bozdu hemde beklentimi karşılayamadı. İş yerinde düşündüm mesaj attım cevap vermiş ilk önce kahve atsaymışım diye bana cevap veriyo.. Hoşuma gitmedi bu sizin takıldığınız arkadaş.

Banada iade isteyince promosyon kahve önerdi bu ay çok iade yaptim dedi yapamıyorum dedi iade etmedi

Aaaa çok şaşırdım. Ben hiç öyle şeylerine denk gelmedim, beğenmeme durumu olmadı gerçi.
çok nazik beyefendi bir adam benim tanıdığım kadarı ile.
Bana bi kaç defa da promosyon baktı. Canın sağ olsun dedi.
Şaşırdım valla şimdi. Duvarında iade edin diyen sen misin yoksa :)

Uzun zaman önce bir formda yüzyüze baktirdigim bir falciyi savunmustum gerçekten o zaman adamın dediklerini yaşamıştım sonra aynı kişiye baktirdigim falların hep fos çıktı o yüzden hiçbir falcinin arkasında durmam illa çok iyi diye tavsiye etmem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…