tellwe.com'da bakılan fallar!

Dikkat edersen ben de kimseye illa baktır demedim. Ben memnunum dedim. Benimle enerjisi tutuyor ve adamın genel hal ve tavırlarından da şimdiye kadar hiç bir rahatsızlık duymadım. Gayet beyefendi ve iyi niyetli bir insan. Tabii ki amacı para kazanmak ama sadece paraya odaklanıp da insanları sonsuz sömüren bazı falcılar gibi değil. Promosyon da bakıyor, sorulara da cevap veriyor.
Ben aylardır fal atıyorum bu adama. Sen sadece 1 tane fal attın ve memnun kalmadın. Benim öyle bi sorunum yok şekerim.
Herkes foraine baktırsın demedim ben kimseye ama benimle enerjisi tuttu , söyledikleri bende çıktı, enerjisi de güzel ve söylediğiniz kadar da kötü bir adam değil. Kul hakkı diye bir şey var. Yani biraz adil olmak lazım eleştiri yaparken.
Beğenmediğim falcıyı da sayfa sayfa kötülemem yani. Bilmem kim nasıl geçiniyor, herkes benimle aynı ekonomik koşullarda olmayabilir.

ben seni kastdederek söylemedim kendi adıma düşüncemi belirttim üstüne alma sakın bu formlarda savunulan falcıları çok gördüm dediğim gibi bende savundum öyle birini ama sonra fos çıktığı için öyle yazdım yani başkası tavsiye edebilir ben tavsiye etmem demek istedim. sonuçta bu formları okuyarak fal gönderen insanlar var herkes fikrini söyleyebilir verilen emekten bahsetmişsin haklısın emek vermiş o kadar kopyala yapıştır kişiye göre uyarla zor işler

Yok değilim:) herkes görsün istemedim ben

Eski bir kirazeci/ester kiraci olarak yolladigim sayisiz falin bos ciktigini yazmak istedim bende. Eger x kisisinin hayatinda biri var mi, su an ne dusunuyor,hissediyor diye merak ediyorsaniz, platonik asiksaniz acaba onun karakteri nasil diye meraktan catliyorsaniz ve kisa vadede bir tarih istiyorsaniz kirazeye/ester kiraya fal atin. Ani bilmede usta.Ama ileriye donuk uzun vadede sorular varsa tosluyor yazmak istedim. Olmaz dedikleri oldu,olur dedikleri olmadi.Hem bende hem arkadasimda.

Selena kuyrugundayim.Ölmez de baktirirsam yazarim

Allah uzun ömür versin. Kaç kişi var önünde?

Kural 1: Forumlarda asla sıra bilgisi verilmez Falcıların burayı takip ettiğini sakın unutmayın. Hele tellwe falcıları ajan gibiler

Amannn şekerim ben selena nın burayı takip edeceğini sanmam. Her gün sırada 30-40 fal kadın kafayı yemiştir. Sıra az ise su falını merak ediyorum.
Şöyle 2-3 kişilik sıra olursa Allah rızası için bana da haber verin kızlarrrr

Oyle bir takip ediyorlar ki Selenasi saraylisi yok hepsi takip ediyor. Bu arada selena epeydir var, en unlu zamanlarinda bile 30 kisi olmuyordu sirada noluyor ben anlamadim, 30 kisi nedir. Aylik mi aliyor? Bu fal sitelerinin isine guven olmaz.

Oyle bir takip ediyorlar ki Selenasi saraylisi yok hepsi takip ediyor. Bu arada selena epeydir var, en unlu zamanlarinda bile 30 kisi olmuyordu sirada noluyor ben anlamadim, 30 kisi nedir. Aylik mi aliyor? Bu fal sitelerinin isine guven olmaz.
Ben pek eski değilim online fal işinde.
Ya bunlar ev hanımı mı acaba.
Çünkü epey zaman gerekir

Ben pek eski değilim online fal işinde.
Ya bunlar ev hanımı mı acaba.
Çünkü epey zaman gerekir

Valla selena gida muhendisi diye biliyorum ama bence emeklidir. Sarayli ogrenci. Ama mumkun degil bos zaman olmasi lazim. Burasi tehlikeli valla hepsi okuyor :)

Valla selena gida muhendisi diye biliyorum ama bence emeklidir. Sarayli ogrenci. Ama mumkun degil bos zaman olmasi lazim. Burasi tehlikeli valla hepsi okuyor :)

Bizde millet olarak her işin çakallığını buluyoruz. Bu ne ya. Vaz geçtim atmıyorum su falı falan. Başka konu başlıklarında bi sürü şey yazdım ben geçen ay.
Altı üstü keyif için bi fal atıyoz beee
Zevk de bırakmadılar.

Ya zevk icin atiyorsan at, selena bos biri degil buarada dediklerini yasayanlar var. Sadece forum okuyorlar, bu da aslinda normal kim je demis hakkimda diye bakabilirler. Biz uyanik olup dert anlatmayacagiz genelden.

Tellweden kaçmaya çalışıyorum:))) ama bi ara bakarım... Tellwe bi de bana daha pahalıya patlıyo.

Sen gidip en pahalı falları yolluyorsun ama. Ucuzdan başla. Tellwe de 5 liraya da fal var. Promosyon da var. Kafan dağılır, az para verince çok beklentin de olmaz maddi olarak da daha az dürter heheheh
:))
Dakika 1 hemen 50 liralık fal attın.
Hala batmadıysan otur dua et.
:)

Promosyonlar çıkmıyo ya can can. 5-6 tl likler fal bakamıyo yüzden iyilere atmaya çalışıyorum ama telwe ödemesi gereği mobil yapmak zorunda kalıyorum o da bana daha pahalıya patlıyo. Her mesaj da ayrıcana operatörümde para alıyo. Kredi kartı ödeyim desem dolar istiyo tellwe o yüzden sanırım orda sadece selenayı beklwyeceğim. Diğerleri sıkıntılı...

O bakımdan pahalı diyorsun yani :))
Ben de sandım çok fal atıyorsun. :))

O bakımdan pahalı diyorsun yani :))
Ben de sandım çok fal atıyorsun. :))
Ben tellwede iki tane fal attım biri forain o da güzel olsun istedim tarot attım diğeri selena. Bir yolun vardaki ayline attım bi de. Üç tane yani bu ay. Ama benimkisi tuttu yani. Başka birisi 10 fal atar aynı tutarı bulur ben az ve öz cuyum biraz:) sen ama çok telweye takılıyorsun sanırom:)) dikkat et sende..:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…