tellwe.com'da bakılan fallar!

Kizlar soranlar olmus. Daha once soyledigim gibi kendi tecrubelerim ile soyluyorum sizde cikmayabilir tabi. Kiraze ve selena mukemmel. Objektif rahatlatmak amaci ile degil ne cikarsa bunu soyluyorlar. Sahsen bende cikip cikmamasina pek aldiris etmiyorum bi kac seyi bilse yeter. Direk tarih gun saat olayi bana zor geliyor. Guzel veya kotu gelicek tahminleri elbet oluyor cikarsa ne mutlu bana cikmazsada bunlari onlara soyledigimde uzulduklerini zaten kendilerinin asla medyum olmadiklarini soyluyorlar. Yani iyi kotu sonuclara hazir kesin tecrubeli ve olgun falcilar en azindan bu iki falci bu sekilde. Ve simdiye kadar dedklernin cogu cikti bi kaci haric. Son fallari henuz cikmadi daha cok taze bakalim.. Gecmiste olumsuz konustular olumsuzlarn hepsi tuttu. Suan ikiside olumlu konusuyor.. Insallah bu seferde cikar diyorum:) ve klothodan hic memnun kalmadm cikarmi cikmazmi dikkate bile almadm. Gayet pozitif bi fal olmasna ragmen benim icim isinmadi nedense ona.

Kızlar promosyon falını sabrinaa baktı çok çok bildi her şeyi diyemem klasik falcıların söylediği şeylerdi

Sonra haykozb ye fal baktırdım buna da öyle çok mükemmel diyemem ama en azından beklediğimin üstündeydi her şeyden önemlisi faldan sonra sorduğum 3-4 soruyu cevapladı sağolsun baya ilgilendi memnun kalırsınız gelecek için söyledikleri çıkarsa yazarım şimdiki zamanı iyidi

Daha sonra kahinella var tarot açtı gerçekten her şeyi söyledi şu anki olanları hatta fazlasını gelecekle ilgili dedikleri çıkar mı bilmiyorum

Burada herkes selena yı önermiş birazdan da ona fal baktıracağım ama kahve bakmıyor bu ne falı baktırsam sizce?

Benim bu sitede hoşuma gitmeyen şey, tüm falcıların puanlarının yüksek olması.
Bir de dikkatimi çekti, düşük puan verildiğinde falcılar sorulara cevap vermiyorlar.
Bu nasıl birşeydir çözemedim :KK57::KK14:

Merhaba
Ben de tellwe de bir kaç kişiye fal baktırdım. Zaten çoğu falcı promosyon fala tenezzül etmiyor bile. Sohbette bir kaç kişi bana yusufhoca yı önermişti, bişeycik de tutmadı. Ayrıca 35 lira. Falaniyet diye birini tavsiye ettiler; o da pembe panjur mübarek, inşallah maşallah her şey olacak şu olacak bu olacak modunda, hiç biri de olmadı. 20 daha gitti. Sonra forain diye birini tavsiye ettiler. O adam oldukça iyiydi, analizler de yapıyor, kesin cevaplar da veriyor sorulara, yarısı tuttu, diğer yarısı için Ağustos sonunu bekliyorum, tutarsa haber veririm. sedee diye bi falcı tavsiye ettiler en son, onun da duvarına baktım hep aynı kişilere fal bakmış, bir ara ona da baktırmayı planlıyorum. Baktırınca haber veririm. Ama sohbetteki kızlar onun için de güzel yorum yaptılar.
Şimdilik bu kadar. Ayrıca haykozb ile ben de sohbette denk geldim, konuşmadım ama kavgasına şahit oldum, ters asabi bir şey. Hiç fal baktırmadım ama enerjim de pek tutmadı yani bilemiyorum, çok kavgacı birine benziyor. Bu gün duvarına bakacaktım ama profili kapatılmış sanırım. Adam 20 günde 250 fal bakmıştı zaten. Gerçek falcılarda o performans yok ki :) Günde 4-5 den fazla bakmıyorlar gerçek hayatta. Burası sanal alem, dengeler değişik epeyce.
Herkese iyi günlerrrrrrr

Merhaba
Ben de tellwe de bir kaç kişiye fal baktırdım. Zaten çoğu falcı promosyon fala tenezzül etmiyor bile. Sohbette bir kaç kişi bana yusufhoca yı önermişti, bişeycik de tutmadı. Ayrıca 35 lira. Falaniyet diye birini tavsiye ettiler; o da pembe panjur mübarek, inşallah maşallah her şey olacak şu olacak bu olacak modunda, hiç biri de olmadı. 20 daha gitti. Sonra forain diye birini tavsiye ettiler. O adam oldukça iyiydi, analizler de yapıyor, kesin cevaplar da veriyor sorulara, yarısı tuttu, diğer yarısı için Ağustos sonunu bekliyorum, tutarsa haber veririm. sedee diye bi falcı tavsiye ettiler en son, onun da duvarına baktım hep aynı kişilere fal bakmış, bir ara ona da baktırmayı planlıyorum. Baktırınca haber veririm. Ama sohbetteki kızlar onun için de güzel yorum yaptılar.
Şimdilik bu kadar. Ayrıca haykozb ile ben de sohbette denk geldim, konuşmadım ama kavgasına şahit oldum, ters asabi bir şey. Hiç fal baktırmadım ama enerjim de pek tutmadı yani bilemiyorum, çok kavgacı birine benziyor. Bu gün duvarına bakacaktım ama profili kapatılmış sanırım. Adam 20 günde 250 fal bakmıştı zaten. Gerçek falcılarda o performans yok ki :) Günde 4-5 den fazla bakmıyorlar gerçek hayatta. Burası sanal alem, dengeler değişik epeyce.
Herkese iyi günlerrrrrrr

sedeeyi boşver dediği bir şey çıkmaz, pembiş bir fal bakmıstı bana vakti zamanında dediği hiç bir şey olmadı :KK14:

Tavsiye edebileceğiniz falcı var mı bana.

Selena-Su falı- Bana çıkmadı ama çıktı diyen cok kişi var, denenmeli

Luna06- Kadın anı iyi biliyor denenmeli

Serüven-Kitap falı- Bir yıllık online fal maceramda beni şoka sokan tek faldır. Ama son 2 3 faldır arkadaslara sacmalamıs, şimdi atma biraz zaman gecsin öyle dene bence

derin2013- şimdilerde yok galiba ama bana en isabetli falı bakan 2.kişi

Kiraze- Cok memnun olan var ben baktırmadım, baktıracağım

Bunların dışındakilere parana yazık olur, binnaz abla topiğine gel orada daha çok konuşuluyor. Genlde forumcanak test ettik onayladık tellwede başka fal bakan yok

Aslında bundan bir kaç ay önce sisteme yeni bi falcı gelmişti limonata diye. Kadın epeyce deli bişeydi, milletle kavga ediyormuş falan. Benim falıma 1 defa baktı, promosyon atmıştım. Çok iyi bir yorumcu ama fal bakarken fırça atıyor sanki. Promosyon diye bişi dememiştim, bi de bi sürü şey bildi diye. O da şimdi sistemde yok.
Heee bi de tellwe dekiler baktıkları falların ücretlerinin %30 unu alıyorlarmış, onun için bu kadar havalı ve keyfi çalışıyorlar hahaha.
Bi de biz onlara puan veriyoruz ya, onlar da bize puan veriyormuş. Mesela 1-2 falcıya 1 yıldız verdin mi diğer falcılar da 1 yıldız verdiğin falcıların sana verdiği 1 yıldızı görüp falına bakmak istemiyormuş. Bunu da tellwe cafe den öğrendim hehehe. Her şeyi yazıyor millet orda. Boş boş otursan kimseye bişey yazmasan da bir sürü bilgi ediniyorsun.

Tellwede ruhani ve falaniyet tutarlı değildi pembe tablo çizdiler fakat sonuç yok. Arzu bacıya baktırdım iyi şeyler söyledi bilmiyorum çıkar mı selena da öyle denenebilir. hislerenerji de tarih verdi o da beklemede aynı şekilde serüven de tarih verdi kiraze de olumlu konuştu yani herkese göre her şey güzel de bilemiyorum gelecekte ne olur beklemedeyim sizin önerileriniz var mı ?

slm arkadaslar bende telvedekı fal demeyımlerımı paylasayım
selenaya cok eskıden baktırdım ozaman bırınle tanısmıstım onun hayırsız oldugunu ısımle alakalı sıkıntılarımı ve bu sıkıntıların ustesınden gelıcegımı tanısacagım kımseyı anlatmıstı ve tanıstım bılmıstı fakat soyle bır problem var falı baktırıyorsun 3-4 gun hıcbır sekılde fal bakılmıyor hatta 2 gun sısteme bıle gırmıyor soru yazııyorsun cok gec oda bır okadar beklıyorsun yanı cok sacma oluyor sıstem boyle ama bu hos durum olmuyor musterı memnunıyetı sıfır bırde 20 tllık kredı ıcın 50 tl oduyorsun pay hesabından bunuda anlamıs degılım 50 tllık bır falsa cok az cumleler kuruluyor yetersız oluyor cok sacma buldum bu sıstemı paranla nasıl rezıl olunur demekkı boyle olunurmus

slm arkadaslar bende telvedekı fal demeyımlerımı paylasayım
selenaya cok eskıden baktırdım ozaman bırınle tanısmıstım onun hayırsız oldugunu ısımle alakalı sıkıntılarımı ve bu sıkıntıların ustesınden gelıcegımı tanısacagım kımseyı anlatmıstı ve tanıstım bılmıstı fakat soyle bır problem var falı baktırıyorsun 3-4 gun hıcbır sekılde fal bakılmıyor hatta 2 gun sısteme bıle gırmıyor soru yazııyorsun cok gec oda bır okadar beklıyorsun yanı cok sacma oluyor sıstem boyle ama bu hos durum olmuyor musterı memnunıyetı sıfır bırde 20 tllık kredı ıcın 50 tl oduyorsun pay hesabından bunuda anlamıs degılım 50 tllık bır falsa cok az cumleler kuruluyor yetersız oluyor cok sacma buldum bu sıstemı paranla nasıl rezıl olunur demekkı boyle olunurmus
Aynen. Paypaldan odeme yaptiginda doviz cinsinden odemeyi aliyor. Dedigin gibi 20 tl lik fala 50 tl oduyosun. Sacmalik otesi sacmalik.

Kızlar kahvede en iyi kim? Ben tarot, katina falan baktırmıcam artık hiçbiri kendi kartlarıyla bakmıyor kartların anlamına bakıyorum sadece sanal kartları okuyorlar ve bana kalırsa sanal kart çekmenin de bir şey göstereceğini sanmıyorum. Kahvede memnun kaldığınız tutturabilen kimler var?

Merhabalar ya ben medyumfatimaya, asiçiçeke bir sürü kişiye baktırdım birinin bile dediği çıkmadı ne diyim :/

X