tellwe.com'da bakılan fallar!

Beğenmediysen puanlama yapma iade iste. İade hakkın var ise iade ediyor genelde. Başkasına atarsın

Beklerim dersen Selena ya su falı at. Çok sıra oluyor genelde ama şansına artık.

lorus lorus bencede ıade ıste :KK43:

kız bu adam bızee salladı da mı tuttu se-DNA se-DNA :KK70::KK70: valla bende uzuldum 50 tl fazla :KK43:

selenaya su falı atabılırsın telwede baska kımsede yok ztn o sıtede bana eskıden luna cıkardı oda ortada yok,ıyı falcıların cogu gıttı ordan ınsallah iade eder :KK43:

lorus lorus bencede ıade ıste :KK43:

kız bu adam bızee salladı da mı tuttu se-DNA se-DNA :KK70::KK70: valla bende uzuldum 50 tl fazla :KK43:

selenaya su falı atabılırsın telwede baska kımsede yok ztn o sıtede bana eskıden luna cıkardı oda ortada yok,ıyı falcıların cogu gıttı ordan ınsallah iade eder :KK43:

Valla şekerim sana bana tuttu. Bi de bana tavsiye eden kıza tutmuş.
Enerji meselesi şekerim bu işler.
Herkese tutacak diye bişey yok.
Ama koca forumdan sadece 3 kişiye tutmuş. Gerçi kim attı kim atmadı bilmiyorum.

lorus lorus iade etti mi?

Valla şekerim sana bana tuttu. Bi de bana tavsiye eden kıza tutmuş.
Enerji meselesi şekerim bu işler.
Herkese tutacak diye bişey yok.
Ama koca forumdan sadece 3 kişiye tutmuş. Gerçi kim attı kim atmadı bilmiyor um.

lorus lorus iade etti mi?

iade almayı düşünmedim. İade alabilecek durumum yok hakkım yok ki. bi selenaya attım bi de ona başka kimseye fal yollamadım ki. Para önemli elbette de ben şu anda onu daha az umursuyor modundayım açıkçası da. Karakter analizi yapmak istemiş. Ve o fazlasıyla tutuyor. Zaten bir verdiğim için bir sürü şey yazmış.

Hadi ya, 1 mi verdin. Adam bi de üstüne sana analiz mi yaptı. hahaha iyiymiş yaa. ben de mi 1 versem acaba :)
Analiz karşılığı puan yükseltme sözü mü verdin yoksa :)
Ya bana neden analiz yapmadı bu adam. Bak celallendim şimdi. Dalarım ben bu forain e

Hadi ya, 1 mi verdin. Adam bi de üstüne sana analiz mi yaptı. hahaha iyiymiş yaa. ben de mi 1 versem acaba :)
Analiz karşılığı puan yükseltme sözü mü verdin yoksa :)
Ya bana neden analiz yapmadı bu adam. Bak celallendim şimdi. Dalarım ben bu forain e

50 tl verince analiz yapar tabiki. daha falımı yazmadan demiş analiz yapabilirim size diye. bence bu 50 tl ile ilgilisi var. ama bir durum var ki, kafamda bir şey var. düşündüğüm gibi cevap verirse o bir kalır. Düşündüğüm gibi cevap vermezse ve mantıklı olursa o bir gider.

selenaya su attım. 21. sırada falanım ama benim sizin gibi beklemkle sıkıntım yok. Yeter ki iyi baksın ben beklerim.

-Zaten selena nın su falı için iyi diyorlar.

-Birine de kahve falına hediye etmişti karakter analizini. Bence adama arada geliyorlar . Bi bana analiz bakmadı. Bidahakine ben de isteyeceğim valla.
Bi de beğenmişsin. Bana da baksın , kaç aydır ona fal atıyorum.

-Zaten selena nın su falı için iyi diyorlar.

-Birine de kahve falına hediye etmişti karakter analizini. Bence adama arada geliyorlar . Bi bana analiz bakmadı. Bidahakine ben de isteyeceğim valla.
Bi de beğenmişsin. Bana da baksın , kaç aydır ona fal atıyorum.

beğendim evet ama yani falı biraz sıkıntılı benim için.

Hadi kızlar ben kaçtım. 3 ayrı başlık 2 özelde yazıştım. Parmaklarım yoruldu beynim sulandı ekrana bakmaktan. Kendinize iyi bakın..
İyi akşamlar herkese..
Yarın hepimiz daha güzel uyanalımm emiii

50 tl verince analiz yapar tabiki. daha falımı yazmadan demiş analiz yapabilirim size diye. bence bu 50 tl ile ilgilisi var. ama bir durum var ki, kafamda bir şey var. düşündüğüm gibi cevap verirse o bir kalır. Düşündüğüm gibi cevap vermezse ve mantıklı olursa o bir gider.
aynı analizi banada yapmış beğenmediğim için promosyon kahve önerdi banada:110:

Tarot baktirdim klasik kart yorumları icinede olumsuzluk dolu ilgisiz şeyler yazmış o kadar para ver ustunede ne sorduysam olumsuz demiş yani kartlarda olumsuz değildi pembe tablo cizmeyim diye çabalamış morelim bozuldu olmus bir seyi olacakmi diye sordum onda tarih vermis aylar sonrasina iade istedim promosyon kahve teklif etti cok iade yaptim diye iade etmiyor bende 1 verdim yani klasik internet tarot kart yorumunu yazmis

Yani bir tane bildiği bişey yok ustelik te alakası yok sanırım herkese aynı şeyleri yazıyor isteyen arkadaşlara falimi gonderebilirim karsilastirabilirler

Yeniyim ve ben de birkac bisey paylasayim.tellwe ye burda okudugum yorumlardan selenaya fal baktirmak istediğim için üye olmuştum. 37. Sırada olduğumu görünce vazgeçtim. Kısmet olmadi. Krediyi harcayalim bari dedim.
Böyle başladı fal maceram :)
30a yakın fal denedim henuz yeni sayilirim sitede şu ana kadar Forain favorim diyebilirim. Benim hayallerime göre olumsuz öngörüleri de tabi ki oldu ama hayatımızda her şey güllük gulistanlik olsa fal sitesinde ne işimiz olurdu zaten değil mi :)
Bu arada iki sene önce bir üyelik oluşturmuş kullanmamisim tek mesajım var diye reklam için mi geldin diyenler olacak , aynı rumuzla baktiriyorum orada da, rastlayabilirsiniz. Hep okuyarak takip ettim forumu
Forain için 3 kişi memnun diye yazıldığını gördum , madem üyeliğim var 4. de benim demek istedim .
Aklımda kalan baska isimler de ,
Taraca: yi seviyorum. Olumlu yorum yapmıştı , cok da tutarlıydi. Ondan umutluyum. Olumlu her yorumdan olduğum gibi :)
LokmanHekim : denemediyseniz bir bakın derim. Sahsen ben muhakkak tekrar baktiricam.Dedikleri çıkmasa bile pişman olmam çok güzel bir yaklaşım tarzi var . Uzun uzun anlatıyor bir kere derdiniz anliyor .gayet de biliyor bence
Bilgehatun: sıcacık bir yaklaşımı var onun da , o da olumlu yorumlamışti yaklasik bir tarih araligi verdi bekliyorum ,yine de tarihlere pek takılmiyorum ani çok iyi yorumlayan olsa yeter.
MedyumVedat : kısa bir faldı ama gayet net. Zaten uzun uzun yorumlanacak bir soru sormamistim. Bana guven verdi onun fali Umarım dediği çıkar çıkarsa tekrar gelirim
Dekart : olumsuz ve net konuşup beni birazcik üzmustu ama gayet gercekci ,haklı olma ihtimali çok yuksek, tekrar baktiririm
tugrulmelih :çok sevdim falını ve günüm sayesinde güzel geçti umarim gercek olur
Euronyme: bir keresinde promosyon falıma bakmisti memnun kalıp ücretli gönderdim ve daha da memnun kaldım. Hiç bilgi vermeme rağmen isim Soyisim harfleri verdi üstelik 5 kredi filan olması lazım. Tavsiye ederim
EARTH : yorumlarina baktigimda memnun kalanlar var ama bizim enerjimiz uyusmadi demek ki diyip kotulemek istemem , sadece fal soruma bakmamisti pek. Canı sağolsun. Beğenmesem bile eksik yıldız vermiyorum kimseye. İade istemek de çok mantıksız bir cafede fal baktirdiktan sonra ben beğenmedim parasini odemiyorum diyebiliyor musunuz ? . İlginç.
Daha baktirdiklarim bir suru var ama aklıma geldikçe yazarım. En çok Forain i sevdim galiba bu işler enerji meselesi . Ortada verilmiş bir emek olduğunu net görüyorsunuz ve ciddi bir zaman ayırıyor baktığı fala . Kesinlikle gördüğü bildiği şeyler çok. Tarot da baktirdim kahve de. Hediye ettigi karakter analizine zaten diyecek sözüm yok. Bu kadar olur. Kredi oldukça ona kahve atarim artik hatta bugün de atmak istedim ama çok sık yormak istemedim.
Bir de selenaya denemek hala çok istiyorum ,bakalım kismet
Şimdilik deneyimlerim bu kadar aklima geldikce yazarim

X