tellwe.com'da bakılan fallar!

kızlar yazdıklarım sürekli geriye düştüğü için arada girip buraya yazmak istiyorum tellwe.com da o kadar çok fal baktırdım ki. ama deseniz ki birtane tavsiye et. inanın bir tane bile tavsiye edecek insan yok. çünkü fallarımın çoğunun üstünden çok zaman geçti ve verilen tarihler söylenen şeylerin hiç kimsede ama hiç kimsede tutanı olmadı. Evet suanki durumu bildiği için etkilendiğim insanlar oldu ama onlarında devamında gelen alakasız tutarsızlıkları yine malesef inancımın azalmasına neden oldu. Foruma girip olumsuz yorum yapmaktan bende çok mutlu değilim ama napıyım bari baska insanların paraları umutları bosuna gitmesin.

Pembe Kahve den Gelen Fal : 4 soru sordum hiçbirine cevap gelmedi.

Merhaba ...ciğim hoşgeldin beklettim çünkü falını açmak uzun sürdü öncelikle görmüş olduğum bu beyle yaşadığın kavga ve sıkıntılar ve aranıza giren insanlar ..... beyin aklnı karıştıran yakın çevresinden bir insan olmuş 2 aydır sana adım atmaya çalışıyor ancak bi türlü başarılı olamıyor çünkü hala söylenenlerin etkisinde ancak butun bunlarin gececegini görmekteyim yalnız canım senin hayatına bir insan girecek esmer uzunca boylu iri yapılı ilk gördügün an aklını karıştıracak bir insan olacak bu kişide sana dönmek isteyince ikilem yaşayacağını OLMADI görmekteyim -kasım ayında- OLMADI bunu yaşayacaksın bu arada ...... beyin bir ilişkisi olmuş ama geçici bişeymiş gönül eğlendirme tarzında çoktan aklından silinmiş bile sıkıntılı figürler var.Koca bir yılan her falda kolay kolay çıkmaz ve dibinde nazar gözükmüş.Mutlaka okumalar yapmanız lazım.Ama şuan kaderinizin önü kesilen yönü ilerde başka şekilde açılacak.Kapanan bir kapının yerine başka kapı ile nihayete erecek.Ayet-el kürsiyi suya 7 kez okuyup için mutlaka geceleri.Okuyabilirseniz 88 kez okuyun için.Felak, nas, ihlas surelerini de mutlaka okuyun.3 er 3er uyumadan onları da okuyun.İnancınız başka ise ona göre yönlendirmeye çalışırım ama size pozitifliği getirecek manevi ritüelleri mutlaka uygulayın başka sorun olursa yazabilirsin canım iyi günler..

olmayan şeyleri OLMADI yazdım :)))

parapsikolog ; eh işte bazı söyledikleri tutuyor ama yine dediklerinden tutan olmadı bide saçma detaylar verilmişti zaten tutsa büyük bir medyum derdim
purple01 ; herkese söylenecek şeyler söyledi dediği de çıkmadı
shsnmmm ; sadece tavsiler içeren bir fal
tarator ; tavsiye etmem aynı şekilde
treas ; tavsiye etmiyorum
MedyumFatima ; başlarda çok etkilensemde uzun ve detaylı baksada ilgili olsada netice de dedikleri çıkmadı
TheRose ; dedikleri çıkmadı
Akila ; gazete falı gibi
sabrinaa ; genel bir fal sorduğum soruyla alakasız
Rhea ; mevcut durum hakkında tespitleri iyiydi tavsiye edilebilir
DAMDAKiKEMANCI ; kopyala yapıştır
Berhetiyyetin ; (tarot ) durum tespitleri iyidi. aslında denenebilir. bana hayatın boyunca evlenemeyeceksin gibi cesurca birşey söyledi. en azında boş vaad vermedi ve şimdlik dediği de bence olabilecek gibi gözüküyor :)
en son nişandan da dönünce buna karar verdim :)
Ruhani ; kesinlikle tavsiye etmiyorum ismimi soyismimi yanlış yazdı fala uyarınca da yanlışlık oldu kesinlikle size özel baktım dedi
ALTINCIBOYUT ; (su falı ) canım tekrar hoş geldin iyi geceler 2 rekat namazımı kıldım dualarımı suya okudum bardaktaki su dalgalanmaya başladı büyük bir okyanusun ortasında bir gemi görüyorum bu gemi fırtınaya yakalanmış adeta sağa sola yatıyor gemi suya girip çıkıyor öyle devasa dalgalar varki bu dalgaları adeta yırtarak dimdik çıkıyor bu gemi batmıyor suyun yüzünde rotasında gittiğini tüm çıplaklığı ile görüyorum. canım bu gemi sen oluyorsun dalgalarda ...... oluyor sizin ilişkiniz aynı gemi ile okyanusun suyu gibi imiş fakat ......durumu görüşü fikri bir anda fırtınaya sebeb olmuş ve şimdi bu fırtanayı sanada yaşatıyor onun hırçın dalgaları sana vuruyor sen bu fırtınalı okyanustan çıkma çabasındasın ve dimdik şekilde bu fırtınalı denizde yol alıyorsun senin pusulan var yönünü kıyıya çevirmişsin bu fırtınalı denizden bir an önce çıkma çabasındasın ve sen kalbimlede hissediyorum bu fırtınadan çıkacaksın suya baktığımda yanaşacak olduğun limanı görebiliyorum bu limanda yolunu gözleyenler var ve sen bu limana yanaşacaksın şu an limanın üstünü görüyorum limanda büyük bir kalabalık var beklemekte bir beyaz araba görüyorum üstünde beyaz güller var motor bölümünün kaputun üstünde uzun boylu esmer koyu saçlı mavi şortlu beyaz tişörtlü bir adam var bu adam ufka doğru bakıyor gemiyi görmeye çalışıyor ve gemi ufukta görülüyor limandan net olarak fırtınadan çıkmış bu gemi tek parça halinde görülüyor. canım sen şu anki .......... yaratmış olduğu büyük fırtınadan kurtulacaksın bu fırtına dinecek ve limana yanaşacaksın seni bekleyen saf duygularla bekleyen biri var oda bu arabanın yanındaki adam oluyor,sen bu adama yas tutuyorsun yüreğin acıyor tüm hücrelerinle ona tutkunsun sen onun koruyucu meleğisin onun öğreneceği çok şey var vede öğrenmiş olacak beyaz güllerle seni donatacak sana değer, kıymet verecek bu kişi ....... oluyor seni arabasına bindirecek özürler dileyecek olduğu görülüyor .suya bakıyorum sahilden ormanlık alana doğru patika var oraya bakıyorum patikanın kenarlarında palmiyeler var 7-8 tane papağan konmuş adeta süslemiş bu palmiyeleri ve patikaya doğru ilerliyorum kumun üstünde perşembe yazısını okuyorum net olarak patikadan yürüyorum papaganlar yeşil yeşil palmiyenin bir tanesinde tabela görüyorum cennet papağanları yazıyor biraz ilerliyorum karşıda eğlenen bir kalabalık var ateş yakmışlar eğleniyorlar alkış yapıyorlar davullar çalıyorlar ateşin etrafında dönüyorlar ...... canım senin şubat ayı bir perşembe günü senin için çok güzel olacak ve beklemediğin kadar güzel gelişmeleri yaşayacaksın kumun üstünde perşembe yazısı bunu göstermekte sonuç olarak perşembe günü bir şeyler başlayacak bu aranızdaki durum 7-8 ay gibi gidecek papağanlar bunu gösteriyor tabeladaki cennet kelimesi birlikteliğinizin olacağını vede bunu evlilikle resmiyetle birleştireceksin senin yolun açık mutlu vede mesut olacaksın sen tatlı dilli güler yüzlüsün seni gönlünün içine hapsedecek olan erkeğin varlığını suda görüyorum bu erkek sana aşkı sevgiyi tattıracak şu an bu kişiye karşı yüreğinde bir yaran var çok üzülüyorsun anlıyorum seni böyle olmamalıydı bundada vardır bir hayır senin kaderinin güzelliğini görüyorum hayatın çok güzel geçecek bu şekilde ilerleyişine sen bile şaşıracaksın.özlem canım seni ...... özünden sevecek ve sana değer kıymet verecek başının üstünde taşıyacakallah sana bu günleri mutluluk içinde yaşatacak şimdilik suda görünenler bu ben suya duamı okuyor kapatıyorum hakkında herşeyin hayırlısı olsun soracağın soruları bekliyorum iyi geceler.

DEĞİŞİK BİR FALDI FAKAT DEDİKLERİ OLMADI aynı kişiye ayna falı mı ne baktırmıştım yine bu tarz bunun 2 katı uzunlukta ama yine söylenen hiçbirşey ve tarih olmadı
moonlight21 ; afedersiniz ama tam bir sahte falcı sakın ama sakın kızlar baktırmayın ASLA.
MedyumSelena ; söyledikleri çıkmadı durumu tespiti iyi sadece
MUCIZELER ; kısa , söyledikleri olmadı

Kehriban ; şimdi okudum da dedikleri çıkmış ama en son söylediği kişi ile de olmadı ama en azından bilmiş
REHBER ; idare eder..
shalevisrael ; durum tespiti çok iyi ama dedikleri çıkmadı
FALEBESI ; gerçeğe yakın öylesine baktırılabilir
zeytein ; dedikleri çıkmadı
tutankammon ; dedikleri çıkmadı
amasrist ; baktırmaya değmez
kehanetperisi ; günlük fal diyelim
MABET ; denenebilir
medyumhiper ; asla baktırmayın derim çok kötü
seruven ; denenebilir
SezgilerinDili ; dedikleri çıkmadı
Selcukassa ; baktırmayın asla boş ümitler
ikamet ; sakın sakın :)
KILICLAR ; dert ortağı gibi
binevs ; dedikleri çıkmadı
Adin ; dedikleri çıkmadı
FLCI ; çıkmadıııı
AYSEGULLU ; denenebilir
efsunlar ; hatırlayamadım o zaman sonuc ne olmuştu çok oldu baktıralı
karanliklarprensesi ; tavsiye etmem
VaDiVaTaN ; çıkmadı
adalar ; çıkmadı

son falcılar hala varmı bilmiyorum ben en eskileri de yazdım belki hala yoktur bu falcılar.
hepsinin falını koyamadım.

umarım size yardımcı olur.

Hepsi berbat ondan.

Benim tek tavsiyem Luna06 ve tatlıcadı. Gerisi tırt.

Selena'yı tek geçerim Söyledikleri hakikaten çıkıyor, hem geçmişe dönük hem de şu an...

Katarina, Merilin resmen sallıyor İsabetli tek bir atış dahi yok :))

Sabrina, Çiçekçi, Maestro da ehhh işte... Yarısı tutmuşsa yarısı karavana...

Zoltar ve Enderun da bir şeyler söyledi; bakalım çıkacak mı, bekliyoruz merakla hehe

baktıralı üstünden çok fazla olmasa da zaman geçtiği için artık yorum yapabilirim diye düşünüyorum:

selena: en sonunda baktırabildim. sabırla bekledim, çok merak ediyordum yorumunu. baktıralı 2 ay kadar olmuş. bahsettiği zaman aralığı henüz dolmuş değil, hayatımda herhangi bir değişiklik de olmuş değil (ki benim durumum için bu çok normal). ama söylediği şeylere çıktı diyebilmem için 2 ay daha geçmesi gerekiyor. o nedenle net olarak çıktı-çıkmadı diyemeyeceğim. anlatımı, hitabı ise hoşuma gitti. pozitif bir his verdi bana. pembe tablo anlamında demiyorum ama bir kişi olumlu birşey yazsa bile bazen pek gerçekçi gelmez ya hani, selena öyle değil.

MedyumSerkanHoca: çok ayrıntılı değil, bunun sebebi benim sorduğum sorular da olabilir. uzun uzun anlatılacak cevabı olan sorular sormuyorum çünkü. yorumlama şekli güzel, net. dedikleri ise %70 çıktı diyebilirim.

hislerenerji: iskambil baktırmışım. kahve falı daha ayrıntılıymış. ama iskambil de fena değildi bence. anı ve geçmişi bildi ama geleceğe dair dedikleri çıkmadı malesef. özellikle şu anla ilgili olarak fal baktıracaksanız öneririm.

tutankammon: ilk başta benim karakter analizimi yapmış, gereksiz uzun yazmış bence ama yanlış yorumlamamış, eh o da birşeydir. tavsiye vermiş daha çok, verdiği tavsiyeler boş mu, hayır. ama benim faldan beklentim tavsiye almak değil, benim haricimdeki kişiler hakkında bir soru sorduysam onlarla ilgili bilgi almak. o nedenle benim beklentimi karşılamayan bir fal. geleceğe dair dedikleri ise kısa ve çok ileriye dönük. ben bir daha baktırmam açıkçası.

Eskiden beri takip ederim burayi. Ama siz beni bilmiosunuz ben sizi nicklerinizle taniyorum. Falsepetini burdan ogrenip fal baktirdim. Once ayisigin sonra melih sonra nesibe asagi yukari ayni seyler. Tam tarih vermiolar evet. Pek cikan da olmadi. Sonra yurtdan uzak diyarlarda tellwe ye girip ardi ardina 4 fal attim. Ilkini seruven hanim guzel yorumlamis. Keske ciksa. Digerleri sirada bekliyor.
Aslinda ebced hesabi ile cok duzgun bakan birileri olsa da onlara baktirsak. Yildizname die geciyor ama ebced anne adi dogum tarihi fln vermemiz gerekiyor. Bu sitelerde bildiginiz var mi? Herkese selamlar sevgiler.

Zamanlamayi bilen olsa o bile olur. Su zaman ariycak su gun karsilascaksiniz fln dien olsa keske ☺

Merilin, Zoltar, Enderun, Maestro falcıbotmuş arkadaş. Hazır mesajı kitliyor kısa kısa sistem haberin olsun. Soru sorsan cvp gelmez onlardan :)

Merhaba , bu yazini simdi gordum ve cok mutlu oldum olayin olumlu sonuclanmasina :) kac ay ayriliktan sonra baristiniz ve selena herseyi tutturdu mu cidden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…